מעבר

neta sos

New member
אוקיי

אוקיי אז ביום רביעי הזה אני אמורה לקפוץ תחזיקו אצבעות...

אממ...השיעור שלייי!!

היה לי ביום שישי שיעור על צ'ארלס...והייתי אמורה להיות על פגס אבל אני לא אוהבת אז החלפתי והיה ממממעווללהה!!!!!אני ממש גאה בעצמי!!! קודם כל, בהתחלה לא היה כל כך קצב אז הפסקתי לנסות לעבוד איתו על כינס ועבדתי על הקצב עם מושכוות קצת משוחררות וכשהיה קצב עבדתי על כינוס והיה מעווללהה!!הוא התכנס מדהים והיה קצב ווהייתי גאה בעצמי!!...רק זה לא הלך כל כך בקנטר וגם היה מצחיק שנתתי לו שוט אז הוא נשאר במקום שעה וכשהוא החליט שהוא ממשיך אז כזה נבהלתי...חיחי בקפיצות היה בסדר...הרגשתי כזה מפוזרת ולא היה מדהים...אבל ממש נהנתי בחימום!!יאי

lions queen

New member
../images/Emo187.gifחחח לצ'ארלס כבר מזמן לא

נותנים שוטים... כבר נהיה אדיש לזה ברוף.. חבל...

The Horse Lover

New member
יש לו תקופות... לפעמים הוא אדיש...

ולפני כמה ימים הוא בכלל לא היה אדיש! כל שוט הוא דופק באק ובלימה! זה אולי לא הכוונה... אבל גם לא אדישות... נ.ב. ח"ח לנעמה!

The Horse Lover

New member
חחחחחח... ממש! מצאת לך מישו...

חחחחחחחחחח... זה שאת רוכבת מ=ע=ו=ל=ה! לא הופך אותו למותק!

The Horse Lover

New member
אמ... את לא יודעת מי אני נכון?

אני זיו "זאת שלובשת רק הנסים"...(*NOT*) אמ... ראיתי אותך רוכבת כל מיני פעמים...

אני יודעת מי את! חחח.."זאת שלובשת

רק הנסים" את כן לובשת רק הנסים!! ובחיים לא ראית אותי רוכבתתת...נראה לי

Vintage Queen

New member
../images/Emo45.gif

אחר כך אתם מתלוננים שאני מוחקת על ימין ועל שמאל! - אז תפסיקו לנצל"ש על ימין ועל שמאל!

The Horse Lover

New member
אני לא... וראיתי אותך בשיעורים...

ובתחרות... אבל ראיתי אותך רוכבת רק על שנטי... ושמעתי גם כל מיני דברים:)

MorH

New member
אוקי דוקי

חחחח אושר היה אצלנו ופתאום אני רואה את לילך עם ארגז קטן במשאית שלו ואז לילך עברה מולי במסדרון וזורקת לי את הארגז ואומרת לי מזל טוב ואני רואה שרשום עלי : למור חיון מזל טוב מצוות ניר דוד זה מתנה ליומולדת =] איזה חמודה! היא קנתה לי ארגז עם מברשות ומנקה פרסות ומגרדות ומסרק לסרק רעמה חחחח איזה חמודה! השיעור היה מצחיק ביותר ! התפקעתי מצחוק כי הרגשתי מגוחחת על אותלו =] ...

lions queen

New member
../images/Emo187.gif~ילדה מאושרת!~

אני הכי מאושרת עכשיווו פתאום דברים מתחילים להסתדר אחרי תקופה נוראית... =\ =] היה לי היום שיעור נחמד מאוד... זאת אומרת השיעור עצמו היה סביר+.. רכבתי על סטיל...! אבל אחרי זה ששתפתי אותו הוא היה הכי חמוד בעולםםם למרוןש שחגית אמרה שהוא נוהג לבעוט הוא בכלל לא הרים רגל.. =] חיבקתי אותו המון.. חח הוא ממש מתוק...
קיצר חזרתי הביתה וקיבלתי חדשות משמחות...=] אבל זה עדיין לא בטוח אז אני לא אספר עד שזה בטוח יקרה כי אני לא רוצה לפתוח פה.. =] סתם בינתיים רציתי לשתף אתכם באושר שלי ..=] מממ וזהו...
קיצר היה טוב ובואו נקווה שגם באמת יגמר טוב..
אוהבתתתתתתתתת
והמון המון
לכולם ובעיקר למי שקרא..

lions queen

New member
../images/Emo187.gifאופס לא שירשרתי נכון...

סורי מורו'ש..
מזל טוב ותתחדשי.. =]

למעלה