רביית בתולין..

אולי כי אנחנו קצת יותר מורכבים מחד תאיים

ומרוב היצורים האחרים הנוהגים רביית בתולין?אם אדוני יוכל להביא לי דוגמא לרביית בתולין ביונקים(ולא כל שכן, בקופים או פרימאטים) יהיה בסיס לדבר.תאים בגופנו, לעומת זאת, מתחלפים תדיר- עד כדי כך שישנן רקמות בגוף שבגיל 10(אאל"ט) כבר לא נותר בהן תא אחד שהיה בהן כשנולדת.

לאונידס

Active member
לא מדובר בשום פלא

כל חיידק מסוגל לפלא הזה. לרביה מינית יש יתרון בעניין של גיוון בתכונות. יש לך שאלות שנענות בכל בית ספר סביר בכיתה י' בשיעורי הביולוגיה. אם אתה מסתקרן אולי תקח ספר לימוד בסיסי או ספר של האוניברסיטה הפתוחה? ההסברים שם הרבה יותר טובים מאשר פוסט בפורום

למי שלא שמע.....

לא מזמן,היו שני מקרים שכאלו-של נקבת פטישן,ושל לטאת קומדו.....שניהן פתאום נכנסו להריון והשתכפלו,ללא בן זוג!

Trance O Matic

New member
וואוו איזה בעסה !

עם כל המלחמות שיש בעולם וגברים שוחטים זה את זה, מי שישרוד יהיו הנשים, ואז הן יתחילו להפרות את עצמן, ולפי מה שכתוב בלינק הצאצאים יהיו חלשים וכ"ו ואז המין האנושי יכחד בסוף (או שלא).
מאמר יפה על הכרישים !

אני בספק אם זה יקרה

אצל יונקים.. ואצל בני-אדם בפרט. המקרה של הלטאה נדון באבולוציה וכבר עלו סברות בנוגע למסלול האבולוציוני שהוביל לרגרסיה הרבייתית של הלטאה. אני סבור (וגם סיילנטמייק) שאל-זוויגיות תועיל ללטאה בטווח המאוד קצר, אבל הוריאציה הנמוכה שזו תגרור תוביל להכחדה מהירה יותר של הזן האל-זוויגי.

למעלה