סופשבוע

Helen77

New member
../images/Emo133.gif../images/Emo203.gifסופשבוע../images/Emo203.gif../images/Emo133.gif

מה עשיתם\תעשו ביום שישי?
מה עשיתם\תעשו ביום שבת?
היום הכי טוב של השבוע:
היום הכי רע של השבוע:
התחדשות השבוע:
ציטוט:
שיר השבוע:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
מאכל השבוע:
הבן אדם שעשה לי את השבוע:
סמיילי שמתאר את ההרגשה שלך השבוע:
תוכניות לשבוע הבא:
איך המצברוח?
תמונה:

maiky17

New member
../images/Emo202.gif../images/Emo9.gif

מה עשיתם\תעשו ביום שישי?
עשיתי מתכונת במתמטיקה - 003. הלך לא רע
מה עשיתם\תעשו ביום שבת?
אלמד למתכונת הבאה ולבגרות היום הכי טוב של השבוע:
היום, כי אני לא לומדת היום הכי רע של השבוע:
יום רביעי, כי היה די מתיש. אבל הסתיים טוב
התחדשות השבוע:
למי יש זמן? שיר השבוע:
יומן מסע ספר השבוע:
אלה ששומרים עלינו. רק התחלתי. וכמובן, איך אפשר לשכוח את מיקודית 003 של מריאן? מאכל השבוע:
כרגע מתבשל משהו שנראה די מבטיח הבן אדם שעשה לי את השבוע:
מר-בחור, ואמא. כי הם כל כך עזרו לי, ובלעדיהם אין סיכוי שהייתי מוכנה לבגרות. סמיילי שמתאר את ההרגשה שלך השבוע:
תוכניות לשבוע הבא:
עוד מתכונת, ובגרות
איך המצברוח?
אחלה
תמונה:

JumpInTheFire

New member
שבת שלום :)

מה עשיתם\תעשו ביום שישי? אני מקווה לסדר את החדר, לסדר לשבת, להתארגן, ללמוד ולעשות עבודה בתושב"ע מה עשיתם\תעשו ביום שבת? אלמד לספרות בע"ה היום הכי טוב של השבוע: אמ.. אני חושבת שרביעי היום הכי רע של השבוע: אולי שני, אבל לא רציני התחדשות השבוע: - ציטוט: - שיר השבוע: Opeth- The Drapery Falls סרט השבוע: - ספר השבוע: בעל זבוב... עד הבגרות הוא יהיה הספר של השבוע מאכל השבוע: - הבן אדם שעשה לי את השבוע: אחי הקטן
סמיילי שמתאר את ההרגשה שלך השבוע:
תוכניות לשבוע הבא: לסיים עם ספרות! עבודה, מד"א איך המצברוח? ב"ה, טוב תמונה: -

שבת יומולדת../images/Emo70.gif

מה עשיתם\תעשו ביום שישי?אורוטפד שקבע שגם הברך שלי דפוקה, הסטוריעל,ארוחת צהריים ובערב ביה"כ מן הסתם מה עשיתם\תעשו ביום שבת?ביה"כ אוכל וחרישה לספרות היום הכי טוב של השבוע:דפנטלי אתמול היום הכי רע של השבוע:רביעי
התחדשות השבוע:מתנות הולדת ציטוט:אין שיר השבוע:עדיין מהרה סרט השבוע:לא יצא לי לראות ספר השבוע:בלי לומר שלום מאכל השבוע:שניצל יוגי
הבן אדם שעשה לי את השבוע:הרבה סמיילי שמתאר את ההרגשה שלך השבוע:
תוכניות לשבוע הבא:שרידי יומולדת,בגרויות חורף,והרשמה לסיירות
איך המצברוח?מעולה
תמונה:חל מהקיר של השירים שאני עושה ליד המקום שלי בכיתה

סופ"ש :]

מה עשיתם\\תעשו ביום שישי? התנחלנו כל החבר'ה בבית של החברה שלי, טחנו אוכל בלי סוף..אמא שלה הוציאה לנו את כל הבית! שלא נדבר על זה שהחדר שלה בגודל של כל הבית שלי, אז גם נשארנו לישון :) מה עשיתם\\תעשו ביום שבת? שיעורים...כמו תמיד =\ היום הכי טוב של השבוע: כמובן שאתמול! היום הכי רע של השבוע: ממ..לא היה יום מיוחד. התחדשות השבוע: סוכריה בקפיטריה :) ציטוט: "שתיחנק, היא ו....היא ביחד!" חחח קריזה על המורה לספרות! שיר השבוע: If Today Was Your Last Day - nickelback סרט השבוע: אל תתעסקו עם הזוהן ספר השבוע: מאכל השבוע: החמוצים של אמא של חברה שלי :) הבן אדם שעשה לי את השבוע: כל החברים, מתה עליהם! סמיילי שמתאר את ההרגשה שלך השבוע:
תוכניות לשבוע הבא: מד"א, וללמוד למבחן באוניברסיטה!! בדחיפות! איך המצברוח? בעננים, נהנת מכל רגע!

shesek17

New member
עונה

מה עשיתם\תעשו ביום שישי? למדתי שעתיים פסיכו אחרי זה הסתובבתי בת"א עם אמא שלי ואחותי ובערב יצאתי עם חברים מה עשיתם\תעשו ביום שבת? אלמד למבחן במתמטיקה היום הכי טוב של השבוע: היום הכי רע של השבוע: התחדשות השבוע: ציטוט: "יש בלאגן יאללה" שיר השבוע: סרט השבוע: הברקה ספר השבוע: לא קראתי מאכל השבוע: סלופי ג'ו הבן אדם שעשה לי את השבוע: חברים סמיילי שמתאר את ההרגשה שלך השבוע: תוכניות לשבוע הבא: בגרות במתמטיקה ולהתקדם עם העבודה בפסיכו איך המצברוח? סבבה תמונה:

למעלה