מצטרפי הפורום - הכרות

../images/Emo141.gif מצטרפי הפורום - הכרות

פותחת שרשור בו כל חבר פורום יכול להציג את עצמו (אם ירצה) ולספר קצת פרטים, כדי שנכיר קצת. למשל: גיל סוג סכרת - סכרת הריון\סכרת טייפ 1 (נעורים)\ סכרת טייפ 2 (מבוגרים) סטטוס הריוני - בהריון / מתכננים הריון / אחרי הריון וכדומה. אני אהיה ראשונה ...

פינה בלב

בת 31.5 גיליתי את היותי סוכרתית לפני כחודשיים, בהיותי בתחילת הריון (כלומר, הסכרת שלי אינה סכרת הריונית, כנראה היתה שם עוד לפני ההריון, מבלי שידעתי עליה). לצערי,נאלצתי להפסיק את ההריון (ללא קשר לסכרת - בגלל בעיה כרומוזומית בעובר), ומקווה בעתיד הקרוב שיהיה שוב הריון, שהפעם יהיה מאוזן (מבחינת הסכרת) למין ההתחלה, וגם תקין
.

רעיון מעולה../images/Emo45.gif

אז ככה ממש אוטטו בת 31 (וזה לא רמז
) 23 שנות סוכרת סוג 1- מה שהוגדר בעבר כסוכרת נעורים. אמא לאפרוח בן קצת פחות משנתיים. וסטטוס הריוני
פעם ראשונה שמעלה את זה על הכתב - חושבים על מס' 2
. התחלתי את כל הבדיקות כדי לוודא שאפשר- עכשיו צריך לגשת למלאכה... ואז זה עדיין חוששת לעשות

מחכה לאיזון

אני בת 26, יש לי סכרת נעורים 5 שנים אני מתכננת הריון ומחכה שהמוגלובין שלי ירד ל6.6 תחזיקו לי אצבעות. בסוף החודש אני צריכה לעשות בדיקה להמוגלובין מקווה שהתוצאות יהיו טובות לפני חודשיים הייתי על 6.9 ועברתי למשאבה.

גם לי אמרו במרפאה להריון בסיכון

שהשאיפה היא שההריוניות יהיו עם לא יותר מ 6.6.

במרפאת סכרת אמרו

לי שהם רוצים שאני יהיה בין 6.6 ל- 6.5 כמה היה לך כשנכנסת להריון?

אאל"ט היה לי בסביבות

ה- 6 6.3 אבל אני זוכרת שאמרו לי שצריך להיות תחת ל-7
כבר הדברים השתנו?

shula30

New member
שלום לכולן

אני בת 31 + , אמא לילדה מקסימה, סכרת נעורים מגיל 8, מחוברת למשאבה. בדרך לעוד זאטוט/ה. לכל החוששות - זה אפשרי ומומלץ.

אם אפשר לשאול ...

"בדרך לעוד זאטוט/ה" - אומר שאת כבר בהריון ? אם כן, אפשר לשאול באיזה שבוע ?

בדרך לעוד זעטוט/ה../images/Emo12.gif

כל הכבוד הלוואי עלי איזה כוח יש לך
וגם אני התחלתי להתמתק בגיל 8

א וא

New member
גם אני....

גם אני פה... וכל כך שמחה שנפתח הפורום הזה, האמת שכבר כמה שבועות אני מגניבה מבטים לפורום השכן (לקראת הריון) ולא כל כך מוצאת את עצמי.... ועכשיו - הקלה. לא חשבתי שיש עוד כמוני שרוצות אבל פוחדות. בקיצור, גם אני מתוקה כבר 18 שנה ועכשיו אנחנו בהכנה להתרחבות המשפוחה
מחוברת למשאבה כבר כמה חודשים, התוצאות ממש בשיפור (7.5) לעומת ה 8.4 שהיה לי (יפה בכמה חודשים, לא?) ומקווה בבדיקה הבאה להיות מתחת ל 7 , זה מה שהדוקטור מבקש (והוא כל כך חמוד שאם הוא מבקש - אני עושה) זהו בינתיים.

מצטרפת ../images/Emo140.gif

שלום כולן!! אני בת 30 (וחצי.... אהמ...), ובהריון ראשון שהיה ממש קשה להשגה. לפני חודש גיליתי שיש לי סוכרת הריונית, ואני חושבת שאני מאוזנת רוב הזמן (עם אינסולין), אבל לא ממש יודעת מה נחשב מצב מאוזן. לא מזמן "חגגנו" שנה לסוכרת של בעלי (התפרצה אצלו סוכרת נעורים), אז עכשיו אנחנו פיטים, אם כי אין מה לומר שמצבי טוב בהרבה ממצבו... אני במעקב במרפאה להריון בסיכון גבוה בתל השומר, וכל שבוע צריכה לנהל מלחמה עם מכבי בשביל טופס 17... מאחלת לכולנו רק בריאות!!!

שלום ומזל טוב

גיל 29. ילד אחד שבמהלך ההריון שלו התגלתה סכרת הריונית שווסתה על ידי דיאטה (נולד לפני הזמן וחסך לאמא שלו זריקות אינסולין). סטטוס הרוני- חושבים בכיוון אבל יש עוד זמן.

טקה

New member
טקה ../images/Emo140.gif

שלום ומזל טוב לפתיחת הפורום!!! איזה כיף, רעיון אדיר. גם אני נדדתי בין פורום סוכרת לפורום הריון ולידה, אבל "זה לא זה". על כן כל כך שמחתי לגלות את הפורום הזה, סוף סוף אפשר לדסקס את ענייני הלידה בסוכרת, הערכת משקל, הזרקת האינסולין, הדיאטה והחשקים של ההריון, וכל מה שמעסיק אותנו! ומעט על עצמי: בת 29, הריון ראשון, אמא חולת סוכרת (סוג 2), הסוכרת התגלתה קצת מאוחר בשבוע 29, מאז נמצאת בטיפול אצל פרופ. קרפ במאוחדת סניף שפרינצק, בהתחלה איזון ע"י דיאטה, ואח"כ כשהמצב החמיר, הרופא פסק: אינסולין
! האמת שאחרי הבכי וההלם הראשוני, התרגלתי לעניין, ורק מקווה שזה יעבור אחרי הלידה. אז אני בטח אציק לכן כל היום עם המון המון שאלות
, כי בד"כ אין לי את מי לשאול... ומקווה שהפורום הזה יהיה
חם ואוהב!! והנה כבר שאלה: רופא הנשים שלי התחיל להכין אותי לאופציה של קיסרי
, הוא טוען שמחצית מחולות סוכרת הריון יולדות בקיסרי, ושכדאי שאתכונן... (הוא גם המליץ לי להיות מנותחת על ידו בפרטי אם יש לי ביטוח בריאות, כך שאולי מניעיו אינם כה טהורים...
) ביום ראשון יש לי הערכת משקל, אני בשבוע 36, ואז עלי לגשת אליו עם התוצאות, לפי דבריו, אם התינוק יהיה במשקל מעל 3.800 - הולכים לקיסרי!! מה דעתכן?
תודה על הקריאה.

למעלה