../images/Emo141.gif../images/Emo3.gif../images/Emo141.gif

אדםם?! אניי אווהבתתתתתתתת אותךךךךךך יאפהה שללללליי :) אתתהה הככיי יאאפהה בעווולםםםםם נסיייייייךך :]

LiNoY EzRa

New member
../images/Emo192.gif חחח היי היי תזהריי לבלגן ת'פורום

י'חדשה D: תעשיי הוספתת הודעה י'ננבהלה D:

../images/Emo109.gif חח כנסי מאמי

ניצול שירשור
כל פעם שאת רוצה לכתוב משהו אז את לא פותחת הודעה חדשה את פשוט עושה נצלש באחד השירשורים (שירשןרים אלה ההודעות) אם עדיין לא הבנת מאמי כנסי לאייסי אני יביר לך יותר טוב 410090959 ואני יודעת שאת חדשה לאט לאט תלמדי הכל

../images/Emo109.gif בנות נראה לי שאין ....

צורך להגיב עוד לשירשור הזה אז אל תגיבו מי שרוצה לעזור לה היא שמה את האייסי איפה שהיא רשמה שהיא חדשה

|נצלש../images/Emo175.gifאיזכור לבנים . [:

בר גבאי: היי הדר יש לי כמה שאלות לשאול אותך: הגיים בויז יוציאו בקרוב אלבום חדש? ממתי תתחיל התוכנית החדשה שגיורא חמיצר יוצר עכשיו? איך יקראו לה? רן דנקר נראה מסתובב עם מישהי? יש לו חברה? אהלן בר. אז הנה התשובות לשאלות שלך – הגיים בויז כרגע מתמקדים בהופעות עם אלבום הבכורה שלהם, ועדיין לא עובדים על אלבום חדש. התוכנית החדשה של גיורא חמיצר נקראת "האי", וכרגע היא בשלבי פיתוח ועשייה, אמורה לעלות לשידור במהלך אוקטובר. לרן דנקר עדיין אין חברה. http://www.shesh.co.il/magazine/Print.asp?id_katava=6433&nose=26 היית צריכה לפתוח הודעה חדשה ,, אבל העדפתי לנצל"ש כי גם ככה אין הרבה איזכורים עליהם .. |: אז בשביל מה ?! .

../images/Emo175.gifבגלל זה לא פתחתי הודעה חדשה ... [;

אבל סתכלי על הפורום ... אין בו אפילו מש'ו אחד שקשור לבנים . \=

../images/Emo210.gifיא אמא זאת את? ../images/Emo12.gif

יו איזה מעבבבן! תמיד אני מתבלבלת עם הכינוי מכלוש יוסף והכינוי שירלי יוסף וחשבתי שאני מדברת איתה בכלל XD אבל עדיין לא ניראלי שזה דורש הודעה D:

../images/Emo175.gifברגע שאני יצליח לעשות משתמש חדש ,

לא תתבלבלי . D; חחחחחחחחחחחח , דילב ? , תפתחי לי משתמש חדש . ;[ אני לא מצליחה !
תפוזזזזזזזבל .

למעלה