שרשור הכרות של חברי הפורום

שרשור הכרות../images/Emo140.gif../images/Emo60.gif

אני יודעת שרובנו מכירים כבר אחד את השני.. אבל יש כאלה שבטח רק חדשים כאן..=] אז כולם להתחיל לענות!! שם: גיל: כתה: את מי את/ה אוהב/ת(מעריצים) חוץ מלירון? אייסיקיו: מסנג'ר:

Meijen Shaggy

New member
עונה ראשון: ../images/Emo3.gif../images/Emo15.gif

שם: מעין (הבן!) גיל: 19 (עוד 5 ימים) כיתה: בקרוב כיתה בצבא..
את מי אני אוהב חוץ מלירון: בעיקרון את כל "כוכב נולד", ובעיקר את לירון לב, שירלי לילו, עמרי רוטברד, שיר ביטון ושירי מימון. אייסיקיו: 299776746 מסנג'ר: [email protected]

עונה לעצמי=]../images/Emo60.gif

שם:מעין גיל:16 עוד שבועיים. כתה:י' את מי את/ה אוהב/ת(מעריצים) חוץ מלירון? להקת דיימנדז
,רוני,אוונסנס,נינט טייב,שירי מימון,שיר ביטון,מלי לוי גרשון,כריסטינה אגילרה,בריט,לואיסנה,מירי מסיקה ואמממ,בעיקרון יש עוד הרבה
(את רובם אני יותר אוהבת ומעריכה אותם,לא ממש "מעריצה") אבל אני הכי הרבה אני אוהבת דיימנדז,רוני ומלי..
אייסיקיו:346114834 מסנג'ר:[email protected]

the only DaRdAr

New member
עונה גם../images/Emo9.gif

שם:הדר גיל:בינואר 18
כתה:י"ב את מי את/ה אוהב/ת(מעריצים) חוץ מלירון? אמממ הרבה מאוד!!! בינהם: שירי, נינט, הפרויקט של עידן רייכל, מירי מסיקה, שירלילו, הראל מויאל ועוד הרבה כמו שאמרתי...אבל הכי הכי את לירון
אייסיקיו:225012461 מסנג'ר:[email protected]

Inbar789

New member
עונה../images/Emo9.gif../images/Emo103.gif../images/Emo130.gif../images/Emo119.gif

שם: ענבר גיל: עוד חודש 15 כתה: י' את מי את/ה אוהב/ת(מעריצים) חוץ מלירון? נינט, שירי מימון, מירי מסיקה, טלי שרון, עברי לידר, עידן רייכל וכו' וכו'
אייסיקיו: 170437795 מסנג'ר: [email protected]

liatli9

New member
עונה בשם ליאת..

(זאת אמילי.. אבל לא נורא.. אני יודעת ת'פרטים של ליאת) שם: ליאת גיל: 14 ויומיים כתה: ט' את מי את/ה אוהב/ת(מעריצים) חוץ מלירון? גוד שארלוט, נירוונה, עברי לידר, היהודים, הימ, מיי כימיקל רומנס.. אייסיקיו: 226089920 מסנג'ר:[email protected] בלע..

liatli9

New member
עכשיו אני עונה (אמילי)

שם: אמילי גיל: 14 עוד 10 ימים כתה: ט' את מי את/ה אוהב/ת(מעריצים) חוץ מלירון?:good charlotte my chemical romance slipknot him placebo children of bodom opeth iron maiden foo fighters nirvana green day coldplay franz ferdinand dead boys נו ויש עוד המון אינלי כוח לכתוב... איי סי קיו: 336410389 מסנג'ר: [email protected] הצילו!! אנשים מתעללים בי עם בלונים!!! =000

ortalma

New member
רעיון טוב../images/Emo9.gif עונה..

שם:אורטל גיל:15 וחצי כתה:י' את מי את/ה אוהב/ת(מעריצים) חוץ מלירון?אהרון קרטר,בקסטריט בויז ויש עוד..(שחקני מכבי ת"א נחשבים?) אייסיקיו: 309000524 מסנג'ר: [email protected]

רעיון נפלא מעין../images/Emo45.gif

שם: רון גיל: 24 ו3/4 כתה:
את מי את/ה אוהב/ת(מעריצים) חוץ מלירון? מירי מסיקה. אייסיקיו: 176789298

YaEloNeT

New member
^^|לירוןלב|

שם: יעל גיל: 15 וחצי כתה: י' את מי את/ה אוהב/ת(מעריצים) חוץ מלירון? X: אייסיקיו: 286859639 מסנג'ר: [email protected]

המהמהמאני [?]

שם:בר גיל:16 ו11 יום כתה:י' מעריצה:אפחד אייסיקיו:295198774[יש לשלוח לי הודעה מי אתם ומאיפו אחרת אני לא מאשרת] מסנג'ר:אם אני ארצה לתת לכם אני אתן.

