שלום אני חדשה פה

Chiquitina

New member
../images/Emo140.gifשלום אני חדשה פה

נעים מאוד כל מי שנמצא פה??!!!

MiAdi

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo39.gif ........

מאחלת לך שתהני כאן איתנו. ספרי לנו קצת על עצמך......ארגנטינאית, צברית אוהבת ארגנטינה.......מאיפה את בארץ ומה שתרצי נשמח לשמוע. שמי קלאודיה מערד.

Chiquitina

New member
ווואוו כמה נחמד לקבל קבלת פנים

טוב שמי לילי ואני בת של ארגנטינאי למרות זאת איני יודעת ממש ספרדית ואני חושבת להתחיל ממש בקרוב ללמוד את השפה הבנתי שאתה כרוני יודע לדבר (כלומר לכתוב) ספרדית מצויין אולי תמליץ לי איפה הכי כדי ללמוד ספרדית ואיך אתה יודע כל כך טוב!!!!

Chiquitina

New member
אני חושבת שהתבלבלת

דבר ראשון קוראים לי לילי(אם שמת לב) ומי זאת בכלל עינב?! כמו כל מתכתב בפורום הזה שואלים שאלות מתוך סקרנות כדי להכיר וזה מה שאני מנסה לעשות יכול להיות שטעיתי בשאלותי ואני מבקשת סליחה ...ואם היה לך בעיה עם מישהו תפתור איתו לא עם אדם חדש שרוצה להתכתב עם אנשים על אותו נושא שמעניין אותם.. אתה יכול להספר קצת על עצמך מה מעניין אותך או לשאול אותי מה שבא לך

כרוני

New member
../images/Emo39.gif סליחה. זו הייתה בדיחה פנימית

לגבי הפורום את מוזמנת לכתוב, להגיב ולשאול בכל נושא שעולה על רוחך רק הזהרי מכרטיסים בצבעים למינהם (עוד בדיחה פנימית). שמי רועי, עוד אחד שנחשף לתופעה הזו שנקראת ארגנטינה ונשרט קשות. שהיתי בדרום אמריקה קרובה לשנה וחזרתי לארץ בסופו של דבר בשביל להתחיל ללמוד (טעות קשה). אני מאוד אוהב את המוזיקה/ אוכל / אנשים / תרבות / הויי ובעצם כמעט כל מה שקשור לארגנטינה. בנוסף יש לנו פה אנשים מאוד נחמדים (שלרוב הם די רדומים ולא מרגישים אותם כאן) ו......אמממממממ זהו

גרי רשף

New member
הנהלת הפורום בשביתה../images/Emo70.gif

סתאאאאם.. נראה לך? ברוכה הבאה לילי!

כרוני

New member
לא מה זה?

הנהלת פורומי תפוז מסרה לי כי פורומים בהם לא ירשמו לפחות שלוש הודעות ביום יסגרו לאלתר בשל מחסור בתקציב לאור שביתת מנהלי הפורומים אי לכך עמדתי במכסה הנדרשת לפורום זה לתאריך 22.3.07 נכון לשעה 6:03 אבקש מיתר חברי הפורום הנכבדים לתת כתף ולכתוב הודעה יותר מפעם בחודש תודה ערגנתינהית - כבר אמרת היום?

CARLITOS הוא

מין טוסט שכולל JAMON, גבינה צהובה מומסת ו... קטש'ופ טעייייייים וכנראה אופיינית לעיר מסוימת...נחשו איזו... אכלתי אותו הדבר בCONCEPCION DEL URUGUAY, ENTRE RIOS ושם קוראים לו CHARLY

גרי רשף

New member
אני סומך עליכם שתארגנו כאן מהומות..

למשל- מה דעתכם על ההחלטה של ארגנטינה לא להסגיר את הרוצח של דרק רוט? גם חסכו למשלם המיסים הישראלי כסף, יש פושע אחד פחות במדינה, ובפעם הבאה שיתפסו אותו- הוא ישב בכלא ארגנטינאי. נכון שהכל הסתדר לטובתנו?

אלון 58

New member
הפשלה היא רק של מדינת-ישראל...,

אולי לארגנטינה יש חוקים מוזרים משלה,אבל ישראל,שמאפשרת לפושע מועד צעיר כזה לצאת ל"חופשה" מהכלא,שתסתכל על עצמה במראה אם היא בסדר מבחינת חקיקה,אולי היה צריך לעצור את הוריו,הוא הרי כונה אז "בן-טובים",אני כמעט בטוח שהם סייעו לו להמלט.

Chiquitina

New member
נכון צודק אולי נעשה בלאגן ובאמת

לא יהיה פה אף אחד רק שני המנהלים פה איזה כייף יהיה כרוני את באמת בן 26 חשבתי פחות לפחות בגיל שלי 18

למעלה