אוסף ימי הולדת ואירועים

R a c h e

New member
../images/Emo140.gifאוסף ימי הולדת ואירועים../images/Emo140.gif

במסגרת השירשורים המרוכזים, אני עושה ניסיון בשבועות הקרובים לריכוז ימי ההולדת והאירועים בשבוע הקרוב. השירשור ייפתח ביום ראשון ובו כל מה שאני יודעת על אירועי השבוע הבא ולכם מותר רק להוסיף....
אז- שיהיו לנו שבועות טובים! וכמובן, הערות והערות ייתקבלו בברכה הן כאן והן במסרים אישיים.

R a c h e

New member
../images/Emo49.gifלגלי30 ליומולדת ב- 9.5../images/Emo65.gif

הרבה אושר ושמחה,
שלום והמון אהבה ובעצם, כל מה שאת רוצה....

goylem

New member
../images/Emo65.gifמזל"ט../images/Emo77.gif

עד מאה עשרים שנים מאושרות.

../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif מזל טוב גלי31 ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

שתזכי לשנים טובות ויפות שתהיי מאושרת. נקודה

../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo140.gif../images/Emo141.gif../images/Emo20.gif

המון המון אושר ועושר והצלחה בחיים ושרק תחייכי תמיד עד 120!!!

BatHell

New member
מייזל טוב :)../images/Emo41.gif../images/Emo65.gif../images/Emo42.gif

עד 1673! "הופ הופ טרללה גדלת בשנה!"

גלי 30

New member
המון המון תודה../images/Emo24.gif

איזה כיף לראות את הברכות האילו
תודה לכולם תמר

Le Fay

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo77.gif../images/Emo28.gif../images/Emo49.gif../images/Emo57.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif

מאוחר, אבל מכל הלב

R a c h e

New member
../images/Emo49.gifלדמעה בשחור לבן ליומולדת 11.5

תגיד לי, איפה אתה? לא רואים אותך, לא שומעים ממך, מה איתך?
מה שאני מניחה שהכל טוב ויפה ולבן וזאת הסיבה שאתה לא כאן...
אז מאחלת לך הרבה טוב ושמחה ותן לנו, בבקשה, קצת להנות ממך....

יה אני מכירה אותו...

איילי יקירי ואהובי, אני מנצלת במה זאת לאחל לך את כל הטוב שבעולם... שהשנה הקרובה תהא צרופה רגעי אושר, הצלחה וסיפוק התפתחות גדילה ולמידה את עצמך, את סביבתך ואת מאוויך. שנמשיך יחד באותה דרך נהדרת בה התחלנו, נמשיך להנות מהנוף המשותף וממה שכל אחד מאיתנו מוסיף לו. אוהבת הכי שבעולם... אני.

ולך אישתי היקרה ...

איפה הייתי בלעדייך ?
בימי הולדת יותר קל לזכור דברים חשובים . הנוף המשותף ... הילדה הצעירה (למדה להשתמש בחוט דנטלי ...) אוהב אותך :))))) תודה על הכל :-*) אייל.

תודה :*) הנה אני ...

אח אח ריי'ץ אכן לא הייתי פה עידנים ... לא פתחתי את פי בכל אופן :) ניחשת כמעט נכון, הכל טוב ויפה ולבן בשחור . הפתעת אותי כבר חשבתי שאבד קילחי או משהו כזה, בכל מקרה כמו שאמר המשורר: "הנני כאן" וכל השאר היסטוריה :) אייל.

goylem

New member
../images/Emo65.gifמזל"ט../images/Emo77.gif

למרות שאינני מכיר בכל זאת שיהיו לך עוד המון שנים מאושרות ומקסימות.

למעלה