../images/Emo14.gifהאזכרה של גילי...

האזכרה של גילי תערך השנה ב 28.11 (יום שישי הקרוב) בשעה 14:00 בבית העלמין בפרדס חנה. הוריה של גילי מזמינים את המגיעים לבוא אל ביתם לאחר האזכרה. אנחנו נהיה שם. ואתם

3 שנים פחות יום...

לפני 3 שנים פחות יום, הייתי בעוד סופ"ש שיגרתי בחיפה. לפני 3 שנים פחות יום, הסלולרי תמיד היה על " שקט", כי אין קליטה. לפני 3 שנים פחות יום, עשרות טלפונים של מורן גרמו לי להבין שאני חייבת לענות. לפני 3 שנים פחות יום, נסיעה מהירה לבית החולים. לפני 3 שנים פחות יום, אותו מסדרון ריק, חוץ מ-4 אנשים. מסדרון ריק אבל ראש מלא. לפני 3 שנים פחות יום, אותו גרם מדרגות (שהיום נראה לי ענק...) ואנחנו יושבים עליו בלי אפשרות לעשות מעשה. לפני 3 שנים פחות יום, לדעת שאת במרחק של 3 צעדים ואז... לפני 3 שנים פחות יום, לדעת שעזבת אותנו... גילי, כל כך הרבה קרה בשלוש שנים פחות יום. אני מניחה שלא הרבה ממה שקרה היה מפתיע אותך...ובכל זאת אני לא יכולה שלא לתהות איפה היית ומה את היית עושה, אם היית פה בשלוש השנים האלה.. .אני מקווה שאת יודעת שברגעי האושר הכי גדולים היית איתנו, את שאיננה איתי יותר מאלה שנמצאים...

shlish2004

New member
שלוש שנים בלעדייך ../images/Emo7.gif

משהו שכתבתי גם בפורום אחיות ואחים שכולים אחותי הקטנה. שלוש שנים שחיוכך ניבט אלינו רק מהתמונות. שלוש שנים שאת קולך אנו שומעים רק בסרטים של אירועים משפחתיים. שלוש שנים לאותו יום בו כרתו אותך מתוך חיינו. הלב ממאן להאמין, המוח מסרב לשכוח וגילך צועד קדימה, רק בבלוג שלך. שלוש שנים שחיינו השתנו ללא הכר אולם אנחנו מנסים כל העת להתגבר. עמית

../images/Emo7.gif מתגעגעגת ...

מעניין שגם אני זוכרת את אותו ערב ארור כאילו זה היה לפני רגע ... מקווה שהיא במקום טוב יותר ...

למעלה