שאלון רבלדה

lidorvit

New member
אוי ../images/Emo28.gif../images/Emo218.gif

אתם רוצים לראות אותם בארץ
כן ולסיום, מה אתם חושבים על רבלדה
סדרה מעולה חחח

עונה../images/Emo26.gif

כיתה 406 או רבלדה?לא דעת לא ראיתי 406 העונה האהובה עלייכם?2 המורדת האהובה עלייכם?רוברטה המורד האוהב עליכם?אין הזוג האהוב עליכם?רובטרטה דיגו עונה 4 לרבלדה או עונה 2 ללה פמיליה?לא אכפםת לי RBD או ארווי?שניהם שיר פתיחה אהוב?לא דעת שחקנים אהובים?כולם תפאורת רבלדה או התפאורה של רבלדה וואי?רבלדה רוברטה או מריצה?שניהן מיה(אנהי) או מיה(לואיסנה)?אנהי מיגל או מנואל?מנואל דיאגו(כריס) או דיאגו(או איך שלא קראו לו-בנחמין)?בנחמין כריס מורנה או פדרו דמיאן?כריס לה פמיליה עונה 2 או סרט RBD?לא אכת לי למה אתם הכי מתגעגעים ברבלדה?כלום סצנה האוהבה ברבלדה?שרוב' גילתה על אבא שלה ומיה על אימא שלה RBD וארויי או RBD וLU בהופעה משותפת?יכול להיות נחמד עברה כמעט שנה, האתם רוצים שרבלדה יחזור לשידורים חוזרים?כה ניראה לפעמים אתם מתגעגעים יותר לרבלדה או לסדרה אחרת?כלום לא ניתקעת על סדרות אתם רוצים לראות אותם בארץ?כבר לא אפכת לי ולסיום, מה אתם חושבים על רבלדה?^^

m o r 1 0 2

New member
../images/Emo99.gifעונהה../images/Emo99.gif

כיתה 406 או רבלדה
רבלדה העונה האהובה עלייכם
שניה המורדת האהובה עלייכם
רוברטה המורד האוהב עליכם
דייגו
הזוג האהוב עליכם
דייגו ורוברטה עונה 4 לרבלדה או עונה 2 ללה פמיליה
עונה 4 ברור
RBD או ארווי
שניהם להקות מדהימות
שיר פתיחה אהוב:אמ...נוסטרה אמור שחקנים אהובים
אמ..כל השישה פשוט מצוינים וכמובן דרייק
תפאורת רבלדה או התפאורה של רבלדה וואי
אמ...שניהם
רוברטה או מריצה
רוברטה מיה(אנהי) או מיה(לואיסנה)
מיה מיגל או מנואל
מנואל דיאגו(כריס) או דיאגו(או איך שלא קראו לו-בנחמין)
ברור שבנחמין..אין מה להשוות
כריס מורנה או פדרו דמיאן
כריס מורנה
|סגידה| לה פמיליה עונה 2 או סרט RBD
סרט ברור
למה אתם הכי מתגעגעים ברבלדה
לסיצנות של הזוגות והצעקות של לויפטה וואו כמעט להכל אה וכמובן לצחוקים של ג'ואבני
סצנה האוהבה ברבלדה
אמ..יש מלאא...אבל אני מאוד אוהבת את הסצינה שמיגל ומיה משלימים
RBD וארויי או RBD וLU בהופעה משותפת
ברוררר
אי מאוד אשמח אם זה יקרה בארץ
עברה כמעט שנה, האתם רוצים שרבלדה יחזור לשידורים חוזרים
אני יעשה הכל כדי שזה יחזור
אתם מתגעגעים יותר לרבלדה או לסדרה אחרת:לרבלדה
ול- "יש מצב לאהבה" אתם רוצים לראות אותם בארץ
ברורר ולסיום, מה אתם חושבים על רבלדה
סדרהה מעולה ומדהימה

