שישי חי ומטקטק !

mg6006

New member
חייב עזרה, ועוד בליגה 6 ../images/Emo4.gif

טוב אז ככה, ליגה 6 אבל אני מתעקש לעשות לעצמי חיים קשים אני רוצה לעלות עם 2 בני 17 כקשרים כדי לקבל כמה שיותר סקילים, לא מעניין אותי אם להפסיד או לא כי במקרה הכי גרוע במחזור האחרון אני אקרע אותו.. MatchID: 114250960 זה המשחק עכשיו איך חשבתי לעלות. 4-4-2, קאונטר . כיוון שאין ליריב התקפה בכלל (פור גבוה בשלושת ההתקפות) ורק הגנה וקישור זה נראה טוב לקאונטר. 4 בלמי בריל שומרים בהגנה, 2 ווינגרים התקפיים (אחד מהם תוכלו לראות שאני מוכר) עם 2 חלוצי בריל ו2 קשרים בני 17. רציתי לדעת אם יש למישהו עוד רעיונות כי אני בכל מקרה רוצה פה לנצח למרות ששוב כמו שאמרתי, לא יהיה אסום אם אפסיד.
 

mg6006

New member
דרך אגב, יש לי

קשר מאג ועוד אחד אאוט פשוט אני לא יודע איך לשלב אותם אם בכלל
 

TelitX95

New member
מה דעתך על...

3-5-2. שלושה שחקני הגנה: אמרת שאין לקבוצה היריבה התקפה בכלל אז אתה יכול לעלות עם בלם אחד ווינגבאקים התקפיים או שני בלמים ווינגבאק התקפי אחד. חמישה שחקני מרכש שדה: 2 ווינגרים התקפיים, 3 קשרי מרכז שדה ששניים מתוכם אלא השחקנים בני ה-17 והשלישי הוא האאוט ואם האאוט לא מספיק אז המאג. זה יתן לך יתרון בקישור או לפחות יצמצם פערים. עוד אופציה פה זה לקחת את הקשרים לכיוון המרכז אבל אם אתה בעניין של למכור אותם בתור קשרים רגילים אז תשאיר אותם על רגיל. 2 חלוצים: שני חלוצי בריל שיוכלו לגנוב שער אחד לפחות. עוד אופציה שעלתה לי בראש זה לשחק משחק דרך האגפים ואז לשים את שני החלוצים לכיוון האגף ואז יהיו לך ציונים מפלצתיים דרך האגפים ובטוח תוכל לגנוב משם איזה גול. בהצלחה, שבת שלום וחג שמח
 

mg6006

New member
תודה רבה

הבעיה היא.. הוא יוביל עליי בהרבה בקישור, יגיע להרבה מצבים ואם לא תהיה לי הגנה, למרות שלא תהיה לו התקפה הוא בטוח ייקח לי כמה שערים.. אני אחשוב אולי על 442 עם 2 מגנים התקפים כמו שהצעת. תודה !
 

gulu19

New member
אני הייתי הולך על 3-5-2

כי 4 ברילים בהגנה נראה לי קצת מיותר מול התקפת פור שלו.. אפשר 3 בהגנה (2 מגנים + בלם אחד) שצריכים להוציא הגנה של איזה פי 3 מההתקפה שלו.. וככה גם אתה יכול לשלב את הקשר מאג שלך והחלוקת מצבים תהיה קצת יותר צמודה לעומת ה- 4-4-2.
 
אשמח לעזרה למשחק בשבת

יש לי כבר כיוון כללי אבל אולי מישהו יחשוב על משהו שלא חשבתי. זה הציונים האחרונים שהוצאתי: גישת הקבוצה: רגיל טקטיקה: התקפה מהאגפים היכולת בטקטיקה: מעולה קישור: עלוב (נמוך) הגנה ימנית: חלש (נמוך) הגנה מרכזית: חלש (נמוך) הגנה שמאלית: חלש (נמוך) התקפה ימנית: סביר (גבוה) התקפה מרכזית: עלוב (נמוך) התקפה שמאלית: חלש (נמוך) אלה הציונים האחרונים שהוא הוציא: גישת הקבוצה: (חסוי) טקטיקה: רגילה היכולת בטקטיקה: לא נבחרה טקטיקה קישור: גרוע (גבוה) הגנה ימנית: חלש (גבוה מאוד) הגנה מרכזית: חלש (נמוך) הגנה שמאלית: עלוב (גבוה מאוד) התקפה ימנית: חלש (גבוה מאוד) התקפה מרכזית: בינוני (נמוך מאוד) התקפה שמאלית: סביר (נמוך) יש לי ניסיון במערכים: 4-4-2 מצויין 3-5-2 מצויין 5-4-1 טוב 3-4-3 סביר הוא כמעט תמיד עולה במערך 3-4-3? איך לשחק מולו. יש לציין שהכושר משחק של השחקנים שלו בשמיים... יש באפשרותי לעלות למשחק "משחק העונה". מיש שרוצה להיכנס למשחקים האחרונים- אני קבוצת erusalem gold
 

