פורום אקזיט מתחפש

אני מתחפשת ל.......

חח אני מתחפשת למסטיק בזוקה.... אני אבוא כזה עם חולצה עם הדפס של מסטיק בזוקה ו מכנסיים לבנות והדביק אתן עם מלאא עטיפות של מסטיק בזוקה והבדיחות... ואני אבוא עם סלסלה עם מסטיקים לחלק לכולם....חח אני יודעת שזה לא מקורי אבל מה אני אעשה אין לי למה להתחפש..

mc megi

New member
../images/Emo9.gifסתם כי היה בא לי להגיד......./images/Emo9.gif

אני אלופת ישראל בג'ודו לילדות עד משקל 36 ק"ג......... אני הייתי רזה וקלה אבל הייתי חזקה ברמות היטריות שכמעט שברתי למישהי את הגב.... אז תיזהרו ממני.......חיחיחי..... מגמג

mayosh האחת

New member
איפה המנחים,איפה עפר??../images/Emo23.gif

למה המנחיםם לא שולחים לנו הודעות לכאן בפורום למההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה?? חחח

tzofit1230

New member
חיחי יש לי תחפושת מדלוקה...

אני מתחפשת ל.... מאיה בומבילה מארץ נהדרת אני עושה אותה כל כך טובבבבב א-מאאאא (התחפושת נבחרה בשעת טירוף..) אבל התחפושת די מוכנה והיא מדלוקההה לאלהההה צופיתו'ש המאמו'ש

חחח יופיי

כול עוד זה מארץ נהדרת ולא עוזי כהן אז זה יפה.. כי כולם מתחפשים עלוי.. חוץ מזה האהבתי תא הרעיון..

mayosh האחת

New member
[תחילת הדגשה] עפרר??? [סיום הדגשה

[תחילת הדגשה] חולה על עפררררררררררררררררררררררר מי אמר שביום שלישי מצלמים את כל התוכניות ואת התוכנית של אותו יום בשידור חיי הא מי מי אמר ?? לא אני רוצה לדעת רק חחח הא .. קיצררר עפר אני אוהבת אותך
[סיום הדגשה]

mc megi

New member
סתם שאלה...

מה עבר עלייך? או מה לקחת? אמרו לך שהמנחים נכנסים לכאן בשעות הפנאי שלהם ולפי מה שאני יודעת עפר מצלם טנלובלה! אז מאמי אם את חושבת שהוא יכנס לכאן בשעות הקרובות את טועה.. מצטערת לאכזב.... וקחי את זה ברוח טובה! מגמג!

למעלה