didalf

Well-known member
עונה../images/Emo109.gif

כיתה 406 או רבלדה
רבלדה, למרות ש406 נשמע יותר מעניין אבל לא ראיתי העונה האהובה עלייכם
ראשונה המורדת האהובה עלייכם
המורד האוהב עליכם
הזוג האהוב עליכם
עונה 4 לרבלדה או עונה 2 ללה פמיליה
שומדבר האמת RBD או ארווי
ארווי
שיר פתיחה אהוב
רבלדה
שחקנים אהובים
אממ של מקסיקו נראה יותר כמו מלון מאשר בצפר.. אז לאדעת חח רוברטה או מריצה
מריצה מיה(אנהי) או מיה(לואיסנה)
שתיהן מיגל או מנואל
מנואל דיאגו(כריס) או דיאגו(או איך שלא קראו לו-בנחמין)
פבלו כריס מורנה או פדרו דמיאן
כריס מורנה ס-סוגד לה פמיליה עונה 2 או סרט RBD
סרט למה אתם הכי מתגעגעים ברבלדה
לקנדה
סצנה האוהבה ברבלדה
קנדה קנדה קנדה
RBD וארווי כל כךך
לא אכפת לי אתם מתגעגעים יותר לרבלדה או לסדרה אחרת
סדרות אחרות אתם רוצים לראות אותם בארץ
כע ולסיום, מה אתם חושבים על רבלדה
זה נחמד

M e R a V 2

New member
עונה [:

כיתה 406 או רבלדה? כיתה 406
העונה האהובה עליכם? כל העונות המורדת האהובה עליכם? רוברטה המורד האוהב עליכם? מיגל הזוג האהוב עליכם? מיגל ומיה עונה 4 לרבלדה או עונה 2 ללה פמיליה? אף אחד RBD או ארווי? שניהם
שיר פתיחה אהוב? כולם :) שחקנים אהובים? כולם תפאורת רבלדה או התפאורה של רבלדה וואי? לאדעת רוברטה או מריצה? רוברטה מיה(אנהי) או מיה(לואיסנה)? לואיסנה מיגל או מנואל? מיגל דיאגו(כריס) או פבלו? פבלו כריס מורנה או פדרו דמיאן? כריס מורנה
לה פמיליה עונה 2 או סרט RBD? סרט RBD למה אתם הכי מתגעגעים ברבלדה? להכל
סצנה האוהבה ברבלדה? הסצינות של מיה ומיגל בבית חולים
RBD וארויי או RBD וLU בהופעה משותפת? RBD וארוואי עברה כמעט שנה, האתם רוצים שרבלדה יחזור לשידורים חוזרים? לא עכשיו, אולי עוד שנתיים ככה. אתם מתגעגעים יותר לרבלדה או לסדרה אחרת? לרבלדה במיוחד. אתם רוצים לראות אותם בארץ? בטח
ולסיום, מה אתם חושבים על רבלדה? מ ד ה י מ י ם

צטלע

New member
עונה ../images/Emo13.gif

כיתה 406 או רבלדה? רבלדה. (לא ראיתי כיתה 406) העונה האהובה עלייכם? האחרונה המורדת האהובה עלייכם? רוברטה המורד האוהב עליכם? לא היה שם ממש מורד מורד. אבל דמות- מיגל הזוג האהוב עליכם? מיה ומיגל עונה 4 לרבלדה או עונה 2 ללה פמיליה? עוד עונה לרבלדה RBD או ארווי? RBD שיר פתיחה אהוב? ממ, כולם היו נחמדים שחקנים אהובים? אנהי, דולסה, פונצ'ו, כריסטיאן תפאורת רבלדה או התפאורה של רבלדה וואי? רבלדה רוברטה או מריצה? רוברטה מיה(אנהי) או מיה(לואיסנה)? אנהי מיגל או מנואל? מיגל דיאגו(כריס) או דיאגו(או איך שלא קראו לו-בנחמין)? פבלו כריס מורנה או פדרו דמיאן? פדרו לה פמיליה עונה 2 או סרט RBD? סרט למה אתם הכי מתגעגעים ברבלדה? לכל הקטעי המצחיקים. ומשפטי החוכמה שבתחילת כל פרק. (למרות שהיו כאלה שלא הבנתי מאיפה הם הוציאו אותם
) סצנה האהובה ברבלדה: וואו, יש כ"כ הרבה! אבל אני אבחר בסצינת הסיום. RBD וארויי או RBD וLU בהופעה משותפת? עם ארווי, זה מתבקש. עברה כמעט שנה, האתם רוצים שרבלדה יחזור לשידורים חוזרים? מוקדם מדי אתם מתגעגעים יותר לרבלדה או לסדרה אחרת? ממ, לא יודעת לקבוע אתם רוצים לראות אותם בארץ? כמובן! ולסיום, מה אתם חושבים על רבלדה? אחלה טלנובלה

