.......קופי משפחתי.....

HayaBee

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif../images/Emo63.gif.......קופי משפחתי.....

אתמול ילדי בא לעולם, באותה דרך כמו כולם. אך לי היו פגישות ותשלומים וערעורים, והוא למד ללכת בעוד אני בסידורים .. ולפני ששמתי לב הוא כבר ידע לדבר, וכשגדל והתפתח קצת הוא היה אומר : אני אהיה כמוך, אבא, עוד תראה אותי , ממש בדיוק, אתה יודע, קופי משפחתי . סבתא סורגת, סבתא בישלה דייסה , התינוק גדל, כבר לא בעריסה. מתי תבוא הביתה, אבא? לא יודע, בן , אבל כשאחזור אז מתנה לך אתן וגם, אני מבטיח, יחד נתפנן ... אתמול מלאו לו עשר, בחור גדול ממש, תודה על הכדור, אבא, בוא קצת למגרש ; תלמד אותי לקלוע "ג'מפשוטים" לסל. היום אני עסוק, אמרתי, וחסל ! תשכח מזה, אמר , וכשהפנה לי גב הספקתי עוד לראות אצלו כזה חיוך רחב , שאמר: אהיה כמוהו, עוד תראו אותי, ממש בדיוק, אתם יודעים, קופי משפחתי ..... אתמול הוא בא לחופש מהמכללה כל-כך יפה, כל-כך בוגר , ממש שמחה גדולה , בני, אני גאה בך, בוא שב קצת, נדבר... מצטער, ענה לי, אבל אני ממהר ; זרוק לי את מפתחות המכונית, בבקשה , אני יורד דרומה למשך החופשה ... אני מזמן בפנסיה ובני מזמן עזב ורק אתמול הרמתי טלפון אליו .. בוא ניפגש, אמרתי, אולי תמצא קצת זמן ....... אין בעיות, ענה לי, רק תן לבדוק ביומן ; מצטער, נזכרתי שיש לי ועידה ובכלל, אני טובע בים של עבודה ... טוב שצלצלת, אבא, והרבה תודה . הנחתי את השפורפרת ואז עלה בדעתי , שהוא נעשה כמוני, שחיקה אותי , ממש בדיוק, אתם יודעים, קופי משפחתי.

HayaBee

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif../images/Emo63.gif.......שינוי והתחדשות....

שינוי והתחדשות פעם... הכול היה למען... למען האחר... למען הכלל... למען משהו נעלה... למען מישהו חשוב... והמאכלים היו בהתאם: קרפע-לך קנייד-לך רוגע-לך פרפע-לך ולבנות קראו מיידלע-לך... ושרו זמר זמר לך... אבל כיום הכול השתנה והאני הכי חשוב: והמאכלים הם: ביס-לי פרי-לי יוג-לי כף-לי והשמות: אורלי, גילי, שירלי... ועל כל זה שומר ברוס לי ואני שואל: האם גם בעולם החדש יוכל לפרוח פרח הלי-לך?

HayaBee

New member
../images/Emo151.gif../images/Emo140.gif....עבודה קשה....החלטות.....

מנהל בכיר בחברה משגשגת קיבל התקף לב, והרופא ציוה עליו לשהות בחווה למשך מספר שבועות עד להתאוששות והחלמה מלאים. המנהל שמע לעצת רופאו, אולם לאחר מספר ימים השתעמם וביקש מהחוואי שיעסיק אותו בעבודות שונות בחווה. החוואי, נהנה מהבקשה,ונתן לו לנקות את הזבל של הפרות, מתוך מחשבה, שאחד שהגיע מהעיר ועוד מכורסת המנהלים, יעשה עבודה זו מספר שבועות, לפחות. אולם לתדהמתו, המנהל סיים את כל העבודה בפחות מיום אחד. למחרת, החוואי נתן למנהל עבודה קצת יותר קשה - לערוף אתראשיהם של 500 תרנגולות- בתקוה שהדבר קשה על המפונק הלז, ועבודתו תימשך ימיםרבים. אך שוב לתדהמתו, בסוף היום העבודה הושלמה. בבוקר למחרת, כאשר כבר כל עבודות החווה כמעט הושלמו, ביקש החוואי מהמנהל למיין שק ענק של תפוחי אדמה לשני ארגזים. ארגז אחד עם תפוחי אדמה קטנים, והארגז השני עם תפוחי אדמה גדולים. בסוף היום, החוואי רואה את המנהל יושב בחזיתו של שק תפוחי האדמה, כאשר שני הארגזיםריקים ומיותמים לפניו. "הכיצד ביצעת עבודות קשות כל כך ביומיים הקודמים, ואילו עכשיו אינך מסוגל לבצע עבודה פשוטה כל כך"?! - שאל אותו בעל החווה. ענה לו המנהל:"הקשב,,, כל חיי, אני עורף ראשים ומתעסק עם זבל,,,, אבל עכשיו אתה מבקש ממני לקבל החלטות..."

למעלה