שאלות, בקשות, טענות

מי יכול לעזור לי?!

אני צריכה את השירים האלה עד היום בערב כי זה ממש חשוב!!! הם מהדיסק של העונה ה-3 אבל אני צריכה ת'שירים באיכות ממש טובה ! למי שיש ויוכל לשלוח לי אני ממש יודה לו\לה חחחחח :-* Teen Angeles 9 - Un Dia Mas Teen Angeles 5 - Una Vez Mas Teen Angeles 3 - Te Perdi Teen Angeles 1 - Que Nos Volvamos a Ver Casi Angeles 2 - Quien Teen Angeles 6 -Hoy Teen Angels 13 - Por el Si ועוד שני שירים של מאן! Casi Angeles - Lobo esta casi angeles - MAN_ 16 תודה רבה רבה למי שישלח לי!! האייסי שלי: 40654608 או האימייל שלי.. [email protected] תודה! 3>

ca1992

New member
שאלה

היי, שמעתי שבאחת מההופעות שלהם בראן רקס היה ללאלי יומולדת ופיטר הביא לה פרחים והם התנשקו.. מישהו יודע מתי זה היה (העונה הראשונה או השנייה?) ולמישהו יש את הקטע הזה בוידאו ותמונות של זה? תודה =))

ariel bergman

New member
צריך עזרה

מישהו או מישהי יכול\ה להביא לי תקטע שפרנקה מתה ללוקה בידיים תודה רבה

ariel bergman

New member
פרק מדהים! תודה רבה

אני פשוט פספסתי חצי מהפרק לצערי. נראה כאילו היא ישר מתה,אבל אמרו לי שהיא גם דיברה איתו שהיא גססה

ariel bergman

New member
כן

אני מחפש את הקטע שלוקה וחוסטינה לקחו אותה והיא אמרה להם דברים אחרונים ומתה. איזה חבל שהיא לא ממשיכה להעונה ה3 היא שחקנית מעולה המשחק שלה ממש נראה אמיתי,חוץ מזה שהיא ממש יפה

yuvali32323

New member
איזה ? מה הם אמרו לה בדיוק ?

אם אתה זוכר... והיא שחקנית מדהיממממה אני ממש אהבתי אותה , וככן היא מהממת ובמיוחד החיוך שלה !!

ariel bergman

New member
אין לי מושג

אני פספסתי חצי מהפרק לצערי ושהתחלתי ליראות היא כבר לא הייתה חיה,אבל חברים שלי אמרו לי שהיא גם היה קטע שהיא מדברת איתו שהיא הייתה גוססת ואחר כמה דקות מתה

1212sivna1212

New member
=[

לפחות מישו מבין אותי... היא מתה!! אני לא מבינה את זה!?! לאנשים טובים קורים דברים טובים לא?!??? איך נפלו גיבורים...

כן נכנסתי לזהה...

מוזר אני לא רואה שם כלום, כאילו אני רואה את הריבוע השחור שאמור להיות הסרטון אבל שאני לוחצת פליי הוא לא מתחיל, רשום לי דברים באנגלית.....

נעמומו1

New member
המשך..

לי הייתה אפשרות ללחוץ על או.קיי(OK) ולחצתי ואז זה היה בסדר..

למעלה