השאלון השבועי

../images/Emo139.gifהשאלון השבועי../images/Emo2.gif

נלקח מפורום סקרים ושאלונים זה צריך להיות הרבה יותר נורמלי משל שבוע שעבר
תהנו
זה או זה: 1.איזה עם טוב יותר בדר"כ-בנות או בנים? 2.איזה שם יותר יפה-לואיס או מרצ'לו? 3.גוף שרירי או רגיל? 4.צבעי גועש או צבעי שמן? 5.עברי לידר או אביב גפן? 6.מה יותר פוגע-מכות או מילים מעליבות? 7.בורקס או פשטידה? 8.שרמנטיות-בעד או נגד? 9.נשיקה במצח או בפה? 10.מיים קרים או שוקו קר? 11.ענבים או בננה? 12.ירח או כוכבים? 13.אריק איינשטיין או גידי גוב? 14."זהו זה" או "דומינו"? 15.למי את/ה יותר קרוב/ה-לאבא או לאמא? 16.דמות מ"השיר שלנו"-נועה שחר או נעמי שחר? 17.ג'ודו או איגרוף? 18.חצאית ארוכה או חצאית מיני? 19.משקפיי שמש או משקפיים רגילות? 20.מוזיקה-באוטו או בבית? -שאלות כלליות: 21.איזו תקופה בחייך הכי מרגשת אותך,כשאת נזכרת בה? 22.מה עושה לך את זה בבני המין השני? 23.מה הכי חשוב בזוגיות? 24.ציין/י את 3 הדברים החשובים לך ביותר בחיים: 25.איך היחסים שלך עם האחים/אחיות שלך? 26.ציין/י את 5 האנשים הקרובים אליך ביותר בעולם: 27.רואה הרבה טלוויזיה? 28.כמה זמן את/ה משקיע/ה מול הטלוויזיה ביום ממוצע? 29.מי היא הדמות שהכי אהבת אי פעם מסדרה כלשהי בטלוויזיה,ומדוע? 30.מה את/ה נוהג/ת בדר"כ לאכול לארוחת בוקר? 31.ומה את/ה שותה על הבוקר,בדר"כ? 32.איזו דמות הכי שנאת אי פעם מסדרת טלוויזיה כלשהי,ומדוע? 33.האם קרה לך פעם שחבר/ה ממש טוב/ה שלך ירד עלייך? 34.איך הרגשת עם זה באותו רגע? 35.איך הגעת להחלטה להצטרף לפורום סקרים ושאלונים? 36.מה היא ההחלטה הכי גורלית שלקחת בחיים שלך עד כה? 37.האם העבר שלך השפיע בצורה משמעותית על חיי ההווה שלך? 38.אם כן,באיזה אופן הוא השפיע-חיובי או שלילי? 39.מה הוא כלי התחבורה האהוב עליך? 40.מה הוא האוטו האהוב עליך? 41.מה היא העיר האהובה עליך,ומדוע? 42.האם מחמיאים לך על המראה החיצוני? 43.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר במראה החיצוני שלך? 44.האם מחמיאים לך על האופי? 45.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר באופי שלך? 46.מתי היית בלונה-פארק פעם אחרונה? 47.איך היה? 48.האם בכית פעם בגלל אהבה? 49.ציין/י אירוע שנתן לך "סתירה מצלצלת" בחייך(רק אם זה לא מידי אישי...): 50.ציין אירוע שעשה לך טוב במיוחד בחייך? -אם... 51.אם כהורה,אחד הילדים שלך היה פחות יפה ופחות מוצלח משאר הילדים שלך,היית נותן לו יחס שווה לכל שאר ילדיך? 52.אם המורה שלך היה/היתה מתוודא/ת בפניך שהיא/הוא מאוהב/ת בך,איך היית מגיב? 53.אם את/ה בעצמך היית מאוהב/ת באחד מהמורים/ות שלך,מה היית עושה עם זה הלאה? 54.אם היית שונא/ת את אחד החברים שלך,מה היית עושה עם זה?מנתק/ת קשר או ממשיך/ה את הקשר? 55.אם היו אומרים לך שאת/ה יכול/ה לקבל יכולת/תכונה על אנושית אחת,מה היית בוחר/ת לקבל? -האם את/ה? 56.דאגן/ית? 57.יפה? 58.תמים/ה? 59.רומנטי/ת? 60.פחדן/ית? 61.ביישן/ית? 62.אמיץ/ה? 63.חזק/ה מבחינה פיזית? 64.מרבה לשקר? 65.שוויצר/ית? 66.חם/ת מזג? 67.חכם/ה? 68.אובססיבי/ת? 69.טיפוס של נוסטלגיה? 70.מנומס/ת? -דברים אהובים: 71.מילוי אהוב בסדוויץ': 72.עיתון אהוב: 73.סרט דרמה אהוב: 74.מתקן אהוב בלונהפארק: 75.בילוי אהוב: 76.בן אדם אהוב שהוא לא מהמשפחה: 77.תוכנית אירוח אהובה: 78.מגיש/ת תוכנית אהוב/ה: 79.תוכנית רדיו אהובה: 80.זמן אהוב במשך היממה: 81.שפה אהובה: 82.מחמאה אהובה: 83.ירק אהוב: 84.פרח אהוב: 85.שם אהוב לבן/בת: -אסוציאציות: 86.מלחמה: 87.פשע: 88.מוסר: 89.חוכמה: 90.טלוויזיה: 91.יופי: 92.גן: 93.טוב: 94:רע: 95.ארז טל: 96.ספורט: 97.אהבה: 98.הורים: 99.בן אדם: 100.השאלון הזה:

