זה הסוף!

../images/Emo15.gif זה הסוף!

דיברנו עליו, חלמנו עליו, הזינו אותו, חזינו אותו.... מה לא עשינו. וכבר האמנו שהוא לעולם לא יבוא אבל הנה! הסוף של אינויאשה! *טאם טאם טאאאאאאם!* אה, מי מאיתנו עוד זוכרת ימים רחוקים אי שם לפני... שלוש ארבע שנים, כשהפורום נפתח? שרשורי פרק יומי, מישהו? השירים, האגודות, המפגשים והשלטים, המחזמר שלנו ז"ל! אז, לכבוד הסוף, אני מציגה את.... אחרי הסוף! נכון היה לנו יופי טופי של אפילוג .... אבל, בחייכם, מה _באמת_ עומד לקרות פה? האם רין תקבל סוף סוף חינוך הולם? האם סאשי הפך להיות בחור טוב? מה יקרה לג'אקן? האם באנקוטסו וג'אקוטו ושאר החבורה, יישארו מתים? ומה לגבי נאראקו, האם _הוא_ יישאר מת? (לא, אני _לא_ אזכיר את קיקיו. היא חיה ומתה וחיה ומתה וזה הוציא אותי מכליי! *ממלמלת* גוש דאס מזורגג...) כמה ילדים יהיו למירוקו וסאנגו? ואיך מירוקו יצליח לפרנס משפחה בגודל שכזה?! האם קוהאקו יתחיל לרכב על השור של טווווווווווווווווווווווווווווווווווטווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווסאי? ולמה לעזאזל רומיקו חושבת שהיא תספיק לסיים יצירה חדשה לפני שהיא תתפגר מזקנה?! שרשרו תשובות, לי אין.
 
../images/Emo123.gif

(אין לי מושג למה אני עונה אם לא קראתי את המנגה
. טוב, נו, נסיתי להשתעשע. קורה) נכון היה לנו יופי טופי של אפילוג .... אבל, בחייכם, מה _באמת_ עומד לקרות פה? אינויאשה הולך לאכול טוגנים - אה, לא, זו הרי לא אהבה רגילה שבין גבר לחטיף - להתייחד עם הטוגנים לאחר שנים של תשוקה יוקדת. זה לא סתם לאכול, זה לטעום, ללקק, לחוש את הטעם - ואז לאבד את הסבלנות ולהתחיל לטחון בבהמיות לשמה. (הו, הסוף האידיאלי...) האם רין תקבל סוף סוף חינוך הולם?למה מה קרה? החינוך של פלאפי לא הולם? החינוך של אה-און לא הולם? האם סאשי הפך להיות בחור טוב? הוא תמיד היה בחור טוב עמוק מבפנים, אבל אל תספרי לו, הוא יתכחש. מה יקרה לג'אקן? שאלה טובה. האם באנקוטסו וג'אקוטסו ושאר החבורה, יישארו מתים? אני לא רוצה לבאס, אבל נראה לי שכן, כאילו, רק בקאנון (כי המנגה נגמרה). בפיקים, פאנארטים ודוג'ינשי (כך נקרא הקומיקס של המעריצים?) ודאי הם יחיו ויתנשקו. ומה לגבי נאראקו, האם _הוא_ יישאר מת? אף-פעם אי-אפשר לומר שהסגול ישאר מת, תמיד הוא יכול לחזור לאופנה. עוד יוולד המהפכן שיחזיר את הסגול למדפים! |טינקיוינקי| אבל אנחנו מדברים על נאראקו, אז זה כבר סיפור אחר, ארוך יותר. אהמ... אז ככה: *צ'מבלו* נאראקו שנוצר מאוניגומו, הגנב עלוב הנפש ששכב לו במערה, עטוף בתכריכים, וחשק במיקו קיקיו שטפלה בו, ובאבן ארבע הנשמות, ונתן לשדים לאכול את גופו כדי שיוכלו להתמזג אתו לגוף חדש בו יוכל להסתובב בחופשיות ולהשיג את קיקיו ואת האבן... - לא יודעת, זה יהיה די צפוי אם הוא יקום לתחיה עם גוף חדש ומשופר, אבל כשאני מריצה בראש את קווי העלילה של הסדרה ותוהה מי אשם, פתאום אני קולטת איזה בלגן הוא עשה שם (ילד רע...), ונראה לי שאם הוא יקום לתחיה אז זה כבר לא יגמר בזמן הקרוב... כמה ילדים יהיו למירוקו וסאנגו? כגרעיני הרימון. ואיך מירוקו יצליח לפרנס משפחה בגודל שכזה?! הוא יכול לסלק שדים (אלא אם הם נכחדו באופן מסתורי בשלב מסוים של הסוף ופספסתי את זה כי אף-אחד לא ספיילר על זה), למכור קמעות (הוא יהיה כמו הזקנה שגסטלי היה בפרק עם הרוח של העלמה ב"פוקימון"!) ולהתפרנס מעוד דברי-נזירים. חוץ מזה, סאנגו ודאי גם תפרנס את המשפחה. האם קוהאקו יתחיל לרכב על השור של טווווווווווווווווווווווווווווווווווטווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווסאי? זה כבר לא השור של טוווווטווווסאי, זה "השור הזועם". אם תצליחי לרכב עליו בלי לפול, תקבלי הזדמנות לחזק את החרב שלך ולעשות לטוווווטוווווסאי אמבטיה חמימה באותה הזדמנות! (נו, לא קראתי את המנגה, בבקשה אל תצעקו עלי על אזכור של פרק שאולי היה פילר, זה לא יפה
) ולמה לעזאזל רומיקו חושבת שהיא תספיק לסיים יצירה חדשה לפני שהיא תתפגר מזקנה?! אולי כבר יש לה תכניות ליצירה הבאה, ולמה לא? שיהיה לה לבריאות, ועד 120+. בת כמה היא בכלל?
 
מעו.

"תקבלי הזדמנות לחזק את החרב שלך ולעשות לטוווווטוווווסאי אמבטיה חמימה באותה הזדמנות!" - זה לא ניסוח טוב, בואו נאמר שזה תמיד היה: "תקבלי הזדמנות לחזק את החרב שלך ולעשות לטוווווטוווווסאי אמבטיה חמימה תוך כדי!".
 
אם אי פעם דיברו על השילוב של גאונות

מטורפת ורהוטה לספרות, אני בטוחה שניסו פשוט לתאר אותך. התנשאי לי?
 
למעלה