M e t o o k a

New member
=))

שם: עדי גיל: 16 כתה: יא'8
סתם חח את מי את/ה אוהב/ת(מעריצים) חוץ מלירון? ממ שאלה קשה... הבנים ממה בנים רוצים, והבנים מהשמיניה
אייסיקיו: 157113703 מסנג'ר: [email protected]

Alin15

New member
אממ טוב:]

שם:אלין-]: גיל:15 כתה:ט את מי את/ה אוהב/ת(מעריצים) חוץ מלירון?עברי לידר,אביב גפן,מוניקה סקס,אלאניס מוריסט..ועוד..
אייסיקיו: 231192018 מסנג'ר:[email protected]

גם אני עונה../images/Emo9.gif

שם: שירלי גיל:17 וחצי כתה: יב' - שתיגמר כבר... את מי את/ה אוהב/ת(מעריצים) חוץ מלירון?ממממממ רק לירון!
אני כנראה בן אדם משעמם אייסיקיו:כמעט ולא מתחברת אז אין טעם לתת... מסנג'ר:[email protected]

אני... (חדשה)

שם: שרית גיל: 16 וחצי כתה: י"א את מי את/ה אוהב/ת(מעריצים) חוץ מלירון? הראל מויאלללל
שי גבסווו
ועמרי רוטברדדד
ויש עוד מלא... חחח אייסיקיו: 282676206 מסנג'ר: [email protected]

NeTa MuFlEtA

New member
אני../images/Emo70.gif אני../images/Emo70.gif אני../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo140.gif

קודם כל ברוכבא לכל החדשדשים וואלקאם
טוב אז. שם: נטע גיל: 15.5 כיתה: י' את מי אני אוהבת חוץ מלירון
וואלה אני לא מעריצה אפחד אני אוהבת הרבה זמרים ה-ר-ב-ה ואם אני אתחיל למנות פה אני לא אגמור בחיים.. טוב זה מתבקש. אז.. ה=י=ה=ו=ד=י=ם שייגעצ אבריל לאבין GREENDAY סינרגיה שירי מימון אמינם קאשי כ.ל.א 6 :] וואי יש מלא אין לי כוח לרשום..
אהה ולירון.
אייסי: 198941724
אין סלקציה חע מסן: ז"ל :/ אללה בייייי

עונה ../images/Emo132.gif

שם:לירז גיל:15 ומשהו כתה:י' את מי את/ה אוהב/ת(מעריצים) חוץ מלירון?אבריל קלי קלארקסון הילארי אוונסנס ועוד אייסיקיו:336343592 מסנג'ר:[email protected]

ורדונה2

New member
../images/Emo13.gif

שם: ורד פנחס גיל: 14 כתה: ח' את מי את/ה אוהב/ת(מעריצים) חוץ מלירון? אף אחד. אייסיקיו: אין. מסנג'ר:אין. (הכי סביר שתצליחו להשיג אותי בעזרת מערכת המסרים של תפוז)

אני אמנם לא חדשה אבל ברכותיי לפורום

אני בטוחה שאולי לחלק כאן מוזר לראות אותי וחלק לא מכירים אותי אני אזכיר תפרטים שלי בקצרה ואחכ ארשום כמה דברים: שם:שירן ביטון גיל:בדצמבר אהיה בת 19 (קשת כמו לירון) כתה:סיימתי אני לפניי שירות לאומי עיר:באר שבע את מי אני אוהבת : אני בקומונה של מיקי ויהודית מרצים לדירה ובעיקר אוהבת את כוכב נולד וכמובן שירי מיימון הענקית אני אוהבת את השירים שלה ממולץ מאד!!!! ICQ:247633657 מסנגר+אי מייל-אותו דבר:[email protected] אז ככה חמודים אני זוכרת את כולכםםםםם וסרי שנעלמתי.. שמעתי גם שהיה מפגש נוסף ומאד רציתי להגיע אבל היה לחברה הכי טובה שלי מסיבת גיוס אותו יום אז היה קצת בעיה בשבילי... אני בטוחה שהיה כייף(ראתי בתמונות) ושהיה מרגש... אני מידי פעם נכנסת לקומונה להציץ ולהעדכן במה שקורה וראיתי נהיתם(נהיינו) לפורום זה ממש שימח אותי כי אני עוד זוכרת שאחרי המפגש אצל ורד אני ורון דיברנו קצת על ההבדל בין קומונה לפורום וואמרו שאמן יהיה פורום ללירון רון הסביר לי כמה זה מסובך ואני מאד שמחה לראות שהוא הצליח-רון-כל הכבוד!!!!!!!!! אני באמת מצטערת שקצת נעלמתי.. ואני אשמח לדבר איתכם באופן אישי ולהסביר לכם למה זה לא שאני כבר לא אוהבת את לירון... אני מטורפת עליו ועוקבת אחריי הכל רואה השמיניה מגבירה שיש את הקליפ ב24 רואה בוי או די את התוכניות מכוכב נולד2 שאפילו הוא רק ליווה.. באמת שלא הפסקתי לאוהב אותו (איך אפשר?!?!??!?!?) ואני מאחל לו הכי המון בנצלה בעולםםםםם כי מגיע לו! בכל צב שיהיה לכולם באמת מזל טוב על הפורום ואני מקווה (לא מבטיחה כי פעם שעברה שהבטחתי איכזבתי) שאני אכנס לפה מידי פעם ואגיב וארשום הודעות ולא אהיה "בלתי נראית" אוהבת המון ומתגעגעת לכולםםםםםם! יש לי זכרון טוב אני זוכרת פנים ושמות במיוחד את נטע/ורד/ אורטל/ רון /לילך/אמילי/ ועוד כמה פנים יפות שקצת ברחו לי השמות.... שיהיה לכולםש נה טובה ונהיה בקשר אתם מוזמנים להכנס אליי לאיסיקיו או סתם להתכתב באימייל/מסנגר...
ושוב מצטערת שנעלמתי
שירן 2יטון

ortalma

New member
ש-י-ר-ן../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

אין לך מושג כמה דיברנו עלייך ושאלנו עלייך..
וניסתי ליצור איתך קשר אבל לא ענית
איזה כייף שחזרת
את,וענבל..ואיי איזה יופי

למעלה