שרשור מצחיק

מאמוש

New member
../images/Emo151.gifשרשור מצחיק../images/Emo6.gif

שרשרו לכאן תמונות, סיפורים, מקרים וכל דבר מצחיק שקרה לכלבכם אתכם או לבד.

מאמוש

New member
../images/Emo151.gifטנגו המצחיק../images/Emo6.gif

לא יודעת מאיפה זה בא לו אבל לפעמים הוא בא לדשא ומתחיל להתגלגל כמו משוגע והוא עושה קולות כאלו מצחיקים(צריך לשמוע כדי להבין
).
כשהבאתי לטנגו את הצעצוע החדש שלו הוא קפץ על השולחן, התחיל לשחק בו ואז הצעצוע נפל מהשולחן והוא באטרף רץ לקחת אותו וזה היה מצחיק(גם אם זה לא נשמע ככה
).
הוא אוהב שאני יושבת לשים עלי רגליים ולהתמתח והיום גם גיליתי שהוא אוהב לקפוץ עלי ואז להתמתח.
ותמונת פרצוף (קצת) מצחיקה של טנגו

משהו מצחיק שקרה לי עם מוקה

פעם אחת כששיחקתי איתה ( במין האבקות ) אני הייתי בגובה שלה והיא עמדה מולי ואז פתאום היא קירבה את הפרצוף שלה לפנים שלי ונבחה ואני חשבתי שהיא רוצה לנשוך אותי. היא הפתיעה אותי ואחרי זה התחלתי לצחוק הרבה. הנה תמונה בונוס

גילי הטובעת

בכל פעם שאנחנו מגיעים לסכר או למעיין (בים עוד לא היינו יחד!) לגילי יש את הקטע של הטביעה. היא משתדלת לעמוד עם 4 רגליים על הקרקעית, רגע מחליקה ואז יש תחת עגול וחמוד שצף ובקצהו מתנופף כמו דגל זנב עבה ומבולבל. אחר כך היא שומרת על עצמה יותר, אבל בפעם הבאה שנגיע היא תשכח ותטבע שוב LOL תמונה אחרי טביעה: פרצוף מבואס

דונינה

New member
באחד מהטיולים שלנו --בנחל קיבוצים

מי שמכיר יש צינורות רחבים שהמים עוברים דרכם מצד אחד לצד השני , מוש נכנסה למים ונישאבה לתוך הצינור מה שהיה מאד מפחיד באותו רגע , כי לא ידעתי שיש פתח בצד השני מהפחד לא חשבתי על כלום רק זה שנשאבה לי הכלבה , אחרי כמה שניות שהיו מאד ארוכות היא יצאה מהצד השני עם כל הזרם לתוך המים , היו שם זוג מחובק בתוך המים והבחורה התחילה לצעוק יוואו תראה יצא כלב מהצינור , אני עם הדמעות היתחלתי לצחוק וזה היה מופע לכל המטיילים בסביבה. חולת מים הכלבונה הזו.

טון טון1

New member
../images/Emo2.gif איזה פחד זה נשמע .

אבל סוף טוב הכל טוב
תמונה מהממת של מוש, יש לה פרצוף מאושר כמו של ילדה קטנה באמצע משחק.
אין סיכוי שנפגוש אותה פעם (רמז עבה שהיא היתה חסרה במפגש וגם סאם)?

טון טון1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif הרגת אותי עם הסיפור

היא כזאת מצחיקה
התמונה מעולה

AntilopA2

New member
אני לא יודעת מה איתכם

כשבמבי באה במפגש ונבחה בעוז על מיקה הבוקסרית הענקית אני מצאתי את זה כמאוד מצחיק...
ממ פעם אחת בחנוכה או משהו במבי ישנה במיטה שלי (מן הסתם..-_-) ןמסבתר שחומוס החמוסה (שהיא לא שלי אבל היתה אצלי><) החליטה שהיא רוצה גם, אז היא קפצה למיטה בלילה ובמבי לא שמה לב...עכשיו בבוקר היא רק מתעוררת עוד חצי ישנה,פתאם היא רואה את הראש של חומוס, וקופצת בבהלה..אחר כך רצה ומתחילה ללקק אותה..>< ("היי,לא ראיתי שאת כאן..")
אוף נו ככה זה לא נשמע מצחיק בכלל
בפועל די נקרעתי מצחוק

למעלה