סיכום השבוע

../images/Emo142.gif סיכום השבוע ../images/Emo142.gif

סיכום שבוע 20/09/02 ברכות למצטרפים החדשים:
Antonella, yifat_i, Darth Rosenberg
__________________________________________________________________ אז מה היה לנו השבוע...
לכבוד יום כיפור, דיברנו קצת על חטאים. היה לנו סקס בכנסיה, במסגד ובית כנסת. שמפניה עם בונו
ומייקל סטייפ. להביא ביד ולשקר לצמוד, ותמונות עם טלית. אהה, כן, והצעה מגונה אחת לסקס על אופנים מול בית הכנסת בשיתוף מלפפון ושוקולד (מלפפון ושוקולד?
elp, אתה בהריון?)
white star ביקש עיצה מה עושים כשצד אחד מעונין בזוגיות והשני בידידות? פה אחד באה התשובה תופסים מרחק. מסתבר שכולנו חושבים ש"רחוק מהעין – רחוק מהלב"...
המעבר מזוגיות לחברות נתפס אצל רובכם כבעייתי ומיותר, או כמו שלירוי הגדיר את זה "אפשר, אבל לא בביתנו!"
פינת הפירגון מוקדשת השבוע לחצי היפה של ההנהלה.
פינת האינפורמציה החשובה
: הישבן המושלם שייך ל... כבשה! כך לפחות טוענים מדענים שהצליחו לבודד את הגן האחראי לצורת הישבן שלנו. (תודה ל EyeSeeYou) עכשיו מצאנו את הסיבה אמיתית לכל הכספים שהושקעו בפיצוח הגנום האנושי...
והידעת
סנדרה רינגלר
תו של חביב הפורום דודי בלסר מבוגרת ממנו ב-5 שנים. (תודה לבוסון)
עלילות יניב בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות בפרק מיוחד לכבוד הימים הנוראים. יניבי שלנו מגלה שאחרי X חודשים (המספר האמיתי שמור במערכת) בלי סקס, הוא מוצא את עצמו מרוגש במיוחד ב... בית הכנסת
וכשכבר מגיע הפורקן המיוחל (ואימרו "אמן") הוא מזמם לו "ברכו את ה´ המבורך"
פינת התרבות - פורומים חדשים שנפתחו: לחיות עם איידס ו-דובים גאים _____________________________________________________________ הסקר הרשמי יעודכן בשבוע הבא. _____________________________________________________________
פינת הציטוט: (כאן אנחנו בודקים עד כמה אתם באמת מקשיבים לחברי הפורום האחרים
) מיהו חבר הפורום שחגי ישראל מביאים לו ת´סעיף? השבוע אין
. אף אחד לא זכר שמדובר בעוגי עוגי...
_____________________________________________________________ שיהיו לכם הרבה אושפיזין בסוכה
איתי ומאי.

EyeSeeYou

New member
שערוריה../images/Emo70.gif

בשבוע שעבר גנבה ממני מנהלת הפורום (מצביע עליה- הנה היא
) נקודה במשחק NEVER, כפי שתוכלו לראות בהודעה הבאה. חדי העין שביניכם (ולי יש עין חדה, אז סמכו עלי) ישימו לב בוודאי שבאותה הודעה ממש, עניתי על "פינת הציטוט" והתשובה היא עוגי עוגי. והנה שוב, בסיכום השבוע של היום, שוב נלקחה ממני נקודה... רבותיי, הכתובת על הקיר
הגיע הזמן לפעול..הקץ לשחיתות

EyeSeeYou

New member
אני הפסקתי לעבוד בחינם מותק..

על פינת האקטואליה בפורום גאווה לפחות אני מקבל סיפוק מיני מהתגובות של מיני אידיאולוגיים/יות. כאן בקושי אני מצליח לסחוט חיוך.. כנראה שאני פשוט לא מצחיק אתכם.. אפילו בוסון כבר לא טורח להתעניין בי, אני ממש פאסה. תמשיכו ככה ואני חוזר לעבוד בחו"ל ביחד עם איתי אטיאס

.m

New member
המממ

מתי אתה טס? כי יש לי תאריך, אבל דרוש פרטנר...
mai

EyeSeeYou

New member
אני טס עס עם בוסון לבוסטון..

