חנוכה

charmed1992

New member
טיול חנוכה...

מישהו יודע את הרשימה הסופית של טיול חנוכה??? ובבקשה.. עם כל(!!!) המועצות.... תודה

SHiRA110

New member
../images/Emo142.gif../images/Emo137.gifחנוכה../images/Emo137.gif

כל החששות, התלונות, השאלות, הדעות, וכו' וכו'... לכאן!

A G C T

New member
המד"ב שלי שלח לי את החלוקה..

טיול חנוכה- חלוקה לתורים: תור דרומי: עמק חפר חבל מודיעין עמק יזרעאל דרום השרון חוף אשקלון ערבה בני שמעון אשכול לכיש מטה יהודה רמת נגב לב השרון תור צפוני: רמת הגולן ברנר גלבוע גליל תחתון באר טוביה גן רווה גזר קצרין מבואות חרמון מטה אשר מעלה יוסף מרום גליל מנשה צורן

Oukami Kun

New member
אז כאילו הוסיפו לטור שלנו

את צורן ומנשה... וכל השאר זה כמו הרשימה שפורסמה לפני כמה זמן... ואגב, כותבים טור ולא תור, כי תור זה כמו שעומדים בתור למשהו...

A G C T

New member
אני ידוע איך כותבים טור. ככה זה הופיע בפלייר

של התנועה, עשיתי רק העתק הדבק....

דורד

New member
בבקשה:

טיול חנוכה- חלוקה לטורים: טור דרומי: טור צפוני: אשכול באר טוביה בני שמעון ברנר דרום השרון גזר חבל מודיעין גלבוע חוף אשקלון גליל תחתון לב השרון גן רווה לכיש מבואות חרמון מטה יהודה מטה אשר עמק חפר מנשה עמק יזרעאל מעלה יוסף ערבה מרום גליל רמת נגב צורן קצרין רמת הגולן

morobo

New member
תפסיקו להתבאס D:

לא משנה עם מי תהיו בלילה יהיה לכם קר והשוקו בבוקר יקפא D: צאו ותהנו עם החברה מהמועצה שלכם ועם מי שאיתכם! סתכלו על החצי כוס המלאה, באמת. אני כבר נרשמתי ויודע שאני אהנה שם אפילו אם אני לא אראה את כל מי שרציתי.

Y a e l 1 1

New member
אבל תכלס, זה מבאס על.

תחשוב שכיאלו מי שממחוז צפון הוא יכול לפגוש את המחוז שלו כול הזמן וכיאלו רוצים (או לפחות אני) לפגוש את האנשים מהדרום והמרכז אבל תוקעים אותנו בתוך עצמנו כי אנחנו מועצות קטנות, מעפות ולא מוכרות.

morobo

New member
מבאס, אבל זה מה יש.

אני מצטט ממונטי פייטון: מתוך השיר- Always look on the bright side of life "Life's a piece of shit When you look at it" אבל הפזמון הוא עדיין always look on the bright side of life

SHiRA110

New member
../images/Emo142.gifתכלס../images/Emo178.gif

למה מתלבטת? [בואי נו, נעשה בללגן.. נצא תותחים
]

למעלה