פעילויות חנוכה

scudnick

New member
../images/Emo41.gifהחידון הגדול!!../images/Emo41.gif

1. מנה 3 עובדות ש"לא ידענו" על בסיס מ.ק.22 2. אילו שלושת חיות נהרגו במהלך 10 הפרקים של מ.ק.22? 3. מה כתוב על הגב של מיכל בפרק 10? 4. אילו 2 מפורסמים מופיעים בפרק 2? 5. תפוח מבוסס על...? 6. מי מדובב את אמא של חנוכה? 7. איזו חברה ייצרה את הטלוויזיה של עאבד? 8. שוקרון מבוסס על...? 9. מה שואל ארז טל את תפוח? 10. באילו פרקים מופיעה אמא של שולמן? את התשובות לשאלות יש לשלוח אליי במסר, לא כתגובה לשרשור זה. 3 הראשונים שיענו נכונה יזכו בפרס מיוחד מטעם "תפוז אנשים
" שימו לב
! מותר לכם לטעות בשאלה אחת בלבד! טעות בשאלה אחת או יותר - פסילה. התשובות והזוכים יפורסמו ביום שישי, ולא כפי שפורסם
"החידון הגדול" מוגש מטעם אלהפ"מ - [ה]אגודה למען התעוררות פורום מ.ק.22

scudnick

New member
../images/Emo41.gifשימו לב - ההודעה ננעצה../images/Emo13.gif../images/Emo41.gif

וכן, למי ששואל - הקמתי את החידון הגדול אך ורק כי אני רוצה שאנשים ישלחו לי מסרים.

Ro¥aL

New member
אני מקבל כל יום פול מסרים!!!!!!

"קיבלת תגובה להודעה שלך בפורום ____"
טוב זה גם משו

mominman

New member
../images/Emo138.gif פעילויות חנוכה ../images/Emo138.gif

2 פעילויות חנוכה יש אצלנו בפורום, שרשרתי אותם לכאן.
לכל המשתתפים וחג שמח!

mominman

New member
../images/Emo138.gif תחרות הדמות ../images/Emo138.gif

אהממ כן, תחרות הדמות. הסבר לכל העצלנים שלא היה להם כוח להוריד מצגת- אנחנו בחיפוש אחרי שלומן וחנוכה הבאים! את כל השולמנים והחנוכיים שתיצרו [שאמורים להביא משו אחר מצחיק מחנון וערס] נאכסן "בוילה" וכל יום במסגרת חופש החנוכה, נעיף זוג אחר עד שיהיה את הזוג המנצח, ומי יודע לאן הם יגיעו?! המצגת זה מנוסח יותר טוב, היא מצורפת.
יש להגיש דמויות עד יום שישי הקרוב.
התחרות עצמה תתחיל ביום ראשון, תודה ובהצלחה.

Obi Dan Kenobi

New member
אוקיי, הדמויות שלי.. ../images/Emo118.gif ../images/Emo139.gif

אלי ארמי (Eli Army) בחור בן 23, כמו מכור לצבא. מגיל 19 נשאר במחנה ממנו התחיל, והתחיל לעלות בדרגות. מחייל רכרוכי, הגיע לאלי למפקד קשוח, שכל חייו, חוץ מהצבא, סובבים סביב ל- בורקס, בירה והסדרה החולייה החלשה. אלי הוא סדיסט, שאוהב לראות אחרים סובלים. במקרה שלו, עבודה גופנית.

Obi Dan Kenobi

New member
והדמות השנייה.. ../images/Emo118.gif ../images/Emo139.gif

יוחנן בן פיקשן מכור כבד לסדרות וסרטי מדע בידיוני, ביניהם "מלחמת הכוכבים" (
). יוחנן בטוח כי החיים בצבא הם העתק מחיי הצבא ב"מלחמת הכוכבים", וכך הוא גם מתנהג בבסיס.

Obi Dan Kenobi

New member
כמה הערות- ../images/Emo118.gif ../images/Emo139.gif

אני מודע כי לא הרחבתי הרבה על הדמויות. ההחרבה תבוא בימים הקרובים. בהרחבה תתבלט האישיות המטורפת שלהם, אז אל תהיו אדישים.
לא, באמת, אל תהיו!

scudnick

New member
../images/Emo41.gifעדכון../images/Emo41.gif

אף אחד עוד לא שלח לי תשובות לחידון. אני מאוד מאוכזב ממכם. השקעתי פה הרבה
והישמרו לכם מהשאלה המכשילה!!

scudnick

New member
../images/Emo41.gifעדכון נוסף!!../images/Emo41.gif

הפרס הראשון כבר נחטף, אבל הפרס השני והשלישי עדיין בהישג יד!! ה2 הראשונים שישיבו תשובות נכונות עוד יכולים לזכות בפרסים!!

למעלה