../images/Emo152.gif

זה או זה: 1.איזה עם טוב יותר בדר"כ-בנות או בנים? בנות [: אבל רק בדרך כלל
2.איזה שם יותר יפה-לואיס או מרצ'לו? לואיס חחחחח 3.גוף שרירי או רגיל? לא כזה משנה[: 4.צבעי גועש או צבעי שמן? שניהם 5.עברי לידר או אביב גפן? אביב גפן 6.מה יותר פוגע-מכות או מילים מעליבות? מילים מעליבות 7.בורקס או פשטידה? בורקס חח 8.שרמנטיות-בעד או נגד? |: בעד..? 9.נשיקה במצח או בפה? בפה 10.מיים קרים או שוקו קר? מים 11.ענבים או בננה? ענבים 12.ירח או כוכבים? ירח 13.אריק איינשטיין או גידי גוב? חחח אממ.. 14."זהו זה" או "דומינו"? דומינו 15.למי את/ה יותר קרוב/ה-לאבא או לאמא? שניהם.. 16.דמות מ"השיר שלנו"-נועה שחר או נעמי שחר? חחחחחחחחחחחח בונא איזה ישן.. אבל ברור שנעמי שחר המלכה 17.ג'ודו או איגרוף? איגרוף 18.חצאית ארוכה או חצאית מיני? מיני 19.משקפיי שמש או משקפיים רגילות? שמש 3> 20.מוזיקה-באוטו או בבית? כל מקום [:
-שאלות כלליות: 21.איזו תקופה בחייך הכי מרגשת אותך,כשאת נזכרת בה? כל היסודי האמת.. 22.מה עושה לך את זה בבני המין השני? חיוך..שיער.. גוף חח 23.מה הכי חשוב בזוגיות? אמון, מרחב.. 24.ציין/י את 3 הדברים החשובים לך ביותר בחיים: 1. האושר שלי 2. המשפחה 3. חברות [בנים, תכלס, באים והולכים.] 25.איך היחסים שלך עם האחים/אחיות שלך? אחלה[: 26.ציין/י את 5 האנשים הקרובים אליך ביותר בעולם: אני, מאי, אמא, שירצ.. ועוד אחד.. אנערף 27.רואה הרבה טלוויזיה? לא 28.כמה זמן את/ה משקיע/ה מול הטלוויזיה ביום ממוצע? אולי שעה שעתיים 29.מי היא הדמות שהכי אהבת אי פעם מסדרה כלשהי בטלוויזיה,ומדוע? ג'וני דרמה מהפמליה, כי הוא חי בפאקינג סרט 3> בריאן קיני מהכי גאים שיש, כי הוא המלך הבלתי מעורער. סידושקה מסקינס כי הוא כזה עמה[: אפי המלכה! מאק מפילדלפיה זורחת..וכמובן ארי מהפמליה- ג ב ר[: 30.מה את/ה נוהג/ת בדר"כ לאכול לארוחת בוקר? קורנפלקס\קפה 31.ומה את/ה שותה על הבוקר,בדר"כ? קפה חח ווי בא לי 32.איזו דמות הכי שנאת אי פעם מסדרת טלוויזיה כלשהי,ומדוע? סקרלט אולי XDDD מהעונה ה2 של סקינס.. טד מהכי גאים שיש כי הוא כזה מכוער 33.האם קרה לך פעם שחבר/ה ממש טוב/ה שלך ירד עלייך? לא רציני חח 34.איך הרגשת עם זה באותו רגע?
35.איך הגעת להחלטה להצטרף לפורום סקרים ושאלונים? מי הצטרף אחי אני באה פעם בשבוע גונבת שאלון וטסה לסקינס חחחחחח 36.מה היא ההחלטה הכי גורלית שלקחת בחיים שלך עד כה? החלטה גורלית? אני בת 15 37.האם העבר שלך השפיע בצורה משמעותית על חיי ההווה שלך? באיזושהי דרך..כן 38.אם כן,באיזה אופן הוא השפיע-חיובי או שלילי? חיובי.. תמיד חיובי 39.מה הוא כלי התחבורה האהוב עליך? מכונית? XD 40.מה הוא האוטו האהוב עליך? אין חח 41.מה היא העיר האהובה עליך,ומדוע? לונדון כי היא מושלמת 42.האם מחמיאים לך על המראה החיצוני? אכן חח 43.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר במראה החיצוני שלך? השיער..עצוב 44.האם מחמיאים לך על האופי? כן 45.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר באופי שלך? שאני חברה טובה[: 46.מתי היית בלונה-פארק פעם אחרונה? לפני שנתיים 47.איך היה? לא משהו..חח 48.האם בכית פעם בגלל אהבה? כמובן 49.ציין/י אירוע שנתן לך "סתירה מצלצלת" בחייך(רק אם זה לא מידי אישי...): שהתחלתי תתיכון אני חושבת. וזה 'סטירה' מצלצלת, עמות 50.ציין אירוע שעשה לך טוב במיוחד בחייך? אממ אני חושבת שזה כל הדברים הקטנים..היציאות בסופי שבוע עושות לי ממש טוב..
-אם... 51.אם כהורה,אחד הילדים שלך היה פחות יפה ופחות מוצלח משאר הילדים שלך,היית נותן לו יחס שווה לכל שאר ילדיך? ברור. 52.אם המורה שלך היה/היתה מתוודא/ת בפניך שהיא/הוא מאוהב/ת בך,איך היית מגיב? אייייייייייייייייייייייייייייייייייככככככככככככככככככ חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יוצאת מהשיעורים שלו לכל השנה איכס איכס 53.אם את/ה בעצמך היית מאוהב/ת באחד מהמורים/ות שלך,מה היית עושה עם זה הלאה? אוי ואבוייייי 54.אם היית שונא/ת את אחד החברים שלך,מה היית עושה עם זה?מנתק/ת קשר או ממשיך/ה את הקשר? מנתקת 55.אם היו אומרים לך שאת/ה יכול/ה לקבל יכולת/תכונה על אנושית אחת,מה היית בוחר/ת לקבל? לדעת מה אחרים חושבים
-האם את/ה? 56.דאגן/ית? לא חח 57.יפה? [: 58.תמים/ה? לא ממש 59.רומנטי/ת? ^ 60.פחדן/ית? לא 61.ביישן/ית? לא 62.אמיץ/ה? כן 63.חזק/ה מבחינה פיזית? כן 64.מרבה לשקר? לא 65.שוויצר/ית? לא 66.חם/ת מזג? לפעמים, בכללי לא ממש 67.חכם/ה? לפעמים 68.אובססיבי/ת? הכי לא. שונאת אובססיות 69.טיפוס של נוסטלגיה? כן, לפעמים 70.מנומס/ת? אה.. לא תמיד חח
-דברים אהובים: 71.מילוי אהוב בסדוויץ': חביתה נחשב?<: 72.עיתון אהוב: רייטינג 73.סרט דרמה אהוב: דרמה דרמה? עקרות בית נואשות, הכי גאים שיש, סקינס 74.מתקן אהוב בלונהפארק: זה עם הכיסאות האלה שעפים.. יואוווווווווו 75.בילוי אהוב: סרטים 76.בן אדם אהוב שהוא לא מהמשפחה: חברתי היקרה מאי 3> 77.תוכנית אירוח אהובה: קונאן אובריין או אופרה חחחחח 78.מגיש/ת תוכנית אהוב/ה: קונאןןןן 79.תוכנית רדיו אהובה: |: 80.זמן אהוב במשך היממה: בוקר צהריים ככה. אור עושה לי מה זה טוב. חח 81.שפה אהובה: אינגלייייש 82.מחמאה אהובה: כוסית. חחחח סתם.. מוכשרת או משהו 83.ירק אהוב: מלפפון\לימון 84.פרח אהוב: |: 85.שם אהוב לבן/בת: בן-ריאן בת-אליס, ואלרי, טריסטן
-אסוציאציות: 86.מלחמה: צה"ל
87.פשע: גנבים חח 88.מוסר: משמר המוסר חחחחחחחח מהפיג'מות LOL 89.חוכמה: משקפיים. |: 90.טלוויזיה: אנטנה. |: 91.יופי: מרכזי 92.גן: זה לא כל כך נעים לראות גן סגור 93.טוב: חיוך 94:רע: בכי 95.ארז טל: חננהההההה 96.ספורט: אהבה 3> 97.אהבה: ספורט. חחחחחחח סתם.. לבבות ודברים נחמדים שכאלה~ 98.הורים: כבוד 99.בן אדם: אינדיבידואל 100.השאלון הזה: היה טוב|:

esti93

New member
:)

