הנשים מדהימות כבר אמרנו?

HayaBee

New member
../images/Emo151.gif../images/Emo24.gif../images/Emo193.gifהנשים מדהימות כבר אמרנו?

אחרי 25 שנות נישואים,הסתכלתי על אישתי ואמרתי לה: "אהובתי, לפני 25 שנה, היתה לנו דירה קטנה, אוטו ישן, ישנו על כורסא ישנה והסתכלנו בטלויזיה שחור לבן בגודל 10 inch, אבל ישנתי עם בלונדינית צעירה בת 25." "עכשיו יש לנו בית בשווי 500,000 יורו, מרצדס בשווי 50,000 יורו, מיטת מים, טלויזיה צבעונית 50 inch, ואני ישן עם זקנה בת50" אישתי הייתה מאוד זריזה במחשבה ואמרה לי: "אתה רק צריך למצוא לך בלונדינית צעירה בת 25 ועורך הדין שלי ידאג לכך שתהיה לך דירה קטנה, אוטו ישן, ושתישן על כורסא ישנה ושתהנה מטלויזיה שחור לבן בגודל 10 inch" הנשים הן מדהימות!! הן מרפאות אותך מהר מאוד ממשבר שנות החמישים

HayaBee

New member
../images/Emo151.gif../images/Emo24.gif../images/Emo193.gif......ועוד באותו ענין....

אב המשפחה שוכב בחדר הניתוח גוסס... הרופא יוצא ומוסר שצר לו, "...אך אם רוצים להציל אותו צריך דחוף השתלת מוח... אמנם הניתוח מסוכן - אבל זו האופציה היחידה במצב הנוכחי ! " "כמה זה יכול לעלות ?" שואלים בני המשפחה "מוח של גבר עולה 5,000 דולר, מוח של אישה 500 דולר..." הגברים בחבורה מתאפקים לא לצחוק, הנשים שותקות. לבסוף, הבן הבכור אוזר אומץ ושואל : "ד"ר, למה ההבדל במחיר כל כך גדול ?" הרופא עונה : "זה פשוט מאד, המוח של האישה היה בשימוש..."

למעלה