חנוכייה חדשה

h e l e n a 1

New member
נורוני, החנוכיה מאוד נחמדה ואפילו מחיכת לנו

אם צבע נחושת שהוא בעיתי התסדרת יפה- לפחות כך זה נירא על המסך שלי. השאלה שלי: האם הדון האחרוי לא יותר מידי כבד? האם אין לה נטיה "ליפול" אחורה? תודה מראש על התשובות

נורוני

New member
אין בעיה עם החלק האחורי, הוא מולחם בטיפ-טיפה

נטייה לפנים (לקח שלמדתי מחנוכיות קודמות),דבר שמונע את הנטיה ליפול לאחור. למה כוונתך שצבע הנחושת בעייתי?

h e l e n a 1

New member
הכוונה שפטינה בצבע נחושת היא בעייתית

לא תמיד יוצא את הגוון הרצוי. דובר על זה בעבר.

נורוני

New member
בפעמים הראשונות אכן לא ידעתי כמה ואיך

בדיוק למרוח והגוון לא היה מוצלח. במשך הזמן למדתי שצריך: א. למרוח פטינה מייד אחרי ההלחמה והשטיפה (לייבש היטב ) ב. להכין כלי קטן - אפילו פקק של פריגת, עם כמות של נוזל ולמרוח אותו בנדיבות. אם השטח לא חלק, אני מורחת בעזרת מברשת שיניים או מכחול קשה ומוסיפה נוזל, תוך כדי שפשוף, עד לקבלת הגוון הרצוי.

nuritgr

New member
מקסים ! סליחה על הבורות אבל מה יש

בין הנגצים ? האם זה בדיל ? האם עשית שבלונה כלשהי ?

נורוני

New member
תודה נורית, כן זה בדיל שעבר טיפול

בפטינה (ראי הרחבה בתשובה להלנה). הכנתי שבלונה מקרטון ואת הנגצים המלופפים בפוייל סידרתי בתוכה, על מטלית לחה

nuritgr

New member
זה ודאי מאוד מאוד כבד, יש שם המון המון בדיל.

ועוד שאלה: האם את השבלונה מהקרטון עשית רק כמסגרת? כי את כותבת שאת הבדיל עשית על מטלית לחה, או שהמטלית הייתה מעל הקרטון?

נורוני

New member
המטלית היתה מתחת לפתח שיצרתי בקרטון

(השבלונה). בחלק הפנימי של השבלונה - החתיכה שהוצאתי, השתמשתי כדי ליצור את בסיס החנוכיה, אחרי שקיצרתי אותה מעט. לגבי כמות הבדיל - יש כמות לא מבוטלת וגם הנגצים מוסיפים די משקל. בסה"כ היא שוקלת בערך ק"ג.

מדהימה../images/Emo2.gif../images/Emo137.gif

ראיתי אותה בגודל טבעי והיא מיד צדה את עיני ,אפילו שרק חלפתי במהירות בחדר. ואז נעצרתי - WOOOW יפה מאוד , סחתיין מרשימה ביותר אני אסתפק בחנוכיה מעופרת יצוקה

נורוני

New member
../images/Emo66.gif חכי בסבלנות פזית, החנוכיות

בדרך..... אני קצת בפיגור השנה, את יודעת למה...

למעלה