זה או זה: 1.איזה עם טוב יותר בדר"כ-בנות או בנים?- בנים 2.איזה שם יותר יפה-לואיס או מרצ'לו? לואיס 3.גוף שרירי או רגיל? שרירי במידה 4.צבעי גועש או צבעי שמן? שמן 5.עברי לידר או אביב גפן? אביב גפן 6.מה יותר פוגע-מכות או מילים מעליבות? מילים מעליבות 7.בורקס או פשטידה? בורקס 8.שרמנטיות-בעד או נגד? אממממ 9.נשיקה במצח או בפה? בפה 10.מיים קרים או שוקו קר? מים 11.ענבים או בננה? ענבים 12.ירח או כוכבים? כוכבים 13.אריק איינשטיין או גידי גוב? אף אחד 14."זהו זה" או "דומינו"? מה זה השטויות האלה?? 15.למי את/ה יותר קרוב/ה-לאבא או לאמא?חחח איזה שאלה 16.דמות מ"השיר שלנו"-נועה שחר או נעמי שחר? נועה 17.ג'ודו או איגרוף? איגרוף 18.חצאית ארוכה או חצאית מיני? מיני 19.משקפיי שמש או משקפיים רגילות? משקפי שמש 20.מוזיקה-באוטו או בבית? בבית -שאלות כלליות: 21.איזו תקופה בחייך הכי מרגשת אותך,כשאת נזכרת בה? כשהיית בסביבות גיל 7 22.מה עושה לך את זה בבני המין השני? מישהו מעניין, מיסתורי, מושך, מצחיק 23.מה הכי חשוב בזוגיות? אהבה והבנה 24.ציין/י את 3 הדברים החשובים לך ביותר בחיים: הכתיבה, האנשים שאני אוהבת ו.. 25.איך היחסים שלך עם האחים/אחיות שלך? סביר 26.ציין/י את 5 האנשים הקרובים אליך ביותר בעולם: אמא שלי, בת דודה שלי מצד אבא, שתי חברות שלי ועוד חברה. 27.רואה הרבה טלוויזיה? כן 28.כמה זמן את/ה משקיע/ה מול הטלוויזיה ביום ממוצע? אממ שעתיים וחצי? 29.מי היא הדמות שהכי אהבת אי פעם מסדרה כלשהי בטלוויזיה,ומדוע? מריצה מהמורדים, היו לה ביצים :) 30.מה את/ה נוהג/ת בדר"כ לאכול לארוחת בוקר? קורנפלקס 31.ומה את/ה שותה על הבוקר,בדר"כ? מים 32.איזו דמות הכי שנאת אי פעם מסדרת טלוויזיה כלשהי,ומדוע? לא זוכרת 33.האם קרה לך פעם שחבר/ה ממש טוב/ה שלך ירד עלייך? כן 34.איך הרגשת עם זה באותו רגע? רע 35.איך הגעת להחלטה להצטרף לפורום סקרים ושאלונים? לא הצטרפתי 36.מה היא ההחלטה הכי גורלית שלקחת בחיים שלך עד כה? לעבור לכיתת מחוננים, שינה לי את החיים 37.האם העבר שלך השפיע בצורה משמעותית על חיי ההווה שלך? כן 38.אם כן,באיזה אופן הוא השפיע-חיובי או שלילי? שלילי 39.מה הוא כלי התחבורה האהוב עליך? אוניה 40.מה הוא האוטו האהוב עליך? פורשה 41.מה היא העיר האהובה עליך,ומדוע? ניו יורק, יש שם הרבה חיים. 42.האם מחמיאים לך על המראה החיצוני? לפעמים 43.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר במראה החיצוני שלך? השפתיים, השיער, הפנים בכללי. 44.האם מחמיאים לך על האופי? כן 45.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר באופי שלך? שאני בנאדם מעניין 46.מתי היית בלונה-פארק פעם אחרונה? לפני אממ שלוש שנים? 47.איך היה? נחמד 48.האם בכית פעם בגלל אהבה? יותר מדי 49.ציין/י אירוע שנתן לך "סתירה מצלצלת" בחייך(רק אם זה לא מידי אישי...): מישהו שאהבתי לא אהב אותי 50.ציין אירוע שעשה לך טוב במיוחד בחייך? לא זוכרת -אם... 51.אם כהורה,אחד הילדים שלך היה פחות יפה ופחות מוצלח משאר הילדים שלך,היית נותן לו יחס שווה לכל שאר ילדיך? כן, ואולי בדרך הייתי מנסה לגרום לו להיות טוב יותר, עבורו 52.אם המורה שלך היה/היתה מתוודא/ת בפניך שהיא/הוא מאוהב/ת בך,איך היית מגיב? זה היה מוזר 53.אם את/ה בעצמך היית מאוהב/ת באחד מהמורים/ות שלך,מה היית עושה עם זה הלאה? תלוי 54.אם היית שונא/ת את אחד החברים שלך,מה היית עושה עם זה?מנתק/ת קשר או ממשיך/ה את הקשר? תלוי עד כמה שונאת 55.אם היו אומרים לך שאת/ה יכול/ה לקבל יכולת/תכונה על אנושית אחת,מה היית בוחר/ת לקבל? להיראות איך שאני רוצה -האם את/ה? 56.דאגן/ית? ככה ככה 57.יפה? תלוי בעיני מי 58.תמים/ה? לא 59.רומנטי/ת? כן 60.פחדן/ית? לא 61.ביישן/ית?כן 62.אמיץ/ה? תלוי במה 63.חזק/ה מבחינה פיזית? כן, יחסית אני מניחה 64.מרבה לשקר? כן 65.שוויצר/ית?לא 66.חם/ת מזג?כן 67.חכם/ה?כן אני חושבת 68.אובססיבי/ת? כן 69.טיפוס של נוסטלגיה? לגמרי 70.מנומס/ת? תלוי -דברים אהובים: 71.מילוי אהוב בסדוויץ': חומוס עם מלפפון חמוץ יאמי XD 72.עיתון אהוב: ויוה פלוס 73.סרט דרמה אהוב: טיטאניק 74.מתקן אהוב בלונהפארק: רכבת הרים 75.בילוי אהוב: סרט עם אדם אהוב 76.בן אדם אהוב שהוא לא מהמשפחה: יש הרבה 77.תוכנית אירוח אהובה: ד"ר פיל נחשב? אם לא אופרה 78.מגיש/ת תוכנית אהוב/ה: אופרה 79.תוכנית רדיו אהובה: אין 80.זמן אהוב במשך היממה: לילה או אחה"צ 81.שפה אהובה: ספרדית 82.מחמאה אהובה: יש הרבה 83.ירק אהוב: מלפפון ועגבנייה 84.פרח אהוב: ורד 85.שם אהוב לבן/בת: לא יודעת -אסוציאציות: 86.מלחמה: הדרום 87.פשע: דקירות 88.מוסר: אין 89.חוכמה: חח ילד מהכיתה שלי 90.טלוויזיה: סקינס :) 91.יופי: הייתי רוצה שיהיה לי 92.גן: ילדים 93.טוב: מי? 94:רע: הרבה 95.ארז טל: מי זה? 96.ספורט: כדורסל 97.אהבה: כואב 98.הורים: כואב חח 99.בן אדם: מסובך 100.השאלון הזה: היה סבבה

