Pretty Handsome Weekend

Ray Toro

New member
../images/Emo152.gif../images/Emo139.gif Pretty Handsome Weekend

סורי שאני לא עקבית >< [מתי הם מוציאים את הדיסק כבר????]
שיר השבוע של דה יוזד:
שיר השבוע לא של דה יוזד:
אלבום השבוע:
סרט/סדרת/וידאו [יוטוב וכו'] השבוע:
משהו טוב/רע שקרה השבוע:
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:
תמונת השבוע:

Ray Toro

New member
../images/Emo152.gif../images/Emo139.gif אני

שיר השבוע של דה יוזד: pretty handsome akeward
שיר השבוע לא של דה יוזד: כל HT של לינקין
אלבום השבוע: HT של לינקין
סרט/סדרת/וידאו [יוטוב וכו'] השבוע: סרט- ספק אבל היה גרוע טילים, באטמן האביר האפל אבל גם זה לא היה מעולה, משחק מכור סדרה- איליי סטון , המירוץ למיליון, יורדים בגדול, מחשבות פליליות סרטון- החלק הראשון מהמופע קומדיה של שלישיית פרוזק http://il.youtube.com/watch?v=OHor7GCgnjk יש את שאר החלקים בצד למי שמעוניין
משהו טוב/רע שקרה השבוע: לאדעת
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: בדיקות רופאים Oם
תמונת השבוע: זאקי
מוסיפה ציטוט השבוע: בר: מה זה מש"קית? רנית: מפקדת שאינה קצינה בר: לא צריך מהמופע של פרוזק- "תראה מה עשית לו חצי שנה של טיפולים החזרת אותו אחורה. זה רגרסיה. אתה יודע מה זה רגרסיה?" "מה?" "מדפסת" "אם לא תפסיקו אני הולך" "תלך קיבינימט" "לא לא התכוונתי באמת, זאת רק מטאפורה" "מה זה מטאפורה?" "מדפסת" "בואנה יש לה הרבה פירושים למילה" "כן זאת מילה רטרוברסלית"

Rose131

New member
כשאגיע הביתה אענה.

אני צריכה לחטט באייטיונס ובלאסטFM בשביל זה

Rose131

New member
אוקיאוקי

שיר השבוע של דה יוזד: i'm a fake בלייב כזה שיר השבוע לא של דה יוזד:ברי סחרוף- ניצוצות,smile empty soul- self inflicted, the don- the view, אלבום השבוע: The View – Hats Off To The Buskers סרט/סדרת/וידאו [יוטוב וכו'] השבוע: טריינספוטינג! וארץ קשוחה! משהו טוב/רע שקרה השבוע: אממ... משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: תחילת צילומים, מכינה שאני בודקת, בגרות מחר.. אני חושבת שאני יותר מצפה לעבור את זה מאשר מצפה לזה. למרות שאני אוכל להינות ממנה אם השאלות לא יהיו מגעילות. תמונת השבוע:לאדעת, נו!

למעלה