crosby and nash

../images/Emo150.gifcrosby and nash../images/Emo168.gif

לא פסיכדליה אמנם אבל כבר פעמים רבות נאמר שהפורום הוא גם בית חם לפולק. ומכיוון שגם יש במאמרים סקירה על האלבום של קרוסבי אני ממניח שהשאלה כן תהיה פה במקום. ובכן (טה-טה-טה טם)... על ווילד טיילס של נאש אני מטורף כבר הרבה זמן (למרות שבאורח פלא הוא לא מוזכר בשום מקום וגם לא ראיתי אותו בחנויות מוזיקה על המדפים אבל מילא, את העותק שלי כבר השגתי) ואת הקרוסבי קניתי במארז היפה והחדש לפני שלושה ימים ואני מתחיל ממש לחבב. אז, מתוך הכרה בסיסית של החומרים שלהם ושל דז'ה וו עם סטילס ויאנג, אני רוצה לבקש המלצות או לפחות איזושהי ביקורת על האלבומים שלהם ביחד. אני מניח שמהמאוחרים כדאי להתרחק אבל הפוטנציאל בשילוב עושה לי חשק. אז מה האלבומים הטובים שלהם? עם איזה כדאי להתחיל? או שאולי השילוב בא אחרי השיא האומנתי והם שפוט לא שווים קניה. תודה בכל מקרהו

menoon

New member
ממליץ לך בחום

לשמוע את Songs for Beginners של נאש. אלבום יפהפה, ממש פיסת יופי קטנה ונחבאת שמבקשת שייגאלו אותה מהאלמוניות.

YOSSIVINY

New member
במקרה

הקשבתי אתמול ל FOUR WAY STREET של קסני משנת 1971. מומלץ בחום, אבל אני חייב להדגיש שהקשבתי לתקליט הזה רק פעם אחת. אטלנטיק שולתתתת!!!!

YOSSIVINY

New member
מוסיקה נפלאה

ניל יאנג שם בכיס הקטן של הכיס הקטן כמעט כל פרייבט פרס יחי נשיא מדינת ישראל. אבל שלא תחשבו שאני נח על זרי הדפנה, תפתחו את האסיד ארכייבז ותקראו מה קניתי לפני שעות אחדות, לא ביטלס בעטיפה קווקזית, אבל בכל זאת מישהו.... השורה התחתונה היא החשובה. אל תוציאו את המשקפיים.... LEE FARMER

Jflyaway

New member
MA ZE

AMARTA MAINSTREAM ZE KAKA לא? אל תגיד לי שאתה מתחיל להתבגר, כי אנחנו נתחיל לדאוג

../images/Emo13.gifכן אני יודע..

אני רוצה אותו די הרבה זמן אבל אני אומר שייתכן וכדאי לחכות לרימאסטר.. בכל מקרה בסופו של דבר הוא יגיע אלי. מה עם השילוב של קרוסבי ונאש? כי להם יש רימאסטרים

garcia

New member
Another Stoney Evening

אלבום שהמלצתי עליו פעמיים בפורום השני. אלבום בהופעה חיה שהוקלט ב-1971 בלוס אנג'לס, קליפורניה (Dorothy Chandler Music Center ). במשך השנים היה ניתן להשיגו רק דרך הבוטלג A Very Stony Evening אבל יצא לפני 10 שנים בערך באופן רישמי בשם Another Stoney Evening. במשך תקופה מסויימת היה out of print ולהפתעתי ראיתי שב-2002 יצא גירסת DVD Audio. ההופעה היא אקוסטית רק של קרוסבי ונאש, הם משלבים חומרים משני אלבומי הסולו הראשונים שלהם וגם מאלבומי CSNY. דיוויד קרוסבי שעלה להופיע עם חום והיה תחת השפעת תרופות ומריחואנה היה ממש מסטול באותו ערב. הופעת wooden music מאד כיפית עם התבדחויות של קרוסבי & ונאש. בהחלט מומלץ למי שאהב לשמוע אותם בחלק האקוסטי באלבום Four Way Street.

למעלה