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

יכלתי לכתוב את זה בקובץ וורד אצלי במחשב, אבל
זה או זה: 1.איזה עם טוב יותר בדר"כ-בנות או בנים?
בנים.
2.איזה שם יותר יפה-לואיס או מרצ'לו?
לואיס! 3.גוף שרירי או רגיל?
שרירי, אבל לא יותר מידי 4.צבעי גועש או צבעי שמן?
גועש. 5.עברי לידר או אביב גפן?
אביב גפן כמובן 6.מה יותר פוגע-מכות או מילים מעליבות?
חח תלוי איזה מכות ואיזה מילים. אבל אני מניחה, שמכות. מילים אתה יכול לבחור אם לקבל או לא, מכות לא. 7.בורקס או פשטידה?
בורקס! 8.שרמנטיות-בעד או נגד?
חח בעד :] 9.נשיקה במצח או בפה?
בפה
10.מיים קרים או שוקו קר?
תלוי מתי, לרוב מים
11.ענבים או בננה?
12.ירח או כוכבים?
וואי.. שאלה קשה ! אמממ..
13.אריק איינשטיין או גידי גוב?
גידי גוב! 14."זהו זה" או "דומינו"?
זהו זה זה משחק? 15.למי את/ה יותר קרוב/ה-לאבא או לאמא?
שניהם.. 16.דמות מ"השיר שלנו"-נועה שחר או נעמי שחר?
חחחח נעמי שחר!! 17.ג'ודו או איגרוף?
איגרוף
18.חצאית ארוכה או חצאית מיני?
מיני 19.משקפיי שמש או משקפיים רגילות?
רגילות זה סקסי
20.מוזיקה-באוטו או בבית?
בבית, אם מתים לא נוהגים
-שאלות כלליות: 21.איזו תקופה בחייך הכי מרגשת אותך,כשאת נזכרת בה?
כיתה ה'. 22.מה עושה לך את זה בבני המין השני?
שיער ארוך .. מבחינת מראה כמובן. 23.מה הכי חשוב בזוגיות?
הדדיות . 24.ציין/י את 3 הדברים החשובים לך ביותר בחיים:
האנשים שחשובים לי
חורף
מוסיקה 25.איך היחסים שלך עם האחים/אחיות שלך?
מעולים =] 26.ציין/י את 5 האנשים הקרובים אליך ביותר בעולם:
משפחה. 27.רואה הרבה טלוויזיה?
לא ממש. פעם פעמיים בשבוע 28.כמה זמן את/ה משקיע/ה מול הטלוויזיה ביום ממוצע?
שעה.. 29.מי היא הדמות שהכי אהבת אי פעם מסדרה כלשהי בטלוויזיה,ומדוע?
קן מדיג'ימון עונה 2. כי הוא סקסי. 30.מה את/ה נוהג/ת בדר"כ לאכול לארוחת בוקר?
לחם עם כל מיני דברים, או תפוח. 31.ומה את/ה שותה על הבוקר,בדר"כ?
מים קרים 32.איזו דמות הכי שנאת אי פעם מסדרת טלוויזיה כלשהי,ומדוע?
ממ.. אנאערף
33.האם קרה לך פעם שחבר/ה ממש טוב/ה שלך ירד עלייך?
כן XD 34.איך הרגשת עם זה באותו רגע?
החזרתי לה 35.איך הגעת להחלטה להצטרף לפורום סקרים ושאלונים?
אני לא בו
אבל לענות על שאלונים, אני מבינה תוך כדי כתיבה, זה כיף,זה מגלה לך דברים על עצמך. 36.מה היא ההחלטה הכי גורלית שלקחת בחיים שלך עד כה?
\: 37.האם העבר שלך השפיע בצורה משמעותית על חיי ההווה שלך?
לגמרי. 38.אם כן,באיזה אופן הוא השפיע-חיובי או שלילי?
חחחח שלילי כל כך! 39.מה הוא כלי התחבורה האהוב עליך?
מטוס !
40.מה הוא האוטו האהוב עליך?
כל ג'יפ שהוא. 41.מה היא העיר האהובה עליך,ומדוע?
חיפה וירושלים.. יפה שם, מזג האוויר מעולה. [בארץ...] 42.האם מחמיאים לך על המראה החיצוני?
יאפ :] 43.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר במראה החיצוני שלך?
בגדים, שיער, חיוך, עיניים, עוד דברים... 44.האם מחמיאים לך על האופי?
כן 45.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר באופי שלך?
עקשנות, ישירות, אמיתיות, נאמנות. 46.מתי היית בלונה-פארק פעם אחרונה?
וואי כיתה ז' :S 47.איך היה?
אחלה ^^ 48.האם בכית פעם בגלל אהבה?
חח כן. 49.ציין/י אירוע שנתן לך "סתירה מצלצלת" בחייך(רק אם זה לא מידי אישי...):
זה אישי מידי =] 50.ציין אירוע שעשה לך טוב במיוחד בחייך?
-אם... 51.אם כהורה,אחד הילדים שלך היה פחות יפה ופחות מוצלח משאר הילדים שלך,היית נותן לו יחס שווה לכל שאר ילדיך?
כמובן. 52.אם המורה שלך היה/היתה מתוודא/ת בפניך שהיא/הוא מאוהב/ת בך,איך היית מגיב?
חחחחחחחחחחחח אוי לא !!!!!!!!!!! חס ושלום. הייתי אומרת, תביא לי מאה במגן אחרת אני אגיש תלונה למשרד החינוך ולמשטרה על הטרדה מינית. 53.אם את/ה בעצמך היית מאוהב/ת באחד מהמורים/ות שלך,מה היית עושה עם זה הלאה?
אם הוא מתחת לגיל 20, מנסה לעשות משהו.. 54.אם היית שונא/ת את אחד החברים שלך,מה היית עושה עם זה?מנתק/ת קשר או ממשיך/ה את הקשר?
מנתקת, דה >< 55.אם היו אומרים לך שאת/ה יכול/ה לקבל יכולת/תכונה על אנושית אחת,מה היית בוחר/ת לקבל?
שינוי צורה.
-האם את/ה? 56.דאגן/ית?
ברמות 57.יפה?
אנאערף 58.תמים/ה?
לא. 59.רומנטי/ת?
לפעמים 60.פחדן/ית?
לפעמים 61.ביישן/ית?
לפעמים 62.אמיץ/ה?
מידי 63.חזק/ה מבחינה פיזית?
קצת חח 64.מרבה לשקר?
לא. 65.שוויצר/ית?
לפעמים 66.חם/ת מזג?
כן!!!!! 67.חכם/ה?
לפעמים
68.אובססיבי/ת?
כן. 69.טיפוס של נוסטלגיה?
כל כך :] 70.מנומס/ת?
חח לא תמיד.
-דברים אהובים: 71.מילוי אהוב בסדוויץ':
מיונז קטשופ
ופסטרמה ומלפפון. 72.עיתון אהוב:
ממ.. לא קוראת עיתונים.. אבל, מעריב? 73.סרט דרמה אהוב:
LEON THE PROFESSIONAL כולם לרוץ לראות !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חפרתי בכותרת + חלק 2