gal y kike

New member
../images/Emo41.gifעונה

כיתה 406 או רבלדה== 406
העונה האהובה עלייכם== השנייה המורדת האהובה עלייכם== מיה המורד האוהב עליכם== ג'ובאני ומיגל הזוג האהוב עליכם== מיה ומיגל עונה 4 לרבלדה או עונה 2 ללה פמיליה== פמיליה RBD או ארווי== RBD שיר פתיחה אהוב== האוונ איי אלגו שחקנים אהובים== אנהי תפאורת רבלדה או התפאורה של רבלדה וואי== שניהם רוברטה או מריצה==רוברטה מיה(אנהי) או מיה(לואיסנה)== אנהי מיגל או מנואל== מיגל דיאגו(כריס) או דיאגו(או איך שלא קראו לו-בנחמין)== שיהיה בנחמין כריס מורנה או פדרו דמיאן== כריס מורנה לה פמיליה עונה 2 או סרט RBD== סרט למה אתם הכי מתגעגעים ברבלדה== אממ סצנה האוהבה ברבלדה== היו הרבה RBD וארויי או RBD וLU בהופעה משותפת== שניהם יכולים להיות מעניינים עברה כמעט שנה, האתם רוצים שרבלדה יחזור לשידורים חוזרים == וואלה לא אתם מתגעגעים יותר לרבלדה או לסדרה אחרת== ל406 הכי אתם רוצים לראות אותם בארץ== ברור ולסיום, מה אתם חושבים על רבלדה== סידרה חמודה..הלהקה מדהימה

oreloosh

New member
עונה../images/Emo175.gif

כיתה 406 או רבלדה? רבלדה העונה האהובה עלייכם? אני חושבת שנייה המורדת האהובה עלייכם? מיה המורד האוהב עליכם? מיגל הזוג האהוב עליכם? מיה ומיגל עונה 4 לרבלדה או עונה 2 ללה פמיליה? עונה 4 לרבלדה RBD או ארווי? RBD שיר פתיחה אהוב? לא זוכרת
שחקנים אהובים? אהבתי את המשחק של דולסה אבל בכללי אני אוהבת את אנהי תפאורת רבלדה או התפאורה של רבלדה וואי? תפאורת רבלדה רוברטה או מריצה? רוברטה (אויש כמה שאני זוכרת כמה אני שנאתי את מריצההה בגרוש לא אהבתי אותה ) מיה(אנהי) או מיה(לואיסנה): אנהי מיגל או מנואל? מיגל דיאגו(כריס) או דיאגו(או איך שלא קראו לו-בנחמין)? בנחמין\ כריס מורנה או פדרו דמיאן ? פדרו דמיאן לה פמיליה עונה 2 או סרט RBD ? לה פמיליה עונה 2 למה אתם הכי מתגעגעים ברבלדה לשגעונות של רוברטה
סצנה האוהבה ברבלדה? שהבנים שרו לבנות סרנדה
RBD וארויי או RBD וLU בהופעה משותפת? RBD וLU עברה כמעט שנה, האתם רוצים שרבלדה יחזור לשידורים חוזרים? בטחח אתם מתגעגעים יותר לרבלדה או לסדרה אחרת? רבלדה אתם רוצים לראות אותם בארץ? כןן ולסיום, מה אתם חושבים על רבלדה? אין מילים

