ניתוח שיר

lilison13

New member
../images/Emo134.gifניתוח שיר../images/Emo134.gif

האחרון,אז תזרמו בו בבקשה! והשיר להפעם הוא Black Dragon Fighting Society: שורה מהשיר שאתם הכי מתחברים אליה/ממש אוהבים? ושורה שממש מפריעה לכם? הייתם רוצים לשמוע לו גרסה קצבית/איטית יותר? משהו שהייתם מוסיפים/מורידים בשיר? איך הקול של ג'רארד של בשיר לדעתכם? אייקון תפוזי שהכי מתאים לשיר? אמן שהייתם רוצים לשמוע מבצע את השיר? ואמן שממש אבל ממש היה הורס את השיר? אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה? הייתם רוצים שיצולם לשיר קליפ? למי הייתם מקדישים את השיר? ציון לשיר 1-10? ליריקס:http://www.songonlyrics.com/my-chemical-romance-black-dragon-fighting-society-lyrics השיר:http://www.youtube.com/watch?v=LIpw8H-8Tdg ועכשיו אתם מבינים את התמונה?:)

lilison13

New member
Yeah I drink juice when I’m killing cause it

שורה מהשיר שאתם הכי מתחברים אליה/ממש אוהבים? Yeah I drink juice when I’m killing cause it’s fucking delicious
ושורה שממש מפריעה לכם? כל שהיר מפריעה לי הוא על,אין לי מושג מה XD
הייתם רוצים לשמוע לו גרסה קצבית/איטית יותר? יותר מהיר מי זה ואני מתה
משהו שהייתם מוסיפים/מורידים בשיר? לא דעת,הוא נחמד כזה קצבי
איך הקול של ג'רארד של בשיר לדעתכם? שוב מזור כמוב כל האלבום
אייקון תפוזי שהכי מתאים לשיר?
אמן שהייתם רוצים לשמוע מבצע את השיר? לא עולה לי כלום בראש
ואמן שממש אבל ממש היה הורס את השיר? אההה מישהו ששר פופ
אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה? A medical emergency
הייתם רוצים שיצולם לשיר קליפ? לא
למי הייתם מקדישים את השיר? -
ציון לשיר 1-10? 6.5

sashkaalex

New member
../images/Emo210.gif A medical emergency

שורה מהשיר שאתם הכי מתחברים אליה/ממש אוהבים? We got a medical emergency ושורה שממש מפריעה לכם? Yeah I drink juice when I’m killing cause it’s fucking delicious הייתם רוצים לשמוע לו גרסה קצבית/איטית יותר? איטית יותר משהו שהייתם מוסיפים/מורידים בשיר?
איך הקול של ג'רארד של בשיר לדעתכם? טוב אייקון תפוזי שהכי מתאים לשיר?
אמן שהייתם רוצים לשמוע מבצע את השיר? ליידי גאגא ואמן שממש אבל ממש היה הורס את השיר? kesha אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה? emergence הייתם רוצים שיצולם לשיר קליפ? לא.. למי הייתם מקדישים את השיר? לחברתי הטובה XD ציון לשיר 1-10? 8

Ayush Cohen

New member
חח זשיר הכי אהוב עלי משם ../images/Emo13.gif

שורה מהשיר שאתם הכי מתחברים אליה/ממש אוהבים? Yeah I drink juice when I'm killing cause it's fucking delicious חח וכל השיר הוא מצחיק כזה
ושורה שממש מפריעה לכם?אין הייתם רוצים לשמוע לו גרסה קצבית/איטית יותר?לא הוא מושלם משהו שהייתם מוסיפים/מורידים בשיר?כלום איך הקול של ג'רארד של בשיר לדעתכם?מהמם
אייקון תפוזי שהכי מתאים לשיר?
אמן שהייתם רוצים לשמוע מבצע את השיר? אף אחד ואמן שממש אבל ממש היה הורס את השיר?כולם חוץ מMCR
אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה?Yeah I drink juice when I'm killing cause it's fucking delicious הייתם רוצים שיצולם לשיר קליפ? חח כן יכול להיות קליפ ממש יפה
למי הייתם מקדישים את השיר? אממממ... ציון לשיר 1-10? ברור ש-10

למעלה