שרשור תגובות לפרק 301

Lorelai

New member
../images/Emo15.gifשרשור תגובות לפרק 301

Those Lazy-Hazy-Crazy Days / "הימים האלה" אף פעם לא חשבתי שאני אגיד את זה.
אז נתחיל ממה שהיה כתוב באתר של ערוץ 10- ערוץ 10 מקדם בברכה את לורליי ורורי גילמור אל שורותיו בסדרת הדרמה האיכותית, "בנות גילמור". אין לי כוח לעשות תקציר לפרק, ואני גם לא חושבת שאני יכולה כי.. כי.. כי זה מתחיל עכשיו.. :) אז שתהיה לנו צפיה נעימה, ותגובות לפרק. לכאן.

rory s

New member
כמה דברים על הפרק של היום

יש הבנות חזרו!!!!
איזה כייף היה לשבת עם אמא ולראות פרק של הסדרה המעולה הזאת
כמה פרסומות אפשר לתקוע?!?! איזה עיצבון
מילא כמה פרסומת אבל גם השורת חדשות המעצבנת הזאת בתחתית המסך... זה פשוט מעצבן!
איזה מוזר לראות את רורי של עונה 3...
הרגע החמוד של הפרק: מימי באה לבקר, פריס באטרף מהפגישה, הסנטור שקלט אותה וישר חזר לשירותים. ואמממ יש עוד הרבה לתוב אבל אני בטוחה שיכתבו את כל מה שיש לי להגיד.. דרך אגב אני לא ממש זוכרת למה לורלי ולוק הפסיקו לדבר? זה מהפעם שהם רבו על ג'ס?

gilmorefreak

New member
אויש כן!!!

סופסוף...כל הפר ק אני מנסה להזכר למה!!! כבר שכחתי...*בושה אני יודעת!* ואחרותי משגעת אותי..נו איילת..איך יכול להיות שאת לא זוכרת?? (ראסמי איך יכול להיות?!?!?!) סופסוף...כן הריב על התאונה!! בלה בלה..איזה פרק ישן..ומדהים!! וכן..מימי..מתה עליה!!

Lorelai

New member
כן, הפרסומות באמת עיצבנו =\

כמה זמן לקח לי לקלוט למה האיש הזה נכנס וחזר XD ופעם באה, תשרשרי. :)

יאאאאאאאא!../images/Emo99.gif

יששששששש! סוף סוף לראות את בנות גילמור בטלוויזיה! איזה יופי! אבל התרגום היה גרוע.
ז"א, זה בקושי למה שהם התכוונו!
למשל, בסוף, כשלורליי אמרה לרורי על זה שבטח רורי עשתה רשימה של יתרונות וחסרונות (מישהו מבין?), אז רורי אמרה ללורליי: "את צוחקת עליי." והם כתבו: "את צוחקת." זאת משמעות ממש שונה!
אבל יש דברים יותר רציניים, סתם נתתי דוגמה ממה שאני זוכרת... ויש תרגום ברוסית!
אהה, ואיך לעזאזל הצליחו לדחוף שלושה קטעי פרסומות בסדרה של 3/4 שעה?! ועוד כל קטע היה ארוך!
אבל הפרק היה יפה.

mistic

New member
../images/Emo108.gif אני מסכימה!

התרגום היה ממש גרוע! הם השמיטו מלא מילים!

יאאא... איזה פרק...

אהבתי את החלום של לורליי, בהתחלה לא הבנתי מה פתאום זה מתחיל ככה. הפרסומות הרסו, וגם הפס הרץ של החדשות.

../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

איזה יופייייייייי סלף איז הפי איזה חמודות! פיכס! ג'ס שרליל! דין חמוד אך מעצבן... היא צכה את טריסטן! פריז בפעם הראשונה בחייה הייתה נסבלת ולור מקסימה כמו תמיד אחלה פרק

איך התגעגעתי לראות את זה בטלויזיה!!

היה פרק טוב...... ג'ס קצת הגעיל אותי (למרות שהוא נראה טוב יותר מדין...) דין באמת מעצבן.... וכל יום אני מתאהב בלורליי יותר ויותר.......
..... זה רק אני??......
נ.ב - אני חדש כאן אבל לא חדש בין מעריצי בנות גילמור.... אני גם צפיתי (בטירוף אם אפשר לציין
) אחרי כל פרק בדוסון קריק מהעונה הראשונה....אחחחחחחחחח........היו זמנים...

gilmorefreak

New member
מה קשור דוסון??