../images/Emo210.gif../images/Emo39.gifעונה../images/Emo27.gif../images/Emo39.gif

כיתה 406 או רבלדה
רבלדה
העונה האהובה עלייכם
3
המורדת האהובה עלייכם
רוברטההההה
המורד האוהב עליכם
כרסטיאן
הזוג האהוב עליכם
רוברטה ודייגו
עונה 4 לרבלדה או עונה 2 ללה פמיליה
4
לרבלדהה
RBD או ארווי
RBD
שיר פתיחה אהוב
"רבלדה"
שחקנים אהובים
כולם..חחח
"רבלדה"
רוברטה או מריצה
רוברטה
מיה(אנהי) או מיה(לואיסנה)
אנהייי
מיגל או מנואל
מ י ג ל חיי היפיםםםםםם
דיאגו(כריס) או דיאגו(או איך שלא קראו לו-בנחמין)
כככ
ררר
ייי
ססס
טטט
ווו
פפפ
ררר
כריס מורנה או פדרו דמיאן
פדרו דמיאן
לה פמיליה עונה 2 או סרט RBD
RBD
למה אתם הכי מתגעגעים ברבלדה
השיתוף פעולה בין כל ילדי הכיתה [חוץ מהבלונדינית הקופה נוו איך קראו לה
]
שנאתי אותהההה
סצנה האוהבה ברבלדה
שהייתה מסיבה ודייגו השתכר ורוברטה הצילה אותו...
RBD וארויי
ב ר ו ר ר ר ר ר ר ר ר ר
אתם מתגעגעים יותר לרבלדה או לסדרה אחרת
רבלדה...
אתם רוצים לראות אותם בארץ
כןןןן
ולסיום, מה אתם חושבים על רבלדה
סידרה מצויינתת ואיי אני חייבת ללכת לכל הצוות המפיק התפואורה וכולם כולם ולהגיד להם "ת ו ד ה"

פריקמר

New member
ונה

כיתה 406 או רבלדה-רבלדה העונה האהובה עלייכם-1 המורדת האהובה עלייכם-רוברטה המורד האוהב עליכם-גובאני הזוג האהוב עליכם-אין עונה 4 לרבלדה או עונה 2 ללה פמיליה-4 רבלדה RBD או ארווי-רבד שיר פתיחה אהוב-TRAS DE MI שחקנים אהובים-דולסה,מאיטה,אנחליקה תפאורת רבלדה או התפאורה של רבלדה וואי:לא זוכר רוברטה או מריצה-רוברטה מיה(אנהי) או מיה(לואיסנה)-במראה לואיסנה במישחק אנהי מיגל או מנואל-אותו דבר דיאגו(כריס) או דיאגו(או איך שלא קראו לו-בנחמין)אף אחד כריס מורנה או פדרו דמיאן=אף אחד לה פמיליה עונה 2 או סרט RBD-עונה 2 למה אתם הכי מתגעגעים ברבלדה-הסצינות של רוברטה ואלמה סצנה האוהבה ברבלדה-כל הסצינות של רוברטה ואלמה המצחיקות RBD וארויי או RBD וLU בהופעה משותפת-מי זה LU? עברה כמעט שנה, האתם רוצים שרבלדה יחזור לשידורים חוזרים:אני לא אצפה בזה שוב אתם מתגעגעים יותר לרבלדה או לסדרה אחרת : אתם רוצים לראות אותם בארץ:יהיה נחמד ולסיום, מה אתם חושבים על רבלדה:כלום

