שרשור הכרות

RaZiK4

New member
../images/Emo150.gifשרשור הכרות../images/Emo150.gif

שם: גיל: איזור/מקום מגורים: ראית "רצים לדירה" שנה שעברה? איזה זוג הכי אהבת?:

RaZiK4

New member
../images/Emo150.gifעונה../images/Emo3.gif:../images/Emo150.gif

שם: רז גיל: 13 איזור/מקום מגורים: ב"ש ראית "רצים לדירה" שנה שעברה? איזה זוג הכי אהבת?: כן, קרן ועדלי כמובן
.

בר2י

New member
מיכל כהן..בת 16 וחצי ממעלה אדומים

ובטח שראיתי.. הכי אהבתי את קרן ועדלי!!

E u r o b o y

New member
אני ../images/Emo13.gif

שם: מור גיל: 17 מקום מגורים: בת-ים צפיתי ב"רצים לדירה" והכי אהבתי את קרן ועדלי, שגם זכו

../images/Emo19.gif עונהה....

שם:תום!! גיל: 13 וחצי! איזור/מקום מגורים: נתיבות.. ליד שדרות.. ראית "רצים לדירה" שנה שעברה? איזה זוג הכי אהבת?: ברור!! אבי וג'וליי!!

flori1

New member
הנה שליייי

שם:ורד גיל:14 וחצי איזור/מקום מגורים: פ"ת ראית "רצים לדירה" שנה שעברה?כן בטח איזה זוג הכי אהבת?: קרן ועדלי

rotem the best1

New member
עונה..

שם:רותם גיל:14 איזור/מקום מגורים:חיפה ראית "רצים לדירה" שנה שעברה? איזה זוג הכי אהבת?:ראיתי שנה שעברה והכי אהבתי את אבי וג'ולי

.~עונה~

שם:לירון גיל:13 איזור/מקום מגורים: אור יהודה ראית "רצים לדירה" שנה שעברה? איזה זוג הכי אהבת?: ראיתי והזוג האהוב היה קרן ועדלי אבל הזוג הכי קורע היה אבי וג'ולי כפרונה עליהם{מי שזוכר}

עונה..[=

שם: מאי גיל: 13... איזור\מקום מגורים: אור עקיבא..[מאיפה שג'ולי באה..] כן ראיתי שנה שעברה רצים לדירה וכמובן אהדתי את ג'ולי ואבי כפרונה!!!.. נ.ב.::: ולא רק אהבתי אותם בגלל שהם מאור עקיבא עוד לפני שידעתי..

שלי ../images/Emo70.gif

קוראים לי אודי
:מגדל העמק ראיתי רצים לדירה שנה שעברה הכי אהבתי כאילו דההההה
ברור
שאת אבי וג'ולי

LeRanch

New member
עונה

שם: אורָן גיל: 15 איזור/מקום מגורים:חדרה ראית "רצים לדירה" שנה שעברה? ברור איזה זוג הכי אהבת?: קרן ועדלי

עונה!!

שם: אלה, אבל כאן קוראים לי ללי גיל: 13 איזור/מקום מגורים: עמק יזרעאל ראית "רצים לדירה" שנה שעברה? איזה זוג הכי אהבת?: כן! ו...את קרן ועדלי!

בר2י

New member
הרוב פה רשמו שהם אהבו את קרן ועדלי

ובכל זאת אבי וג'ולי זכו בחביבי הקהל.. זה כזה לא ברור לי...

למרות שאני חדשה אני יענה

שם:ירין גיל:15 מגורים:חיפה ראיתי רצים לדירה בשנה שעברה ורציתי שקרן ועדלי יזכו והם זכו

oneheart1

New member
../images/Emo26.gif עונה ../images/Emo36.gif

שם: גיל: 19 וכמה חודשים איזור/מקום מגורים:דרום ראית "רצים לדירה" שנה שעברה? כן איזה זוג הכי אהבת?: אבי וג'ולי

עונה

ואני חדשה פה שם: שגית גיל: 16 איזור מגורים: חדרה ראיתם רצים לדירה שנה שעברה : כןן איזה זוג הכי אהבתי: קרן ועדלי

למעלה