שלילי...

מצב
הנושא נעול.

bali 78

New member
../images/Emo14.gifשלילי...

שלילי...
עשיתי הבוקר בדיקת דם ויצא שלילי,אני לא בהריון כולי עצב ואכזבה גדולה

../images/Emo201.gif אוף כל כך מאכזב ושובר

שלילי...
אוף כל כך מאכזב ושובר
אני כל כך מצטערת בשבילך ומבינה, לצערי מבינה יותר מידי טוב, כמה זה שובר וקשה. אין לי מילים שיכולות לנחם. יודעת שאת העצב הזה אף אחד לא יכול לקחת. רק יכולה להבטיח לך שאחרי הייאוש והאכזבה, לא יודעת איך זה קורה אבל תמיד אחרי מגיעה תקווה חדשה. והתקווה הזאת תתן לך אני מקווה את הכוח לנסות שוב. ובסוף , זה חייב להצליח. פשוט חייב בינתיים רק יכולה להשתתף איתך בכאב ולהגיד לך שאת לא לבד.

צר לי על השלילי../images/Emo201.gif

שלילי...
צר לי על השלילי

אני לי מילים לנחם ואני יודע שזה קשה לך ולבן זוגיך. אני מאחל לכם המון המון הצלחה עם הקרטיבים וכאשר תחליטו להמשיך איתם.

עולמי5

New member
באלי נורא מצטערת בשבילך../images/Emo10.gif

שלילי...
באלי נורא מצטערת בשבילך

מקווה שתתאוששי במהרה ותמשיכי בדרכך למטרה באמת מכל הלב שיהיה בהצלחה בפעם הבאה ממני עולמי

bali 78

New member
תודה לכולכם../images/Emo7.gif

תיהי חזקה

מחזיקה לך אצבעות לפעם הבאה ב"ה
תודה לכולכם

אתם מקסימים וזה מחמם את הלב אבל נודע לנו היום שהמוקפאים לא החזיקו מעמד אז גם אותם אין לנו לפעם הבאה

../images/Emo201.gifמיצטערת

תודה לכולכם

אתם מקסימים וזה מחמם את הלב אבל נודע לנו היום שהמוקפאים לא החזיקו מעמד אז גם אותם אין לנו לפעם הבאה
מיצטערת
מאוד בשבילך . יודעת כמה השלילי מרסק אותנו. תני לעצמך קצת זמן ליתאושש וצאי לדרך חדשה ומנצחת.

באלי יקרה

תודה לכולכם

באלי יקרה
הצטערתי מכל הלב לשמוע שלא הלך הפעם. כתבתי כאן כבר בעבר ואני כותבת שוב שאני מאמינה גדולה בסטטיסטיקה, ומאמינה גדולה אף יותר בניסים. זה יקרה אז תשמרי כוחות להמשך הדרך. לגבי הקפואים שלא שרדו אני לא בטוחה שזו בשורה רעה. אני מניחה שהם לא שרדו מאחר ולא היו חזקים דיים כך שעדיפה האינפורמציה הזאת על חס וחלילה החזרת קפואים ואכזבה. לדעתי יש מקום לפנות למכון ולבדוק את המשך הטיפול. אני מאמינה שבמקרה כזה המכון יפצה אותך בסיבוב נוסף או איזו מתכונת עליה תחליטו ביחד. מניסיוני בהתקשרות עם המכון יש מקום לדבר על העניין, להפיק מסכנות מהטיפול, להמשיך הלאה ואני בטוחה שהם ימצאו לנכון ללכת לקראתך בטיפול הבא. אני מחבקת אותך אבל חיבוק עם חיוך
בשביל אנרגיות טובות וכח.

מצטרפת לגרייס קלי

באלי יקרה
הצטערתי מכל הלב לשמוע שלא הלך הפעם. כתבתי כאן כבר בעבר ואני כותבת שוב שאני מאמינה גדולה בסטטיסטיקה, ומאמינה גדולה אף יותר בניסים. זה יקרה אז תשמרי כוחות להמשך הדרך. לגבי הקפואים שלא שרדו אני לא בטוחה שזו בשורה רעה. אני מניחה שהם לא שרדו מאחר ולא היו חזקים דיים כך שעדיפה האינפורמציה הזאת על חס וחלילה החזרת קפואים ואכזבה. לדעתי יש מקום לפנות למכון ולבדוק את המשך הטיפול. אני מאמינה שבמקרה כזה המכון יפצה אותך בסיבוב נוסף או איזו מתכונת עליה תחליטו ביחד. מניסיוני בהתקשרות עם המכון יש מקום לדבר על העניין, להפיק מסכנות מהטיפול, להמשיך הלאה ואני בטוחה שהם ימצאו לנכון ללכת לקראתך בטיפול הבא. אני מחבקת אותך אבל חיבוק עם חיוך
בשביל אנרגיות טובות וכח.
מצטרפת לגרייס קלי
זה לא בהרכח רע לגביה מוקפאים. יכול להיות שבדיוק הפוך: כעת יש לך הצדקה כפולה ומכופלת לקבל ניסיון נוסף עם טריים: ויתנו לך לדעתי לפחות עוד 6 עוברים אם הבטיחו לך 8 וקיבלת 6 ומתוכם 4 לא שרדו זה אומר שבעצם לא ממש קיבלת 6 אלא רק 2 בכל אופן הרבה יותר טוב לעשות נסיון שני בטריים כך שזה יכול לפעול לטובתך אני מחזיקה לך את כל האצבעות לפעם הבעה מוצלחת

ROSMARY

New member
יו באלי - מה זה מצטערת בשבילך

שלילי...
מה זה כואב לי בשבילך , ושולחת לי חיבוק ענקי עם מלא חום . ועוד יותר , מצטערת לשמוע שגם הקפואים הלכו להם . באמת כואב, אבל ..... אסור אסור אסור לאבד את התקווה , כי הרבה בנות היו אחרי הרבה אכזבות , ובסוף היה שווה להם לא לאבד את התקווה . אז מקווה שתהיי חזקה , ותמשיכי בדרך מוצלחת יותר בקרוב . מכל הלב , רוזמרי

הו באלי יקרה !!!

מה זה כואב לי בשבילך , ושולחת לי חיבוק ענקי עם מלא חום . ועוד יותר , מצטערת לשמוע שגם הקפואים הלכו להם . באמת כואב, אבל ..... אסור אסור אסור לאבד את התקווה , כי הרבה בנות היו אחרי הרבה אכזבות , ובסוף היה שווה להם לא לאבד את התקווה . אז מקווה שתהיי חזקה , ותמשיכי בדרך מוצלחת יותר בקרוב . מכל הלב , רוזמרי
הו באלי יקרה !!!
כל כך מצער. מקוה שתאספי מהר כוחות ותחזרי לטיפול אחרון ומנצח !!!

bali 78

New member
תודה לכולם ../images/Emo201.gif

אוףףףף
אספי כוחות יקרה לטיפול הבא אחרון ומנצח
תודה לכולם

כרגע אני במצב נפשי ירוד אפשר לומר בקרקעית ונמוך יותר אני מקווה לעתיד טוב יותר תודה רבה לכולכם אתם מחממים את ליבי כמה כיף להיות בחברת אנשים שמעודדים,ששמח כשמצליח ועצוב כשלא.. שוב תודה לכולכם

מצב
הנושא נעול.
למעלה