לגלוקשי שלי

../images/Emo140.gifלגלוקשי שלי../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif../images/Emo141.gif

אני מאחלת לך שנה של אהבה שנת בריאות אושר והצלחה מאחלת לך למצוא את מה שאתה מחפש
. אוף אני שונאת לכתוב לפה את כל מה שאני רוצה באמת לאחת אני אשלח לך במייל. אבל מתוקי שלי חולה על הטיזק שלך שרופה על החיים שלך
מחכה לקבל ממך נשיקה
של אהבה מחר בלילה ולשתות איתך עד עילפון
אין אייקון של טקילה. אז פש שנה טובה לך ובכלל לכולם הלוואי ש2004 תביא איתה רק דברים טובים 'תראות לכולם

glock X

New member
יש לך בעיה עם זה ילדונת?

אני בטוח שאם לך היו כותבים ברכה בפורום אף אחד לא היה מתנגד ומעיר הערה כל כך צינית כמו שלך, המעריצות האלה שאת מדברת עליהם אלה ידידות טובות מאוד שלי, ואני מפנה אותם לפורום שיכנסו עוד אנשים לפה, אם לך יש בעיה עם זה תפני למנהל הפורום, אני לא אוהב הערות ציניות כאלה כמו שלך ולהבא תשתדלי מאוד לא לעצבן אותי, תודה ויום טוב!

כן

מאז שמעודון המעריצים נפתח אנשים לא נוכחים יותר. לא רציך לתקוף אני רק מעירה הערה. תירגע ותנוח תנשום חזק אולי תקבל ביקורת. המעודו המעריצים הוא שלך בלבד ולא של הפורום רך שזה אל תורם לנו. וממתי כבר אסור להעביר ביקורת?

איזה כיף-מריבה 1 בפורום../images/Emo3.gif ועוד

בסוף השנה-וזה בכדי שהשנה החדשה דווקא תהיה הפוךךך מהיום האחרון בה..כך אני תמיד מקווה לכן מנסה לריב עם כל העולם היום בכדי שממחר הכל יהיה פיקס פאקס
טוב חמודים ילדודס..לא לריב עוד
והנה בדיחונת.. לבדיחה הזאת מגיע ללא ספק הכותרת: הוא זכאי.... הוא זכאי !!! אישה אחת חוזרת הביתה ממסע קניות ונדהמת למצוא את בעלה במיטה עם צעירה יפהפיה. בעודה עומדת לעזוב בסערה, בעלה קורא לעברה :" אני ח ו שב שכדאי שתשמעי איך זה קרה..." "נסעתי הביתה בכביש המהיר כשלפתע ראיתי בצידי הכביש צעירה שנראתה עייפה ומרופטת. הבאתי אותה הביתה והכנתי לה ארוחה מהבקר הצלוישנשכח במקרר. היא היתה יחפה, אז נתתי לה את הסנדלים שלך, אלה שטענת שכבר אינן אופנתיות יותר. היה לה קר, אז נתתי לה את הסוודר שקניתי לך ליום הולדתך אך מעולם לא לבשת אותו כי הצבע לא מתאים לך. המכנסיים שלה היו קרועות, אז נתתי לה זוג ג'ינס שלך שכבר פשוט לא עולה עלייך. בדיוק כשהיא עמדה ללכת היא שאלה אותי אם יש אולי עוד משהו שאשתי כבר לא משתמשת בו..."
האפי ניו ייררררר

ועוד משהו ענקקק../images/Emo8.gif

אמר האנגלי: אצלנו בבריטניה הרפואה כל-כך מתקדמת שאפשר להוציא כליה מאדם אחד, להעביר לאדם אחר ותוך ששה שבועות החולה שהבריא כבר מחפש עבודה. אמר הגרמני: אצלנו בגרמניה הרפואה כל-כך מתקדמת שאפשר להוציא ריאה מאדם אחד, להעביר לאדם אחר ותוך ארבעה שבועות החולה שהבריא כבר מחפש עבודה. אמר הרוסי: אצלנו ברוסיה הרפואה כל-כך מתקדמת שאפשר להוציא חצי מהלב מאדם אחד, להעביר לאדם אחר ותוך שבועיים שניהם כבר מחפשים עבודה. אמר הישראלי: תעזבו..... אתם עוד רחוקים מאד מאתנו. אצלנו המדע כל-כך מתקדם, שאפשר לקחת איכר שמן עם מוח מוגבל מאיזו חווה נידחת, לשים אותו במשרד ראש-הממשלה, ועכשיו כבר חצי מדינה מחפשת עבודה.

glock X

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח אישה

חחחחחחחחחח אהבתי את השניה , אחלההההה, ומה עם השנה טובה במסינג'ר?
אישונת יקירתי שתהיה לך שנה יותר מאתגרת וטובה מהשנה שעברה, ואני מנבא שהשנה הזאת תבוא על כולנו בטוב זאת תהיה שנה מאוד מוצלחת חכי ותראי
, ואז תגידי גלוקסי אמר

glock X

New member
ילדונת../images/Emo6.gif

אם אין לך את מי להאשים בגלל שאנשים החליטו לקחת יום פסק זמן מהפורום ואת מפנה את האצבע המאשימה אלי ולשתי ההודעות שקיבלתי פה ואת עוד מעיזה להגיד שבגלל שתי ההודעות האלה אנשים לא נכנסים לפה אז אני חושב שאת זקוקה לטיפול פסיכיאטרי עם השגחה אינטנסיבית לגבי הקליטה שלך והקישור שלך לדברים שקורים סביבך, אל תהי מגוחכת, ואת צודקת בדבר אחד, שאם קיבלתי אני אישית הודעה ממישהי או מישהו שמצורף אליה ברכה אישית לי אישית אז באמת שזה לא יתרום לך כלום, תעבירי ביקורת כמה שאת רוצה רק לא על חשבוני ואל תעליבי אנשים שנכנסו לפה לברך מישהו מסויים, יש הודעות שהם ברמה אישית ויש הודעות שהם ברמה חברתית וההודעות שאני מקבל ברמה האישית לך אין שום קשר אליהם אם את רוצה להעיר הערות ציניות שמתחילות לחמם את האווירה פה אז תהי בטוחה שתשמעי מילה או שתיים מהכיוון שלי אלייך.

להציע לך סיגריה

אולי תירגע... סתם העברתי ביקורת... אתה לקחת את זה אישית.... קח סיגריה תיעשן ותירגע... ובכל זאת שנה טובה לך

ילדונת

דווקא לי בא להשאיר פה הודעות אך ורק לגלוקס כי מה לעשות והדבר היחידי שמעניין אותי בחיים האלה זה הוא. אני ממליצה שתפני שוב לפסיכולוג שלך שיעזור לך לפתור את הבעיה הזאת כי את הולכת לראות פה הרבה הודעות אבל ממש הרבה שמיועדות רק אליו. שתיהיה לך שנה טובה ואני מקווה שמישהו פה ישאיר גם לך איזה הודעה אישית פעם אולי זה יעבור לך. תודה ולהתראות

אנדריאל

New member
מה הבעיה???

דווקא לדעתי,ההערה של הילדונת הייתה מצחיקה.......ולמה צריך להיעלב בכלל ולהתווכח -לא ממש הבנתי..... אנשים-תיקחו הכל בחפיף!!!!!

גם ממני, גם ממני - שנה טובה ../images/Emo140.gif

אז שנה טובה ומתוקה, שנת שלום (הלוואי!!!), שנת אחווה, שוויון, ביטחון, חופש וחירות לכולם!!!!! אמן!!!

למעלה