התפקדות חודש דצמבר

ravidush4

New member
../images/Emo142.gif../images/Emo88.gifהתפקדות חודש דצמבר../images/Emo215.gif

שם:
שכבה: סניף: תפקיד בסניף:
החודש שעבר
איך עבר החודש האחרון? ספר טוב שקראתם או סרט טוב שראיתם החודש? המלצה חודשית? שיר החודש? האדם שעשה לכם את החודש? משהו טוב ומיוחד שקרה החודש?
החודש שבפתח
מה אתם מתכננים לחודש הקרוב? משהו טוב שיקרה החודש? משהו פחות טוב שיקרה החודש?
מכבי
כמה חניכים רשומים בסניף? אתם מדריכים? אם כן, כמה חניכים יש לכם ואיך עוברות הפעולות? על מה אתם עובדים בסניף עכשיו? יוצאים למירוץ לפיד? ולמירוץ בוגרים? משהו להגיד לאומה כולה? אתם מוזמנים להוסיף תמונה שלכם או סתם תמונה אחרת שעשתה לכם את החודש

yaelula94

New member
ראשונהה ../images/Emo13.gif

שם: יעל שכבה: שישיותת! סניף: נילי תפקיד בסניף: מדריכה ורכזת סדנאות החודש שעבר איך עבר החודש האחרון? עמוסעמוסעמוס ספר טוב שקראתם או סרט טוב שראיתם החודש? תרשו לי על הצגה-משוגעת, השפיעה עליי ממש חזק. המלצה חודשית? למצוא זמן חופשי שיר החודש?בדרך אל האושר של דני רובס האדם שעשה לכם את החודש? ידיד וחברה טובה ממש משהו טוב ומיוחד שקרה החודש? המוןהמון קניות החודש שבפתח מה אתם מתכננים לחודש הקרוב? הרבה לימודים, המון מכבי משהו טוב שיקרה החודש? מירוץ לפיד, איזו מין שאלה?! משהו פחות טוב שיקרה החודש? מבחנים :\ מכבי כמה חניכים רשומים בסניף? -- אתם מדריכים? אם כן, כמה חניכים יש לכם ואיך עוברות הפעולות? מדריכה, הפעולה עוברות בסדר.. על מה אתם עובדים בסניף עכשיו? מירוץ לפיד וניקיון של הסניף יוצאים למירוץ לפיד? כאילו ברור ולמירוץ בוגרים? בטח משהו להגיד לאומה כולה? אל תמותו!! יש הרבה מה עוד לעבור בחיים! אתם מוזמנים להוסיף תמונה שלכם או סתם תמונה אחרת שעשתה לכם את החודש מממ.. אני חושבת שיש לי משהו...טוב סתם יש לי חשק לזה..

RED HEADed

New member
די....!!!

את י'5??? בזמן האחרון אני מגלה שאנשים דומים לי בכל כך הרבה דברים קטנים ומטומטמיםP: חוצמיזה אין לי טעם לענות על השאלון כי גנבת לי את רוב התשובות... חולה עלייך :) נתראה בחמישי =]

yaelula94

New member
גל חחח

את ואני זה ידוע כבר ממזמן שאנחנו דומות בדברים קטנים ומטומטמים..

RED HEADed

New member
חחח כן אה?...

איזה כיף שאנחנו הולכות להיות יחד 4 ימים שלמים ולהמאס אחת על השנייה XDXD

yaelula94

New member
במירוץ במירוץ

וזה אחרי שיש לנו בטח הרבה חזרות לפני ושטויות. גל, בסוף ימאס לך ממני.

RED HEADed

New member
לזה הכוונה שלי

יש 4 ימים סה"כ, 23-26. לא נורא, בסוף גם ימאס לך ממני P-:

עונה.../images/Emo13.gif

שם: נועה.
שכבה: שמינית. סניף: מערבי. תפקיד בסניף: רכזצעיר. החודש שעבר איך עבר החודש האחרון? מעולה?
ספר טוב שקראתם או סרט טוב שראיתם החודש? מממ צנורת של אתגר קקרת. המלצה חודשית? תעשו שעורי בית!!!!
שיר החודש? מממ וומנאייזר? ^^ האדם שעשה לכם את החודש? אמ. לא דעת. ^^ משהו טוב ומיוחד שקרה החודש? היום זה עוד חודשיים עד סוף המלווה... החודש שבפתח מה אתם מתכננים לחודש הקרוב? בית ספר, מכבי, כרגיל נו... משהו טוב שיקרה החודש? טיול שנתי שבוע הבא.. וחופש חנוכה. משהו פחות טוב שיקרה החודש? מגן בחיבור. מכבי כמה חניכים רשומים בסניף?
אתם מדריכים? אם כן, כמה חניכים יש לכם ואיך עוברות הפעולות? על מה אתם עובדים בסניף עכשיו? יוצאים למירוץ לפיד? כן. ולמירוץ בוגרים? עוד לא סגורה.
משהו להגיד לאומה כולה? היי. אתם מוזמנים להוסיף תמונה שלכם או סתם תמונה אחרת שעשתה לכם את החודש הודגש באמצעות מדגישומטיק