74.מתקן אהוב בלונהפארק:
קומבה.. 75.בילוי אהוב:
להסתובב עם חברים מתי שחורף :]
76.בן אדם אהוב שהוא לא מהמשפחה:
האקס. 77.תוכנית אירוח אהובה:
ג'יי לנו 78.מגיש/ת תוכנית אהוב/ה:
ארז טל !!
79.תוכנית רדיו אהובה:
שי ודרור
80.זמן אהוב במשך היממה:
שקיעה. 81.שפה אהובה:
אנגלית 82.מחמאה אהובה:
"מתוקה" 83.ירק אהוב:
גמבה? 84.פרח אהוב:
ממ, לא אוהבת פרחים. אבל יש כחולים ממש יפים כאלה..וסביונים.
85.שם אהוב לבן/בת:
ג'קי !!!!!!!!!!!!!!!!!!
-אסוציאציות: 86.מלחמה:
טנק 87.פשע:
שוד בנק
88.מוסר:
השכל 89.חוכמה:
שתיקה. 90.טלוויזיה:
אנטנה
91.יופי:
92.גן:
ילדים 93.טוב:
רע 94:רע:
|כדור| 95.ארז טל:
איך קראתם את המחשבות שלי!!!! 96.ספורט:
97.אהבה:
98.הורים:
99.בן אדם:
מת
100.השאלון הזה:
מטורף. כבה לי המחשב פעמיים תוך כדי הכתיבהוכלום לא נמחק! אללה FIREFOX!!!

Destinys Shadow

New member
פוף.

זה או זה: 1.איזה עם טוב יותר בדר"כ-בנות או בנים? בנות! אנחנו יפות, חטובות ומניאקיות. D: 2.איזה שם יותר יפה-לואיס או מרצ'לו? לואיס 3.גוף שרירי או רגיל? שרירי במידה 4.צבעי גועש או צבעי שמן? גועש 5.עברי לידר או אביב גפן? אףאחד מהם 6.מה יותר פוגע-מכות או מילים מעליבות? מילים 7.בורקס או פשטידה? בורקס גבינה. 3> 8.שרמנטיות-בעד או נגד? בעד. מה רע? 9.נשיקה במצח או בפה? בפה. 10.מיים קרים או שוקו קר? שוקו! 11.ענבים או בננה? בננה 12.ירח או כוכבים? ירח 13.אריק איינשטיין או גידי גוב? גידי 14."זהו זה" או "דומינו"? זהן זה 15.למי את/ה יותר קרוב/ה-לאבא או לאמא? אמא 16.דמות מ"השיר שלנו"-נועה שחר או נעמי שחר? נעמי שליטה 17.ג'ודו או איגרוף? גודו 18.חצאית ארוכה או חצאית מיני? מיני 19.משקפיי שמש או משקפיים רגילות? תלוי 20.מוזיקה-באוטו או בבית? באוטו! -שאלות כלליות: 21.איזו תקופה בחייך הכי מרגשת אותך,כשאת נזכרת בה? אנלאדע 22.מה עושה לך את זה בבני המין השני? עיניים 23.מה הכי חשוב בזוגיות? אמון אהבה וכבוד 24.ציין/י את 3 הדברים החשובים לך ביותר בחיים: אני, דני והלימודים..כרגע 25.איך היחסים שלך עם האחים/אחיות שלך? גרועים ביותר 26.ציין/י את 5 האנשים הקרובים אליך ביותר בעולם: אוהו. 27.רואה הרבה טלוויזיה? לא 28.כמה זמן את/ה משקיע/ה מול הטלוויזיה ביום ממוצע? שעה שעתיים 29.מי היא הדמות שהכי אהבת אי פעם מסדרה כלשהי בטלוויזיה,ומדוע? ליאונרדו מצבי הנינג'ה. אין סיבה XD 30.מה את/ה נוהג/ת בדר"כ לאכול לארוחת בוקר? קורנפלקס 31.ומה את/ה שותה על הבוקר,בדר"כ? מים 32.איזו דמות הכי שנאת אי פעם מסדרת טלוויזיה כלשהי,ומדוע? לאדע 33.האם קרה לך פעם שחבר/ה ממש טוב/ה שלך ירד עלייך? ברור 34.איך הרגשת עם זה באותו רגע? כמו שכולם מרגישים 35.איך הגעת להחלטה להצטרף לפורום סקרים ושאלונים? לא הצטרפתי ;; 36.מה היא ההחלטה הכי גורלית שלקחת בחיים שלך עד כה? המ. 37.האם העבר שלך השפיע בצורה משמעותית על חיי ההווה שלך? לא 38.אם כן,באיזה אופן הוא השפיע-חיובי או שלילי? O: 39.