עונה

כיתה 406 או רבלדה
2 המורדת האהובה עלייכם
בהתחלה הייתה רק מיה ואז דולסה נכנסה ממש לנעליים של רוברטה וזה היה מדהים ,תכלס התפקיד שלה הכי קשה,שחקנית אדירה
ולופיטה המתוקה והטובה המורד האוהב עליכם
מיגל ודייגו לא סבלתי,גובאני מלך הזוג האהוב עליכם
ויקו ורוקו עונה 4 לרבלדה או עונה 2 ללה פמיליה
עונה 4 RBD או ארווי
RBD שיר פתיחה אהוב
נאוסטרו אמור שחקנים אהובים
דולסה,אנהי ומאיטה תפאורת רבלדה או התפאורה של רבלדה וואי
רבלדה רוברטה או מריצה
ברור שרוברטה מיה(אנהי) או מיה(לואיסנה)
אנהי מיגל או מנואל
אף אחד דיאגו(כריס) או דיאגו(או איך שלא קראו לו-בנחמין)
אף אחד כריס מורנה או פדרו דמיאן
דפרו לה פמיליה עונה 2 או סרט RBD
סרט למה אתם הכי מתגעגעים ברבלדה
רוברטה,הדמות שעשתה את הסידרה סצנה האוהבה ברבלדה
כל הסצינות הקשות של רוברטה עם ההמתודדות שלה מול עצמה תענוג של מישחק,ומיה מדברת עם סלינה על האנורקסייה RBD וארויי או RBD וLU בהופעה משותפת
LU עברה כמעט שנה, האתם רוצים שרבלדה יחזור לשידורים חוזרים
אני לא אצפה שוב אתם מתגעגעים יותר לרבלדה או לסדרה אחרת
אתם רוצים לראות אותם בארץשיעשו סידרה חדשה של דולסה אנהי ומאיטה ולסיום, מה אתם חושבים על רבלדה
עונה 4

crazy girl2007

New member
עונה../images/Emo26.gif

כיתה 406 או רבלדה
כולן.... המורדת האהובה עלייכם
אין המורד האוהב עליכם
אין הזוג האהוב עליכם
דייגו ורוברטה,גם מיה ומיגל זוג חמוד אבל לא מעניין..אצל דיגו ורוברטה יש יותר אקשן עונה 4 לרבלדה או עונה 2 ללה פמיליה
4 לרבלדה RBD או ארווי
RBD שיר פתיחה אהוב
NO PARES שחקנים אהובים
דולסה מריה תפאורת רבלדה או התפאורה של רבלדה וואי
של רבלדה רוברטה או מריצה
שתיהן מיה(אנהי) או מיה(לואיסנה)
אנהי..לולי לא יודעת לשחק.יש לה רק גוף ופרצוף אבל כישרון
בחלום
מיגל או מנואל
שניהם דיאגו(כריס) או דיאגו(או איך שלא קראו לו-בנחמין)
בנחמין כריס מורנה או פדרו דמיאן
כריס מורנה,לא מאכזבת לעולם. לה פמיליה עונה 2 או סרט RBD
סרט RBD למה אתם הכי מתגעגעים ברבלדה
לדמויות חעחע ולצחוקים של גובאני
סצנה האוהבה ברבלדה
הסצינות בקנדה,הסצינות של דייגו ורוברטה,הסצינה במטוס שרוברטה ודייגו התוודו על אהבתם. RBD וארויי או RBD וLU בהופעה משותפת
RBD וארווי עברה כמעט שנה, האתם רוצים שרבלדה יחזור לשידורים חוזרים
לא,זה מלא פרקים.שיביאו סדרות חדשות
אתם מתגעגעים יותר לרבלדה או לסדרה אחרת
יש עוד סדרות שאני מתגעגעת אליהן מלבד רבלדה אתם רוצים לראות אותם בארץ
למה לא
בכיף.. ולסיום, מה אתם חושבים על רבלדה
לטעמי אלו שאומרים שרבלדה המקסיקני הם סתם חיקוי של המורדים הארגנטינאים הם טועים.פדרו דמיאן שינה את העלילה והפך אותה ליותר מצחיקה,שלא נדבר שהשחקנים ברבלדה הרבה יותר צעירים והרבה יותר טובים.בקיצור-רבלדה זאת ה-סידרה וRBD זאת להקה ממש טובה,לכן הם מצליחים כ'כ.NO PARES
השירים שלהם ממכרים
.

למעלה