שאלות, בקשות, טענות

ifa1111

New member
../images/Emo210.gif אני לא יודעת אבל..

נראה לי שזה יהיה בסוף העונה השנייה.. אני לא בטוחה..!!

תשובה על הספויילר וגם תיקון לifa1111

סיילו כן מתה בתאונת דרכים אבל לא עם ניקולס,אלא היא מתה בתאונת דרכים וניקולס מוצא את אאודמון ועובר לשם עם כל הילדים הקטנים בגלל זה הוא וכריסטובל לא רשומים בקאסט של העונה השלישית,ניקולס וכריסטובל לא רצו להמשיך לעונה השלישית.... חסמין המושלמת שלי...אאוחניה סוארץ------------>

casi angelel 2

New member
כנסי ...

הילדים הקטנים לא עוזבים כי הם רוצים .. הם עוזבים כי הם קטנים מידי בישביל לעבוד ... יצא חוק חדש בארגנטינה ...

שאלה דחופפהה למעריצים !

אני ממש מעריצה ואני רוצה בוא לשדה תעופה של כמעט מלאכים אתם יודעים באיזה יום ושעה הם נוחתים !?!?? ואיזה טרמינל לא חייב.... אבל מי שיודע שיגיד ליי ! אני ממש רוצה לבוא !!

hilary4ever

New member
נצל"ש..P:

למה לא פותחים את סיכום השבוע>< היום יום שישי ,לא? אם אפחד לא יכול לפתוח אני יכולה גמ..:) ^_-_^

אמילי94

New member
??????

יש למישהו תמונות של מר [ רקעים שלה למחשב ? ] אם כן אתם יכולות לשיםם פה ?

פרק 111

איפה אני יכולה לראות אותו באינטרנט? יש לי אתרים ש titi2008 נתנה לי ויש בהם את כל הפרקים אבל משום מה פרק 111 ועוד כמה פרקים באיזור הזה אז אני לא מצליחה לראות אותם.. תודה!

היי

איזה מהממים.. קיצור חזרתי למרות שלא הייתי הרבה זמן... ויש לי משהו מגניב.. אני יכולה לראות את כל!!!!!! הפרקים שיהיו מהעונה ה2 שעדיין לא שודרו באינטרנט אבל הבעיה היא שאין כתוביות.. זה בספרדית בלי כתוביות מי שרוצה שתשלח לי למאייל תשובה (זה הוא) [email protected] שיר..

סול25

New member
בקשה- שאלה

יש לי את השירים של העונה השלישית= שירים מדהימים!!! למי יש את המילים שלהם? - לא את התרגום אני לא צריכה אותו בשביל זה יש את אמא שלי:)חח

באמת השירים יפים [ :

במיוחד השיר של טיאגו :p ווכל מי שרוצה יש תמילים באתר הרישמי של כמעט מלאכים [ :

ceilo y nico

New member
2 שאלות דחופפפות ( :

1 . למישו יש תמופע המלא של העונה ה - 2 [ גם אם הוא בחלקים ] אם למישו יש אתר שממנו אפשר להוריד , ואם ישלו על המחשב אז הוא יכול לשלוח לי ? באימל , מסן או אייסי [ = 2 . למישו יש תשיר מעונה השלישית - UNA VEZ MAS והוא יכול לישלוח לי , או באיימל או איסי או מסן ( = גראסיייאס הא טודוס ( =

עדיי12

New member
ליי:)

אין לי את המופע אבל יש לי את השיר .. תביאי לי את המסן שלך ואני אשלח לך =)

למעלה