אלבום על הכוונת

Oyster Girl

New member
../images/Emo138.gif אלבום על הכוונת ../images/Emo138.gif

טוב, הנה הפינה החביבה הזאת חוזרת - אז קדימה לשתף פעולה
האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק:
האם יש לך את הדיסק בבית:
אם לא, למה לא?
השיר האהוב עלייך בדיסק:
שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק:
השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה:
למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה:
האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים:
למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל?
ציון לדיסק (מאחד עד עשר) :
הערות לסיום:

Oyster Girl

New member
../images/Emo122.gif

וכמובן שמדובר באלבום השני, "שדים", שבתקופתו הלהקה כבר הפכה לדבר הכי חם שיש (ובאופן לא מפתיע, השיר "מישהו שומע אותי" נמצא בו..)

Lady In Blues

New member
רוקדים רוקדים רוקדים עד שמתים ../images/Emo47.gif

שלפתי אותו מהמערכת כדי לענות על השאלון...
האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: לא. לא בצורה טובה, בכל אופן.
האם יש לך את הדיסק בבית: כן. קניתי אותו ביחד עם "מסעותי עם עצמי".
אם לא, למה לא? - - -
השיר האהוב עלייך בדיסק: (כל כך מפתיע ולא צפוי) לבן בחלום שחור.
שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: נכנס בך השד.
השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: (שוק ממש) שוב, לבן החלום שחור (למרות שלא ניראה לי שאזכה לשמוע אותו
)
למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: הבלדה על פגום. וחבל, כי זה שיר יפה.
האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: לא לכל אחד.
למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? - - - (אבל בלי קשר- הוא ו"מסעותי עם עצמי" נמכרים באריזת דוּ-סט במחיר שערורייתי של 70 ש"ח. באמת ששווה לקנות!)
ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 8. אבל נקודה וחצי נוספו בגלל "לבן בחלום שחור"...
הערות לסיום: הקופסא של הדיסק עלתה לי על העצבים
כל המחזיקונים הקטנים (נו, אלה שנתפסים בעיגול הפנימי של הדיסק) נשברו ועכשיו אני נכנסת לחרדות כל פעם שאני פתחת אותו

ordoron

New member
באים לקחת אותי

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק:לא את כולם אבל את רובם האם יש לך את הדיסק בבית:לצערי עוד לא,הוא החוליה החסרה שלי להשלמת הדיסקוגרפיה של איפה הילד אם לא, למה לא?כי עוד לא מצאתי אותו,הרבה זמן לא הייתי באוזן השלישית השיר האהוב עלייך בדיסק:השדים הירוקים-בלי ספק שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק:אהובה קטנה השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה:לבן בחלום שחור(מתי הם כבר מתאחדים....) למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים:ממה ששמעתי,בהחלט כן למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל?כמובן,כנראה השבוע ציון לדיסק (מאחד עד עשר) :לא שמעתי את כולו אז אני לא אחלק כאן ציונים הערות לסיום:לדעתי בדיסק הזה יש שירים שאין בארץ בעיקר בתחום הפסיכדליה המטורפת שהולכת שם

ואם היה לי חבר אז הייתי מאושרת

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כן. חרשתי עליו האם יש לך את הדיסק בבית: כן :) השיר האהוב עלייך בדיסק: אהובה הקטנה שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: לבן בחלום שחור השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: ישראליאנה למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: כדורגל, הבלדה על פגום האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: ללא ספק ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 7.5 הערות לסיום: חמי, תחזור כבר..

Oyster Girl

New member
../images/Emo54.gif

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כן האם יש לך את הדיסק בבית: כן אם לא, למה לא? -------- השיר האהוב עלייך בדיסק: ישראליאנה, מסמרים חלודים והדובה הגדולה שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: נכנס בך השד,קרן השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: ישראליאנה ומסמרים חלודים למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: כולם חוץ מאהובה הקטנה, מישהו שומע אותי ולבן בחלום שחור האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: ודאי למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ----------- ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 8 הערות לסיום: אין לי מה לומר

Ronushnush

New member
האהוב עלי מהדיסקים של איפה הילד.

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כן האם יש לך את הדיסק בבית: כן אם לא, למה לא?
השיר האהוב עלייך בדיסק: מסמרים חלודים! שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: קרן. איטי מדי השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: מסמרים חלודים למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: קרן האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: מאוד למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל?
ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 9.5 הערות לסיום: צ'או

A t z a

New member
עונה../images/Emo80.gif

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: יאפ האם יש לך את הדיסק בבית: יאפ אם לא, למה לא? השיר האהוב עלייך בדיסק: אני צריכה לחשוב על זה שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: נראהלי שהבלדה על פגום.נורא מלחיץ השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: אמת! למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : גם על זה אני אחשוב הערות לסיום:

Chen Shesek

New member
../images/Emo13.gif

האם את מכירה את כל השירים בדיסק: פחות או יותר.
האם יש לך את הדיסק בבית: לא.
אם לא, למה לא? יש אותו לחברה שלי ואני משאילה ממנה לתקופות.
השיר האהוב עלייך בדיסק: לבן בחלום שחור והבלדה על פגום
שיר שאת פחות אוהבת בדיסק: קרן.
השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: לבן בחלום שחור, ישראליאנה, הבלדה על פגום
האם היית ממליצה על הדיסק לאחרים: כן
האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? לא, כי זה נראה לי סתם מיותר כשהוא יחסית זמין אליי כשאני רוצה אותו.
ציון לדיסק: 8

למעלה