עונה

שם: נועה.
שכבה: שמינית. סניף: מערבי. תפקיד בסניף: רכזצעיר. החודש שעבר איך עבר החודש האחרון? מעולה?
ספר טוב שקראתם או סרט טוב שראיתם החודש? מממ צנורת של אתגר קקרת. המלצה חודשית? תעשו שעורי בית!!!!
שיר החודש? מממ וומנאייזר? ^^ האדם שעשה לכם את החודש? אמ. לא דעת. ^^ משהו טוב ומיוחד שקרה החודש? היום זה עוד חודשיים עד סוף המלווה... החודש שבפתח מה אתם מתכננים לחודש הקרוב? בית ספר, מכבי, כרגיל נו... משהו טוב שיקרה החודש? טיול שנתי שבוע הבא.. וחופש חנוכה. משהו פחות טוב שיקרה החודש? מגן בחיבור. מכבי כמה חניכים רשומים בסניף?
אתם מדריכים? אם כן, כמה חניכים יש לכם ואיך עוברות הפעולות? על מה אתם עובדים בסניף עכשיו? יוצאים למירוץ לפיד? כן. ולמירוץ בוגרים? עוד לא סגורה.
משהו להגיד לאומה כולה? היי. אתם מוזמנים להוסיף תמונה שלכם או סתם תמונה אחרת שעשתה לכם את החודש הודגש באמצעות מדגישומטיק

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifלמה עוד לא סגורה על מרוץ בוגרים?../images/Emo2.gif

מתפקדת...

שם: שירלי שכבה:גרעין שועל סניף:ראשון מערב תפקיד בסניף: מבקרת הסניף:) החודש שעבר איך עבר החודש האחרון?וואלה היה אחלה ספר טוב שקראתם או סרט טוב שראיתם החודש?אתמול חגיגה בסנוקר וספר שקראתי אני לא זוכרת איך קוראים לו המלצה חודשית?אילת בחודש זה אחלה שיר החודש?גשם על חלון בייתי\זה אני האדם שעשה לכם את החודש?גרעין שועל משהו טוב ומיוחד שקרה החודש?יום הולדת:),אילת החודש שבפתח מה אתם מתכננים לחודש הקרוב?אמממ אין משהו מתוכנן,מה שיהיה יהיה משהו טוב שיקרה החודש?לא יודעת כלום על החודש,באמת משהו פחות טוב שיקרה החודש? מכבי כמה חניכים רשומים בסניף? אתם מדריכים? אם כן, כמה חניכים יש לכם ואיך עוברות הפעולות? על מה אתם עובדים בסניף עכשיו? יוצאים למירוץ לפיד?ברור ולמירוץ בוגרים?בטח משהו להגיד לאומה כולה?תחתמו גרעין! אתם מוזמנים להוסיף תמונה שלכם או סתם תמונה אחרת שעשתה לכם את החודש

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifמן הראוי שגם אני אתפקד../images/Emo9.gif

שם:רביד שכבה:שבעיות סניף:גדרה [אמפריה
] תפקיד בסניף:מדריכה:) החודש שעבר איך עבר החודש האחרון?עמוס, מטורף ומפוצץ חוויות ספר טוב שקראתם או סרט טוב שראיתם החודש?"צלה של הרוח"- ספר מדהים מדהים מדהים... וסרט, אממ אני חושבת שכמו תמיד זה יהיה אלדיןXD [אני רואה אותו הרבה
] המלצה חודשית?לכו בעקבות הלב שלכם.. שיר החודש?למעני- בית הבובות האדם שעשה לכם את החודש?כל הנשמות שדאגו להתקשר/ לשלוח SMS כשהייתי בגדנ"ע:) משהו טוב ומיוחד שקרה החודש?גדנ"ע, הוצאתי תעודת זהות, באולינג עם מערב [שבאמת היה מדהים
], מצאתי עבודה, ועוד כמה דברים שאשמור לעצמי.. היה באמת חודש מדהים ביותר:) החודש שבפתח מה אתם מתכננים לחודש הקרוב?הצגות מגמה, מבחנים, מרוץ לפיד משהו טוב שיקרה החודש?מרוץ לפיד משהו פחות טוב שיקרה החודש?המבחנים:-S מכבי כמה חניכים רשומים בסניף?400-+ אתם מדריכים? אם כן, כמה חניכים יש לכם ואיך עוברות הפעולות?כן, אני כבר לא זוכרת כמה חניכים יש עכשיו עונת נידה שהם כמעט ולא באים:\ על מה אתם עובדים בסניף עכשיו?הרשמות למירות לפיד, מסיבת ז'-ח' מטורפת בשבוע הבא:) יוצאים למירוץ לפיד?אכן ולמירוץ בוגרים?עדיין לא סגור
משהו להגיד לאומה כולה? כשהמיליםנעלמות המוזיקה מדברת
אתם מוזמנים להוסיף תמונה שלכם או סתם תמונה אחרת שעשתה לכם את החודשאני פשוט מכורה לחיפושיות
הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה