סופשבוע שהיה

noacohen10

New member
סופ"ש מנוחה לאחר דיקור מי שפיר

ביום חמישי עשיתי דיקור מי שפיר אצל ד"ר מושונוב באסותא בת"א. אמנם זה הריון שני אבל פעם ראשונה שאני עושה את הבדיקה - ביוזמתי בלבד (ללא ממצא). בדיקה לא נעימה כל כך ומלחיצה אבל הכי חשוב שאנחנו אחריה. את רננה השארנו אצל חמי וחמותי (גרים רבע שעה מאיתנו) והיה לי מאוד קשה מבחינת הגעגועים (פעם ראשונה שאנחנו ישנים בלעדיה). שיהיה שבוע מוצלח ובשורות טובות.

מיקמיק21

New member
הסופ"ש שלנו......./images/Emo20.gif

בשישי אחרי שהורדתי את הילדים בגנים ביליתי קצת עם הבעלול לבד לשם שינוי...סוף סוף הוא לא עבד בשישי אז הוא פרגן לי בקניית נעלי ספורט יפהפיות (כי אני רוצה להתחיל לעשות הליכות ושיעורי ספורט) וארוחת בוקר מושקעת בבית קפה. אח"כ אספנו יחד את הילדים, הבעלול ומעיין נכנסו לשנ"צ אחרי ארוחת הצהרים וכמה שניסיתי לשכנע את גיא להכנס לישון עם כולם (מה שבד"כ הוא גם עושה בשישי) לא קרה. אז בערב אצל סבא וסבתא הוא היה גמור אבל עד שהוא נשפך היה לו ממש כיף. בשבת בנות הדוד של גיא הגיעו אלינו לשחק איתו, אח"כ הצטרפנו אליהם לארוחת צהרים אצל סבא וסבתא ועוד בערב התקשר אבא של ילד מהגן הקודם של גיא, בשנה שעברה הם היו חברים מאוד טובים והילד מאוד רצה לפגוש את גיא, אז הם קפצו אלינו והוא וגיא שיחקו כ"כ יפה, זה ממש גרם לי להתבאס שהם לא נמצאים יחד השנה. הם לא רצו להפרד למרות ששניהם היו מתים לישון והיה כבר מאוחר. אז היה סיום מוצלח לסופ"ש נחמד (אפילו שהתלוננתי בפני הבעלול בבוקר שאנחנו לא עושים כלום...) שיהיה שבוע טוב לכולנו!

TIPTIP11

New member
../images/Emo207.gif מישהי רוצה לחלוק את המטפלת שלה?

עם תינוק בן חצי שנה מחולון, קרית שרת? אשמח לחלוק עם תינוק פחות או יותר באותו גיל, שיש לו כבר מטפלת... חשוב שיהיה מקרית שרת בחולון (או סביבת קרית שרת) כדי שלא יהיה הרבה זמן נסיעה. תודה!

למעלה