שאלות, בקשות, טענות

Miss Roni

New member
כן היא באמת נראית קצת שמנה ><

תגידו, זה רק אני או שהתמונה הזו מזכירה קצת את התמונות סטודיו של פלוריסיינטה?

mayush1234

New member
ששששאלה [:

שמעתי שבראש 1 שיצא ביוםשני [ יצא בשני במקוווום ברביעי - ערב חג ] שיש את המדור הרגיל , ועוד הרבה פוסטרים .. זזזזה נכון ? ! ומה מיוחד בגיליון שיש שם פוסטרים ? , אשמח לקבל תשוווובה :)

חוצמזה.....

יש גם שערים מתחלפים של סימון מאר סיילו וטיאגו וכתבה - ראיון עם פיטר ולאלי ו4 פוסטרים שלהם!!!!!11111111111

מ ע י ן ן

New member
../images/Emo13.gifשאללה

פיטר מעשן ?! או שזה סתם ,למרות שזה נראלי אמיתי
מצורפת תמונה ):

אמילי94

New member
נראה לי

שזה סתם ~ כי זאת ראשונה שאני רואה תמונה שלו אם סיגריה !!

מ ע י ן ן

New member
איך שהוא זה תמיד נראה ..

לפוזה .. כמו התמונה אצל חסמין .. אבל אי אפשר לדעת בוודאות (:)

סול25

New member
שאלה

אולי שאלו את זה ולא ראיתי.. מר ופיטר יבואו במאי נכון? יש איזו שהיא דרך לראות אותם? כיאילו אם מישהו יודע איזה מלון הם יהיו או משו כזה.. לא שאני ילך לשם אבל אני ישמח לדעתת.. כי אם הם יהיו במלון כל שהו זה יהיה בטוח בתל אביב..... למי שיודע ויש לו כוח לענות שיענה:)

אני יודעת שיש הרבה דיבורים על...

שלאלי ופיטר באים לארץ במאי לקדם את המופע. אבל בקשר לפרטים הקטנים כמו תאריך, מלון, ואיפה הם יתארחו וכו'.. אני לא חושבת שמישהו יודע

krn14

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo42.gifששששששששאלללללה !

חסמיין תגלה שאנחל רוחו זה טצ'ו סופסוף ???? אם כן,תוכלו להגיד באיזה פרק בקשה ? ועוד שאלה שהרבה זמן רציתי לשאול , למה סיילו בעונה הראשונה קראה לניקו אינדי ? ... ולמה עכשיו היא לא קוראת אם היא נזכרה בהכל ? ...... תודה לעוניםםםםםםםםםםם !

krn14

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo42.gifעוד משו !!

מה זאת המשימה הזאת : לעקוב אחרי הארנב הלבן ? עדיין לא הבנתי .. מה זה? מי זה הארנב הלבן ? למה ארנב .. ? למה לבן ? מה צריך לעשות איתו / עם זה ? האם סיילו תצליח לעשות את המשימה ? בבבבקשה תענו לי ... אני מבולבלת ספויילרים אקבל בשמחה חח .. תודה לעונים.

XקוקיX

New member
../images/Emo58.gif

סיילו בעונה הבאה תשחק את פאס- הבת שלה ושל ניקו. היא אמרה שהיא החליטה לעשות את הראסטות כדי לשנות קצת את המראה לתפקיד וכי לדעתה זה מתאים לדמות :) משהו בסגנון הזה...

שאלה בקשר לספויילר ..

היא תשחק גם את סיילו וגם את פס ? זה לא יהיה קצת מווזר :/

ifa1111

New member
../images/Emo210.gifתשובה|ספילר|

בעונה השלישית לפחות בנתיים לא תיהיה את הדמות של סיילו-->> היא מתה בתאונת דרכים עם ניקולס אמיליה כן תשחק אבל התפקיד שך פאס בת שלה ושל באוור ניקולס. לכן היא תשחק רק תפקיד אחד...

למעלה