בוסון אנחנו רוצים גם מחבקת סדרתית איתנו? נראה לי קצת בעייתי עם כל בעיות האבטחה היום לא?

בוסון

New member
בוסון , בוסטון צחוקים.....

כן , נסיעה עם בוסון לבוסטון במלון הילטון , שרתון וכ"ו... מחבקת ? האם אני מפספס משהו ? או מישהו או...מישהי ? וזה לא נוכן שאני לא מתענין וחוץ מזה אמרת שגם שמי יופיע לאחר שהעלתי הודעה שקשורה לסנדרה רינגלר ובכן...אני לא רואה את ציון שמי על כך !!

EyeSeeYou

New member
שמך מופיע../images/Emo70.gif

ואתה לא מתעניין מספיק, אני כולי מרגיש זנוח. (מחבקת= מאי, לא ראית את הכרטיס שלה?)

.m

New member
מה פתאום בוסטון? מה איבדתי שם?

אני טסה ליניבי
אם כי שלישיה באויר יכולה להיות מעניינת...
mai

Yaniv-DC

New member
ויניבי ידאג כבר לפינוקים

כי בדיוק יש חופש של שלושה שבועות מהבית ספר. וזה עוד יהייה במשכני החדש שבלב העניינים, ועוד מסתבר שזה בשכנות לכתבת הג´רוזלם פוסט. בקיצור, אם ספיינ יממש את איומיו ואכן יבוא, יש לך שלישייה אצלי בדירה, מה יותר טוב מזה?

.m

New member
יאאאאאאאא!

זה מעל ומעבר לכל ציפיותי: גם פינוקים, גם במרכז הענינים, גם כתבת הג´רוזלם פוסט, וגם שלישיה עם יניבי וספיינבאר... מה עוד יכולה בחורה לרצות
mai (תשובה: diamond are a girl´s best friends)

spainbar

New member
קודם כל מה רע בבוסטון ????

עיר מדהימה !!! אם הייתי יכול הייתי הולך ללמוד שם, וחוץ מזה יניב אמר לי שאת תישני על הספה !! :} ס´

yifat_i

New member
תודה, נעים היה להצטרף...../images/Emo25.gif

הכניסה היתה נעימה, הכורסא נוחה, המיטה עוד יותר.. הקפה טעים, המקלחת מחרמנת, הנסיך עוד יותר... והחבר´ה פה מגניבים.. המממ... מה שעובר לי בראש בגללכם... לא נכנס לפרטים עמוקים מדיי, אך החלטתי לתור שוב אחר עינוגים אחוריים... מזמן לא ניסינו
...

EyeSeeYou

New member
שתפי שתפי..

ואם את צריכה עזרה יש פה אקטיביים לא מסופקים..

yifat_i

New member
ה../images/Emo94.gif האחרונה נמסה בין הרגליים

אז החלטתי לעבור מרוטטים למינהם לשאר ירקות... מועצת הירקות והפירות עוד תיתן לי על זה אות כבוד! סיפקתי בננה.. עוד יכולתי להאכיל כמה אנשים ונשים מבין עסיסיי... עכשיו עולה התהייה, מה הפעם נמיס שם? ולאור מה שזז כאן.. חשבתי לנסות כל מיני למינהם על אחוריי, הרחוקים מלהיות בתוליים... השאלה מה בדיוק... פרי? ירק? מתלבטת...

EyeSeeYou

New member
נמיס?!

אלוהים
אולי כדאי שקודם כל תנסי לדחוף איזה מסטיק "אורביט" כדי לעשות משהו עם החומציות הזאת שיש לך שם..

shirhayam

New member
השבוע ראיתי

פרסומת למנטוס ענקקקקקקקקקקק (אוהבת אותך - יפעתי שלי - הכל ברוח הצחוק...)

למעלה