מה הוא כלי התחבורה האהוב עליך? קטנוע. :) 40.מה הוא האוטו האהוב עליך? כמה שיותר קטן. כרגע סיטרואןC4 עושה לי את זה בטירוף D: 41.מה היא העיר האהובה עליך,ומדוע? ראשון לציון. די גדלתי שם עם הבנידודים, יש שם הרבה מה לעשות, אחלה אנשים וחבר מקסים [: 42.האם מחמיאים לך על המראה החיצוני? או..~מסמיק~ כ-כן ;; 43.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר במראה החיצוני שלך? שיער בעיקר, ציצים.. [נו מה ;; שאלתם,עניתי.] 44.האם מחמיאים לך על האופי? משתדלת להתעלם מהמחמאות האלה 45.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר באופי שלך? אמרתי שאני מתעלמת 46.מתי היית בלונה-פארק פעם אחרונה? לפני שנה.. 47.איך היה? בטח כיף 48.האם בכית פעם בגלל אהבה? מי לא? 49.ציין/י אירוע שנתן לך "סתירה מצלצלת" בחייך(רק אם זה לא מידי אישי...): אוו.. אמ. לא, לא נראה לי XD 50.ציין אירוע שעשה לך טוב במיוחד בחייך? שחזרנו הבייתה מפולין -אם... 51.אם כהורה,אחד הילדים שלך היה פחות יפה ופחות מוצלח משאר הילדים שלך,היית נותן לו יחס שווה לכל שאר ילדיך? אני די בטוחה שכן 52.אם המורה שלך היה/היתה מתוודא/ת בפניך שהיא/הוא מאוהב/ת בך,איך היית מגיב? מתלוננת על הטרדה מינית ומרוויחה מזה כמה שקלים :) 53.אם את/ה בעצמך היית מאוהב/ת באחד מהמורים/ות שלך,מה היית עושה עם זה הלאה? לזעזאל, כלום. 54.אם היית שונא/ת את אחד החברים שלך,מה היית עושה עם זה? אםמנתק/ת קשר או ממשיך/ה את הקשר? אם אני שונאת אותו הוא כנראה לא אחד החברים שלי 55.אם היו אומרים לך שאת/ה יכול/ה לקבל יכולת/תכונה על אנושית אחת,מה היית בוחר/ת לקבל? איפוק -האם את/ה? 56.דאגן/ית? משתדלת שלא 57.יפה? אולי? 58.תמים/ה? לא 59.רומנטי/ת? אכן 60.פחדן/ית? לא 61.ביישן/ית? אכן 62.אמיץ/ה? משתדלת 63.חזק/ה מבחינה פיזית? אני נקבה >: 64.מרבה לשקר? לא 65.שוויצר/ית? אני חושבת שכן..אבל אנלא שמה לב לרוב 66.חם/ת מזג? אכן 67.חכם/ה? משתדלת 68.אובססיבי/ת? לא 69.טיפוס של נוסטלגיה? בהחלט 70.מנומס/ת? משתדלת -דברים אהובים: 71.מילוי אהוב בסדוויץ': שוקולד 72.עיתון אהוב: מעריב 73.סרט דרמה אהוב: הזה עם הארץ לעולם לא עם ליאונרדו דיקפריו 74.מתקן אהוב בלונהפארק: רכבות הרים למינהם 75.בילוי אהוב: אמ. משו נקטן נוחמד 76.בן אדם אהוב שהוא לא מהמשפחה: דני? 77.תוכנית אירוח אהובה: ארץ נהדרת 78.מגיש/ת תוכנית אהוב/ה: ליאור שליין 79.תוכנית רדיו אהובה: 80.זמן אהוב במשך היממה: לילה 81.שפה אהובה: עברית, יפנית 82.מחמאה אהובה: "את נראית כמו שאישה צריכה להיראות" בואנה זה מעלה ת'אגו..XD 83.ירק אהוב: עגבניה 84.פרח אהוב: ורד לבן 85.שם אהוב לבן/בת: דניאל -אסוציאציות: 86.מלחמה: מבצע עופרת יצוקה 87.פשע: בובליל [סליחה, זה שם של פושע I:] 88.מוסר: אנושיות 89.חוכמה: הגינות 90.טלוויזיה: מש'פיים 91.יופי: שיער 92.גן: ס.ס? 93.טוב: אהבה 94:רע: מלחמה 95.ארז טל: מוות 96.ספורט: רזון 97.אהבה: יופי 98.הורים: סבל 99.בן אדם: טיפשות 100.השאלון הזה: ס.ס