sonic_green

New member
אל תעלה משחק העונה

הוא לא יותר טוב ממך ואין צורך לעשות בלגאן כזה... תעלה רגיל. לפי הציונים שנתת אתה אמור לשלוט במשחק וכנראה לנצח אותו, הקישור שלך יותר טוב - תשחק על הקישור... תקוף אותו באגף הימני שלך... אני מקווה שהוא לא מתכוון להחליף צד
 
בגדול אתה אמור לנצח אותו..

הקישור שלך יותר גבוה.. לפחות לפי הציונים שהבאת, וגם יתרון הביתיות יעזור. לדעתי 3-5-2 עם קיצונים התקפיים וחלוצים לאגף יתנו מענה מתאים. אפילו הייתי מציע לשחק עם בלם התקפי אחד או שניים (אם יש שחקנים מתאימים) כדי לתת עוד פוש לקישור.. ומגן\מגנים התקפי\ים.. =] אומנם במערך כזה אתה נותן לו להבקיע, אבל כל עוד תגיע להתקפה של סביר+ בשני אגפים ותוביל עליו בקישור רוב הסיכויים הם שתבקיע יותר ממנו.
 

Cade Foster

New member
SK Undergraund - Fc_Barca.

משחק העונה כבר במחזור הראשון... 114277413 אני אנדרגראונד יש לי ניסיון אקסלנט ב-3:5:2, סוליד ב-3:4:3 ופאסבל ב-4:3:3. מאמן חלוצים,אין לי פצועים, ט"ס על קאלם... מה עוד? בארסה משחקת בקביעות ב-3:5:2, לא מחליפה צדדים אף פעם, המערך שלה קבוע ולא משתנה אף פעם אלא אם כן יש פציעות-3 במרכז ההגנה בלי ווינגבאקים, 2 ווינגרים התקפיים, 3 קשרים נורמל ו-2 חלוצים נורמל. אני כרגע רוצה לעלות 3:5:2, 2 מגנים דפנסיבים, אחד במרכז ההגנה, 2 ווינגרים אופנסיבים, 3 קשרים באמצע עפ"י משניות, 2 חלוצים נורמל... התקפות מהאגפים, מוט"ס.
 

gulu19

New member
אני רק הייתי משנה דבר אחד

לפי מה שראיתי עם 2 חלוצים נורמל אתה מגיע להתקפת אינד' ולו יש הגנת פורמי באמצע. אז עדיף שתשחק עם החלוצים לאגף (כמו ששיחקת במשחק האחרון עונה שעברה...) וככה אתה לוקח אותו באגפים. המוטס לשיקולך,אני לא יודע בדיוק מה יחסי הקישור (נראה לי שיש לך יתרון מסוים ובבית אתה אמור לשלוט). אבל אם זו הקבוצה היחידה שברמה שלך והמוטס לא יפגע בך (יש גם גביע...) אז לך על זה :) בהצלחה.
 

Cade Foster

New member
ידעתי שזה מה שתגידו

אני לא יודע אם אתם יודעים, אבל יש אצלי הבדל משמעותי מאוד בתרומה של החלוצים כשהם לכיוון האגף מול חלוצים כשהם נורמל, בגלל שלחלוצים שלי אין רמה גבוהה כ"כ של ווינג. לאחד מהם יש סוליד בווינג ועדיין כשהוא לכיוון האגף הוא מוציא 2 כוכבים פחות... בקשר למוט"ס, יש רק עוד קבוצה אחת חוץ מבארסה ברמה שלי אבל אני נגדם במחזור ה-5, ובגביע בינתיים יש לי פיק בסיבוב הבא.
 

simond15

New member
זה לא משנה הכוכבים...

צריך להתאים את השחקנים לקראת כל משחק בלי קשר לכוכבים אלא בקשר לתרומה שלהם אם הם יהיו חלוצים לאגף ואתה תעבור את ההגנה שלו אז לדעתי זה שווה מאוד...
 
למעלה