סבבה גם אני ראיתי בהתחלה והתחלתי לשנוא.. אני לא מבינה אתכם.לדעתי דין נראה הרבה יותר טוב מג'ס..ואני גם יותר אוהבת אותו... ברוך הבא לפורום! בלה בלה..כן כן..לורליי היא דמות מצויינת..והאהובה עלי!

lulla b

New member
ב...ב....ב...ב..ב..באג חזר!!!!!

איזה פרק מדהים! כולן/ם צודקות/ים זה היה פרק ממש אהההה!!!!! סוף סוף אחרי שנים של צפייה באג חזרה! אני, אהבתי!!!!!!

PURPLE CHICKEN

New member
אוחחח.. איזה כיף!../images/Emo13.gif

כשהיה את השיר פתיחה, on the big screen [יחסית למחשב..
], נשבעת שכמעט זלגו לי דמעות של אושר!
אווו.. כמה התגעגעתי לזה!
כמהההההההההההההההההההה!!
אוח, זה עשה לי מצברוח מעולה!
אנד טו דה פרק.. פרק ממש טוב, אגב!
אוקיי, ראיתי אותו כבר, אז חוץ מכמה משפטים שבאנגלית לא ממש הצלחתי להבין- שומדבר לא היה חדש.
[מה שלא הפריע לזה להיות מצוין, כן?
] אז רק כמה דברים, כי זה פשוט כזה כיף!
נכון היה את הקטע אחרי שלורליי דיברה עם קירק, כשהיא ורורי הלכו בפסטיבל ואז היא אמרה כזה- "אני היחידה שמרגישה לפעמים שהעיירה הזאת מוזרה?", או משהו כזה?
אז.. אני היחידה שהרגשתי שזה היה מיותר ולא במקום? זאת אומרת, לא יודעת, זה היה כזה.. מיותר.
בסוף, כשלורליי בכתה בדיינר של לוק- למה לעזאזל הוא לא רץ וחיבק אותה
אני יודעת שאני קיטשששששש, ובעצם טוב שהוא לא עשה את זה, אבל זה היה כ"כ נדרש!
תודו.
רורי בובה. אהבתי את הקטע בהתחלה, כשהיא ניתחה את החלום.
אמילי וריצ'ארד פוסטמות!
וזהו נראה לי, אני בטח אגיב על דברים שאחרים אמרו, פשוט לא עולה לי שומדבר אחר לראש.
אוחחח.. פאן פאן פאן!

PURPLE CHICKEN

New member
אה, עוד משהו.../images/Emo3.gif

אני מסכימה לגמרי: התרגום היה די עלוב [הם החסירו ממש הרבה פרטים..
], והפרסומות נורא מציקות!
כמההההההההה.. אימא אמרה שהם כנראה צופים לזה אחוזי רייטינג גבוהים, כי הם תוקעים מלאאאן פרסומות בתוכניות עם אחוזי צפייה גבוהים. ואם באמת יהיו אחוזים טובים, אולי יעבירו את זה לשעת + יום שידור יותר טובים!
ואולי לא.. וזהו, חוצמזה הכל טוב.

כן, בלשב מסויים פשוט כבר לא קראתי

את התרגום.
ראיתי את זה במחשב, אז רק את המשפטים המסובכים באנגלית קראתי.
התרגום ממש הרס לי.

gilmorefreak

New member
חחחחח...גם אני...

היה כמה קטעים שאפילו כבר זכרתי בעל פה..אממ..כל החלום!!! ואממ..למה ל PURPLE CHICKEN אם אני לא טועה...
העיירה מוזרה..למה מיותר?? רק משפט אחד..לא ממש הפריע לי..לא ייחסתי הרבה חשיבות...
חחחחחחחח...טוב הוא לא יכול לרוץ ולחבק אותה..נו..זה חלק מהדמות הכביכול קשוחה ולא חמימה ואוהבת שלו...הוא *כאילו* לא רגיש..
רורי אכן מקסימה..ואהבתי את הניתוח הראשון של החלום שלה יותר מאשר את השני..
אמילי וריצ'ארד..חחח..כן היא פשוט קמה והלכה והם נשארו להתווכח..אבל אין סתק שהם דמויות חשובות לעלילה..בלה בלה..איך אמילי עיצבנה אותי עם עיניין הטיסה שלורלי לא התקשרה..ממתי מתקשרים בול מתי שהבנאדם חוזר?? גם ככה אף פעם לא מגיעים בזמן שצופים שנגיע..(בד"כ מאחרים ככה באיזה שעתיים...) לא משנה..אבל אהבתי שכשהיא התחילה להסתך(לורליי) היא פשוט אמרה לאמילי..מצטערת..רק כדי להפטר ממנה וזהו... וכן..בהחלט פאן!!

למעלה