Shir Girl XD

New member
שאלון שאלון אני אוהבת שאלונים...

זה או זה: 1.איזה עם טוב יותר בדר"כ-בנות או בנים? אני נראה לי מסתדרת יותר טוב עם הידידים שלי ככה שנראה לי בנים.. 2.איזה שם יותר יפה-לואיס או מרצ'לו?לואיס 3.גוף שרירי או רגיל?רגיל עם טיפה סימני של ריבועים 4.צבעי גועש או צבעי שמן? גועש 5.עברי לידר או אביב גפן?וואי אין לי תשובה אביב יוצר מעולה ועברי מעבד מעולה 6.מה יותר פוגע-מכות או מילים מעליבות?מילים 7.בורקס או פשטידה?בורקס 8.שרמנטיות-בעד או נגד?בעד 9.נשיקה במצח או בפה?פה 10.מיים קרים או שוקו קר?שוקו 11.ענבים או בננה?בננה 12.ירח או כוכבים?כוכבים 13.אריק איינשטיין או גידי גוב? גידי 14."זהו זה" או "דומינו"?דומינו 15.למי את/ה יותר קרוב/ה-לאבא או לאמא?אבא 16.דמות מ"השיר שלנו"-נועה שחר או נעמי שחר?נועה 17.ג'ודו או איגרוף?ג'ודו 18.חצאית ארוכה או חצאית מיני?מיני 19.משקפיי שמש או משקפיים רגילות?שמש 20.מוזיקה-באוטו או בבית?גם וגם אבל לאור הנסיבות שאין לי אוטו אז בית -שאלות כלליות: 21.איזו תקופה בחייך הכי מרגשת אותך,כשאת נזכרת בה?מרגשת... אין לי ממש נראה לי התקופה של החתונות של שני האחים שלי 22.מה עושה לך את זה בבני המין השני?כישרון שקשור במוזיקה [יש גם יוצאים מהכלל] 23.מה הכי חשוב בזוגיות?תשוקה 24.ציין/י את 3 הדברים החשובים לך ביותר בחיים: החברים הקרובים שלי, המשפחה שלי וחברים הקרובים מהלהקה שלי 25.איך היחסים שלך עם האחים/אחיות שלך?עם אחותי מעולה היא כמו אמא שניה עם אחי הבכור כמו אח גדול והאח השני שלי [הוא גם גדול ממני] זה כמו חתול ועכבר 26.ציין/י את 5 האנשים הקרובים אליך ביותר בעולם: החברה הכי טובה שלי, אחותי, האחיין שלי [הבן של אחותי], אבא ואמא 27.רואה הרבה טלוויזיה?המון 28.כמה זמן את/ה משקיע/ה מול הטלוויזיה ביום ממוצע?בסביבות 5 או 6 29.מי היא הדמות שהכי אהבת אי פעם מסדרה כלשהי בטלוויזיה,ומדוע?יש כמה מקסי וכריס מסקינס סת' סאמר וריאן מO.C. וברוק ופייטון ממגרש ביתי 30.מה את/ה נוהג/ת בדר"כ לאכול לארוחת בוקר? כלום 31.ומה את/ה שותה על הבוקר,בדר"כ?מים קרים 32.איזו דמות הכי שנאת אי פעם מסדרת טלוויזיה כלשהי,ומדוע? יש2 דן ממגרש ביתי אובססבית להרוס את החיים וסקץ' לא מרפה ממקסי 33.האם קרה לך פעם שחבר/ה ממש טוב/ה שלך ירד עלייך?כן 34.איך הרגשת עם זה באותו רגע?מבויישת 35.איך הגעת להחלטה להצטרף לפורום סקרים ושאלונים?לא הגעתי לשם 36.מה היא ההחלטה הכי גורלית שלקחת בחיים שלך עד כה?אני לא חושבת שעשיתי 37.האם העבר שלך השפיע בצורה משמעותית על חיי ההווה שלך?כן 38.אם כן,באיזה אופן הוא השפיע-חיובי או שלילי?שלילי 39.מה הוא כלי התחבורה האהוב עליך?אוטו 40.מה הוא האוטו האהוב עליך?האוטו של אח שלי אין לי מושג איך קוראים לסוג שלו 41.מה היא העיר האהובה עליך,ומדוע?הוד השרון. יפה שם, ויש שם הרגשה שונה 42.האם מחמיאים לך על המראה החיצוני?כן למרות שאני לא הכי אוהבת את המראה שלי... 43.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר במראה החיצוני שלך?פנים גוף ושיער 44.האם מחמיאים לך על האופי?כן 45.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר באופי שלך?אמיתי, עוזרת, נדיבה 46.מתי היית בלונה-פארק פעם אחרונה?לא 47.איך היה? 48.האם בכית פעם בגלל אהבה?כן 49.ציין/י אירוע שנתן לך "סתירה מצלצלת" בחייך(רק אם זה לא מידי אישי...): שני דברים בו זמנים שה"חבר" שהיה לי היה איתי כדי להתקרב למישהי שהייתה חברה שלי ובנוסף לכך הוא אמר דברים פוגעים עליי לחברים שלו. 50.ציין אירוע שעשה לך טוב במיוחד בחייך?כשהאחיין שלי נולד -אם... 51.אם כהורה,אחד הילדים שלך היה פחות יפה ופחות מוצלח משאר הילדים שלך,היית נותן לו יחס שווה לכל שאר ילדיך?יכול להיות הייתי מעניקה לו יותר יחס כי הוא יותר זקוק. 52.אם המורה שלך היה/היתה מתוודא/ת בפניך שהיא/הוא מאוהב/ת בך,איך היית מגיב?הלם 53.אם את/ה בעצמך היית מאוהב/ת באחד מהמורים/ות שלך,מה היית עושה עם זה הלאה?תלוי מה הפרש הגילאים 54.אם היית שונא/ת את אחד החברים שלך,מה היית עושה עם זה?מנתק/ת קשר או ממשיך/ה את הקשר?היה לי אחד כזה אבל לא ניתקתי את הקשר פשוט אמרתי לו מה מציק לי בו והוא באמת הפנים וטיפה השתנה 55.אם היו אומרים לך שאת/ה יכול/ה לקבל יכולת/תכונה על אנושית אחת,מה היית בוחר/ת לקבל?לא הבנתי את השאלה.. סורי -האם את/ה? 56.דאגן/ית?כן 57.יפה?אומרים לי שכן אבל אני לא חושבת שאני יפה 58.תמים/ה?כל כך כן 59.רומנטי/ת?נראה לי שכן 60.פחדן/ית?תלוי ממה 61.ביישן/ית?מאוד 62.אמיץ/ה?תלוי במצבים.. 63.חזק/ה מבחינה פיזית?תלוי בהשוואה למי 64.מרבה לשקר?לא 65.שוויצר/ית?הכי לא 66.חם/ת מזג?אמממ תקופות 67.חכם/ה?אמממ אולי כן אולי לא 68.אובססיבי/ת?לא 69.טיפוס של נוסטלגיה?כן 70.מנומס/ת?אממ תלוי איפה -דברים אהובים: 71.מילוי אהוב בסדוויץ':ווואו אין לי 72.עיתון אהוב:אין לי 73.סרט דרמה אהוב: יש הרבה 74.מתקן אהוב בלונהפארק:הספה שקופצת, הספינת פורטים, הדבר שמסתובב האויר והאנקונדה 75.בילוי אהוב:מסעדה, קולנוע 76.בן אדם אהוב שהוא לא מהמשפחה: אממ יש לי הרבה נגיד החברה הכי טובה שלי 77.תוכנית אירוח אהובה:לא ממש מעניין אותי 78.מגיש/ת תוכנית אהוב/ה:אין ממש 79.תוכנית רדיו אהובה:אין 80.זמן אהוב במשך היממה:לילה 81.שפה אהובה:אנגלית במבטא בריטי 82.מחמאה אהובה:מהממת שלי 83.ירק אהוב:אבוקדו 84.פרח אהוב:לילך 85.שם אהוב לבן/בת: לבת לילה או מיקה לבן נועם או כריס או שלו -אסוציאציות: 86.מלחמה:סבא 87.פשע:משטרה 88.מוסר:אתי המורה לתנ"ך 89.חוכמה:ילדה מהכיתה שלי 90.טלוויזיה:סדרות 91.יופי:אחותי 92.גן:האחיינים שלי 93.טוב:חברות 94:רע:מוות 95.ארז טל:האח הגדול 96.ספורט:כדור סל 97.אהבה:משולש שווה שוקיים [מערכון] 98.הורים:דאגה אין סופית 99.בן אדם:אנושי 100.השאלון הזה: היה סבבה לפנים

