פינת השבוע

everynormal

New member
../images/Emo143.gifפינת השבוע../images/Emo143.gif

שיר חרוש של אליס השבוע: שיר חרוש לא של אליס השבוע: אלבום ששמעתם השבוע: סרט/סדרת/תוכנית: ספר: אמן: מאכל: ציטוט: משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: בילוי השבוע: המלצת השבוע [ספר, שיר, דיסק או משהו שנחשפתם אליו לאחרונה ובא לכם להמליץ עליו]: תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): תמונה: השאלה השבועית - חוגגים את ט''ו באב [יום האהבה הבינלאומי]?

everynormal

New member
יאללה אני עונה [לכל מי שאמר שאני לא עונה ../images/Emo3.gif]

שיר חרוש של אליס השבוע: Put you down שיר חרוש לא של אליס השבוע: Richie Kotzen- Faith אלבום ששמעתם השבוע: לא שמעתי השבוע אלבום סרט/סדרת/תוכנית: אמריקן איידול 8 [משבוע הבא כבר התחרות מתחילה עם הנבחרת!], הישרדות2 [אחלה עונה] ספר: all my sons שהמורה לאנגלית ציוותה עלינו להתחיל לקרוא אמן: Richie Kotzen מאכל: טוסט ציטוט: וואי אני בטוחה שהיה, אבל לא עולה לי כרגע [תמיד אני שוכחת] משהו טוב שקרה השבוע: חופש ביום שלישי שהוא היום השנוא עליי [בגלל המערכת] משהו רע שקרה השבוע: דלקת גרון, קדימה זכתה ברוב מנדטים, והמורה לאנגלית שהחליטה לתקוע לנו בלי קשר מבחן ביום ראשון בילוי השבוע: בית קפה המלצת השבוע [ספר, שיר, דיסק או משהו שנחשפתם אליו לאחרונה ובא לכם להמליץ עליו]: אני רוצה להמליץ על אמן השבוע שלי ריצ'י קוצ'ן- גיטריסט וזמר בלוז ממש מוכשר, יודע לתת בראש וגם לרגש, מומלץ תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): בגרות באנגלית, להתחיל ללמוד למתכונת בפיזיקה ולקרוא את הספר המשעמם באנגלית.... תמונה: מה ששמתי בהודעה למעלה השאלה השבועית - חוגגים את ט''ו באב [יום האהבה הבינלאומי]? בטח אני אצא לאנשהו

Shemesh161

New member
אוי, אוריאן,

אירית אמרה להתחיל לקרוא את הספר? ומה מבחן? אהעא, פוי
. מזל שאני לא אהיה.

MiMiMor

New member
יום אהבה שמח

שיר חרוש של אליס השבוע: נאטשל שיר חרוש לא של אליס השבוע: לא שמעתי כלום חוץ מאליס השבוע אלבום ששמעתם השבוע: שמעתי את האנפלאגד שלהם בריפיט סרט/סדרת/תוכנית: לא ראיתי כל כך טלוויזיה \: ספר: \: אמן: Alice in Chains ! מאכל: האוכל של אמא :) ציטוט: אממ... "כן המפקדת" ? משהו טוב שקרה השבוע: יצאתי הבייתה בשבת ~אושר~ משהו רע שקרה השבוע: התגייסתי לצערי בילוי השבוע: במיטה שלי בין השמיכות המלצת השבוע [ספר, שיר, דיסק או משהו שנחשפתם אליו לאחרונה ובא לכם להמליץ עליו]: אני אמליץ לכל מי שבבית ספר להנות מהזמן שלו, כי בית ספר זה שולט! תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): לקבל מלא מלא פקודות ולא לישון בלילה. חחחח השאלה השבועית - חוגגים את ט''ו באב [יום האהבה הבינלאומי]? חגגתי אתמול בלילה, היום אני ישנה... שיהיה לכולכם שבוע נפלא! תמונה: אחותי עושה לי פפראצי

בדנתמ

New member
ט"ו באב זה בקיץ... ../images/Emo3.gif

היום זה יום האהבה הנוצאי - ולנטיינס דיי. ואני אענה אח"כ
אני עסוק כרגע בוויכוח עם כמה אנשים שמסיתים בצורה פסולה ומבזים את השואה בפורום בחירות 2009. אתם מוזמנים לשם גם אם בא לכם לעזור לי להרגיע את הרוחות ולהסביר לאימבצילים האלה שלא לעניין לכנות אחד את השני נאצי ולהשוות את ליברמן להיטלר גם אם לא מסכימים עם דרכו...
ואז אני ארצה לנגן

Shemesh161

New member
מיסטיפיקציה=

לשים דברים מסוימים ב"פלנטה אחרת" ולא קשורה, כמו לדוגמא לקחת את השואה ולהשוות אותה לדברים מזוויעים אחרים שקורים או להשתמש בה כתעמולה (לקרוא לאדם נאצי, לסיטואציה מסויימת שואה וככה הלאה).

בדנתמ

New member
כן ../images/Emo13.gif

לא התכוונתי למשמעות המילה, פשוט לא הבנתי ביחס לאיזה חלק מההודעה שלי היא נאמרה
אבל עכשיו כשהבנתי, אין ברירה אלא להדגיש עד כמה אני מסכים איתך...

Shemesh161

New member
חח סתם יצאתי מכוערת אם כך

סורי!
זה באמת נורא ונמוך, ההערכה שלי כלפי אנשים שעושים שימוש בשואה לדברים כמעט חסרי חשיבות ואפילו מלאי חשיבות פשוט יורדת פלאים. קראתי קצת בפורום בחירות, כל הכבוד שלא התייאשת חח בחלק מההודעות זו נראת מלחמה אבודה.

בדנתמ

New member
קשה לי שלא לענות לאנשים כאלה...

עד כמה שזה מייסר. רק המחשבה על זה שאיזה מישהו תמים וחסר ידיעות בתחום יקרא וייקח ללב מעבירה בי צמרמורת...

Shemesh161

New member
.

שיר חרוש של אליס השבוע: would, מעבר לא ממש יצא לי לשמוע את אליס השבוע. שיר חרוש לא של אליס השבוע: כל הדיסק הכל כך יפה של אסף אבידן
אלבום ששמעתם השבוע: The Reckoning, של אסף אבידן והמוג'וס. סרט/סדרת/תוכנית: תוכניות,תוכניות. יותר מדיי. ספר: קציצות, אילן הייטנר. אמן: אספיאבידניחמודי, שגם סופסוף מגיע לב"ש.
מאכל: ציטוט: משהו טוב שקרה השבוע: חופש, נגמרו הבגרויות הכבדות. משהו רע שקרה השבוע: לא משהו מיוחד. בילוי השבוע: היום, סופסוף יצאתי להתאוורר. המלצת השבוע [ספר, שיר, דיסק או משהו שנחשפתם אליו לאחרונה ובא לכם להמליץ עליו]: הספר של אילן הייטנר-קציצות, ספר חביב. תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): חופש חופש ועוד קצת חופש. כמה חיכיתי לחופש הזה.
תמונה: השאלה השבועית - חוגגים את ט''ו באב [יום האהבה הבינלאומי]? נה, לא ממש.

למעלה