ה..יום יום הולדת היום יום

רוני325

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif../images/Emo25.gifה..יום יום הולדת היום יום

הולדת ל.......מסטיק(קולולולו) שיהיה לך יום הולדת שמח ומאושר, המון הצלחה בלימודים, אושר בריאות והמשך קניית לקים משגעים

noash5

New member
מזל טוב!!!../images/Emo151.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

עד מאה ועשרים שנה!

RUTHIE1

New member
../images/Emo49.gif למסטיק המקסימה ../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif../images/Emo48.gif

שזכיתי להכיר והיא מתוקה אמיתית... המון המון הצלחה בלימודים ובכל שאר תחומי החיים, ושיהיה לך יומולדת הכי נפלא שיש! מקווה שניפגש שוב...

Ultra marine

New member
מזל טוב!!

ואו כמה ימי הולדת יש החודש :) (גם אצלי במשפחה) שתהיה לך אחלה שנה! שהחלק הלימודי יעבור בכיף ומהר, שתהיה שנה של בריאות, אושר, הגשמת משאלות, חוויות כייפיות. שנה צבעונית וססגונית

mayane21

New member
מזל- טוב ../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif

iefrat

New member
../images/Emo65.gifמזלטוב, הרבה אושר, לקים.. ושמחה ../images/Emo65.gif

מ ס ט י ק

New member
תודה רבה לכולן../images/Emo13.gif

מאוד נחמד ומרגש לראות את הברכות שפה... אני באמת שאוהבת את הפורום ואת כל הבנות שפה. תודה רבה!

PeachGirl

New member
מסטיק יומולדת שמח!!../images/Emo140.gif

שיהיה לך המון המון מזל טוב! אושר בריאות והמון המון לקים

ליאני777

New member
../images/Emo212.gif ../images/Emo65.gif המון מזל טוב עד 120 ../images/Emo77.gif../images/Emo24.gif

angell4

New member
מזל טוב!!!../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif../images/Emo262.gif../images/Emo23.gif../images/Emo77.gif

poynter

New member
../images/Emo24.gifמזל טוב מסטיק! ../images/Emo192.gif../images/Emo65.gif

יומולדת שמח! עד 120!

danra

New member
../images/Emo264.gifמזל טוב מותק../images/Emo262.gif../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif

תולי01

New member
מסטיק יקירתי ../images/Emo192.gif

גם ממך אני צריכה לבקש אלף סליחות על האיחור הממש לא אלגנטי ! מקווה שחגגת יומולדת מהמם ואני שולחת אלייך את אהבתי
מאחלת לך את כל הטוב שבעולם ואת כל מה שאת מאחלת לעצמך ! שתהיה לך שנה מדהימה ומשמת, מלאה בבשורות טובות, סיפוק, אושר, צחוק ואהבה
וכמובן - המון המון מזל טוב !!!
נשיקות

למעלה