GodSaveTheQueen

New member
שלהלהלה ^_^

זה או זה: 1.איזה עם טוב יותר בדר"כ-בנות או בנים? בנים 2.איזה שם יותר יפה-לואיס או מרצ'לו? לואיס 3.גוף שרירי או רגיל? לא יזיקסירטוטים כאלה של קוביות|ריר| 4.צבעי גועש או צבעי שמן?לא יודעת אני לא מציירת 5.עברי לידר או אביב גפן? לידר 6.מה יותר פוגע-מכות או מילים מעליבות? מילים :\ 7.בורקס או פשטידה? בורקס 8.שרמנטיות-בעד או נגד? מה זה? 9.נשיקה במצח או בפה? תלוי ממיXD 10.מיים קרים או שוקו קר?שוקו 11.ענבים או בננה?ענבים 12.ירח או כוכבים?כוכבים 13.אריק איינשטיין או גידי גוב? גידי גוב
14."זהו זה" או "דומינו"? דומינו וואי נוסטלגיה אחושרמוטהXD 15.למי את/ה יותר קרוב/ה-לאבא או לאמא? האממ אני חושבת האמת שאין לי מושג.. 16.דמות מ"השיר שלנו"-נועה שחר או נעמי שחר? נעמי כפרות עליה 17.ג'ודו או איגרוף?איגרוף 18.חצאית ארוכה או חצאית מיני? מיני 19.משקפיי שמש או משקפיים רגילות? שמש 20.מוזיקה-באוטו או בבית?באוטו
-שאלות כלליות: 21.איזו תקופה בחייך הכי מרגשת אותך,כשאת נזכרת בה? שום דברXD 22.מה עושה לך את זה בבני המין השני?עיניים וידיים 23.מה הכי חשוב בזוגיות?נאמנות? 24.ציין/י את 3 הדברים החשובים לך ביותר בחיים: חברים.. אוכלXD והאמ לעשות כיףD: 25.איך היחסים שלך עם האחים/אחיות שלך? סבבה לפניםD: 26.ציין/י את 5 האנשים הקרובים אליך ביותר בעולם:נוי בנדוד שלי הלן נממ אחותי והאממממממממממממממממממממממממ אנג'לה וסאוסן כפרות 27.רואה הרבה טלוויזיה? רק בלילה 28.כמה זמן את/ה משקיע/ה מול הטלוויזיה ביום ממוצע? שלוש שעות תלוי מתי אני נירדמת 29.מי היא הדמות שהכי אהבת אי פעם מסדרה כלשהי בטלוויזיה,ומדוע? נממ מוש השור כי הוא סקסי נסגדXD 30.מה את/ה נוהג/ת בדר"כ לאכול לארוחת בוקר? סנוויץ' מה שאמא שמה בו 31.ומה את/ה שותה על הבוקר,בדר"כ? תה או שוקו בשקית שאין זמן 32.איזו דמות הכי שנאת אי פעם מסדרת טלוויזיה כלשהי,ומדוע? מאיפה אני זוכרת.. 33.האם קרה לך פעם שחבר/ה ממש טוב/ה שלך ירד עלייך? חחח תמיד אבל זה צחוק 34.איך הרגשת עם זה באותו רגע? החזתי להXD 35.איך הגעת להחלטה להצטרף לפורום סקרים ושאלונים? אני לא 36.מה היא ההחלטה הכי גורלית שלקחת בחיים שלך עד כה? שופ דבר אני מזל מאזניים אני לא יודעת לקבל החלטות 37.האם העבר שלך השפיע בצורה משמעותית על חיי ההווה שלך? יש מצב 38.אם כן,באיזה אופן הוא השפיע-חיובי או שלילי? חיובי ובאיזה מקום גם שלילי 39.מה הוא כלי התחבורה האהוב עליך? חחחחח האממ אוטובוס? כי זבה מה שנאי נוסעת בו הכי הרבה.. 40.מה הוא האוטו האהוב עליך? שלנו? 41.מה היא העיר האהובה עליך,ומדוע? בת ים.. כי חצי חיים שלי שםD: 42.האם מחמיאים לך על המראה החיצוני? מידי פעם כזה >< 43.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר במראה החיצוני שלך? שיער. והצורה של העיניים והאף 44.האם מחמיאים לך על האופי? חחח לא ממש 45.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר באופי שלך? 46.מתי היית בלונה-פארק פעם אחרונה? וואייי שנתיים וחצי ככה 47.איך היה?ממש ממש ממש כיף! 48.האם בכית פעם בגלל אהבה?X_X 49.ציין/י אירוע שנתן לך "סתירה מצלצלת" בחייך(רק אם זה לא מידי אישי...): חחח אין מצב זה לא לפה בכלל.. 50.ציין אירוע שעשה לך טוב במיוחד בחייך? היום שבו באתי להלן ואמרתי לה שנאי בוב מארלי? -אם... 51.אם כהורה,אחד הילדים שלך היה פחות יפה ופחות מוצלח משאר הילדים שלך,היית נותן לו יחס שווה לכל שאר ילדיך? מממשש לאאא 52.אם המורה שלך היה/היתה מתוודא/ת בפניך שהיא/הוא מאוהב/ת בך,איך היית מגיב?חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יסמיק יצחק ואברח 53.אם את/ה בעצמך היית מאוהב/ת באחד מהמורים/ות שלך,מה היית עושה עם זה הלאה? שותקת וממשיכה לפנטז עליוXD 54.אם היית שונא/ת את אחד החברים שלך,מה היית עושה עם זה ? מנתק/ת קשר או ממשיך/ה את הקשר? אומרת לו והאממ לא יודעת נריא מה יתחשק 55.אם היו אומרים לך שאת/ה יכול/ה לקבל יכולת/תכונה על אנושית אחת,מה היית בוחר/ת לקבל? להיות בילתי ניראת ולהפוך להיראות כמו כל מי שנאי רוצהD: -האם את/ה? 56.דאגן/ית? כע 57.יפה? לא 58.תמים/ה?כע 59.רומנטי/ת?לא שידוע לי 60.פחדן/ית?כע 61.ביישן/ית?כע 62.אמיץ/ה?תלוי 63.חזק/ה מבחינה פיזית? לא 64.מרבה לשקר?לא 65.שוויצר/ית?חחח ממש לא 66.חם/ת מזג?כע 67.חכם/ה?לא 68.אובססיבי/ת? לא הרבה 69.טיפוס של נוסטלגיה? חחח לא 70.מנומס/ת?תלוי מי עומד מולי -דברים אהובים: 71.מילוי אהוב בסדוויץ':כל מ ה שטעיםD: 72.עיתון אהוב:X 73.סרט דרמה אהוב: אלפא דוג 74.מתקן אהוב בלונהפארק:חחחחחח המבוך מראות יאו פעם אחורנה שהייתי שם ירד לי דך מהאף ביגלל שניכנסתי במראה 75.בילוי אהוב: לצאת עם חברים סתם לשבת באיזה מקום 76.בן אדם אהוב שהוא לא מהמשפחה:נוי 77.תוכנית אירוח אהובה: חח מה? 78.מגיש/ת תוכנית אהוב/ה:>< 79.תוכנית רדיו אהובה: חחח 80.זמן אהוב במשך היממה: ערב כזה 81.שפה אהובה: גרמנית האמת 82.מחמאה אהובה: שאני יפה כמובןXD 83.ירק אהוב: גמבה! 84.פרח אהוב:שו? 85.שם אהוב לבן/בת: לבן או בת? לבת האממ.. נו מה סיבוכים עכשיו -אסוציאציות: 86.מלחמה: דם 87.פשע: אקדח? 88.מוסר: מסורXD 89.חוכמה: מתמטיקה 90.טלוויזיה:שלט 91.יופי:בר רפאלי >< 92.גן:ברוריה 93.טוב:רע 94:רע: טוב 95.ארז טל:חננה 96.ספורט: דלקת פרקים 97.אהבה:חרא 98.הורים:סבבה? 99.בן אדם:קקי 100.השאלון הזה: חופר טיפה

למעלה