פרסומות ופירסומים

מה הקשר עכשיו למיכלי המנהלת הקודמת

עכשיו יש מנהלת חדשה בפורום, זוכרת את מכתבך בעבר אבל,,מה שכתבת עכשיו זה לת "במה" לעליזה, אם כל כונתך הטובה,לא חושבת שזה מתאים לפורום הנ"ל, זה הכול, חג שמח, אילנה,

עליזה 63

New member
מיוחדת למה למה ישר לחשוב רע?

אני את ורד מכירה עוד מהימים של מיכל ובאמת ישבנו ודיברנו אני והיא. את הפרסום שלי אני יעשה במקומות אחרים. ואם בא למישהו לפרגן למישהו אחר כל כך קשה לכם אם זה. מה מדגדגד לכם?הקנאה אוכלת או מה?

חס וכרפס זה לא עניין של קנאה

כי אני בטוחה שלאף אחת אין מה לקנאות אבל למה יחצנות לך ולא במקום המתאים שאלה אלייך עליזה מה הקשר למה שחברתך כתבה למהות נושא הפורום היחודי ? כאילו ניסיתי לחשוב לפני שבכלל חשבתי להגיב והתיעצתי עם מנהלת הפורום שלי למה למשל לא פירסמה וחיפשה אותך במיסטיקה וקלפים? דווקא כאן כי עם זה לא פירסום המנהלת הנוכחית לא הייתה שמה את זה בשירשור פירסומים חג שמייח שיהיה

עליזה אל תרדי לרמה נמוכה בגלל שאין קשר לקנאה

קנאה עקב מה..??? חשבתי שזה פשוט לא מתאים לפורום הזה,,ואם טעיתי,,SORRY .

ורדיתה65

New member
איזה כיף עליזוש בזכות הבנות

המקסימות הללו נוצר קשר. השבח לאל. כל מה שרציתי לעשות, זה רק להיות מברכת ויצאתי מקוללת. בכלל לא חשבתי ולו לרגע על פרסומת, ממש לא הייתי בכוון. רק בכוונה של תודה פשוטה מהלב. וזהו. אני מבקשת סליחה מכל הבנות שלא ידעתי שיש לעליזה אתרים משלה. ולשלוח מסר, ידעתי כשעונים לי על הכתיבה ואז אני מגיבה במסר אישי. אני מאחלת לכולכן שהעיקר שיהיו לכם חיים יפים, שתתגברו על כל המכשולים, ובעיקר, תאמצו את הכלל הכי פשוט שקוראים לו "ואהבת לרעך כמוך". את מיכלי הזכרתי, לא חלילה לפגוע במנהלת הנוכחית, אלא כי פתאום ראיתי את המכתב לבתי, ששובץ, ורץ למול עיניי, וללא זאת, לא הייתי זוכרת את שכתבתי ולא הייתי מתרגשת שוב ושוב מחדש. בנות יקרות, לפעמים מאחורי החושך הכי גדול, מגלים שיש המון אור. אז תכירו אותי קוראים לי ורד אני לא עושה פרסומת וכל רצוני היה להגיד מילה אחת פשוטה תודה לעליזה ותודה שאתם נותנים לי את הבמה לשלוח מסר ל"עולם" (יוניברס=יקום).

ורד חג שמייח לך

למה את חושבת שיצאת מקוללת לא קיללו כלל רק הביאו דיעה כי כך אני ראיתי ועם היית הציצה היכן שעליזה כותבת או פשוט נכנסת בחתימה שלה יש קישור לפורום בהנהלתה כל זה היה נמנע כי לפורום המיוחד הזה יש מטרה ואת לא חדשה בתפוז כך שאת ודאי יודעת על תיבת המסרים מאחלת לך רק בריאות

אני לא חושבת שההערה כלפייך היתה מקנאות או רוע

המשפט שכתבת ממש לא נכון וחשתי צורך להעיר לך,,"רק להיות מברכת ויצאתי מקוללת."...מקוללת ע"י מי.....??? רבקי העירה את תשומת ליבם ואנחנו זה הכול, המטרה לא הייתה לקלל ,אף אחד לא מקלל,לא מקנא וזה הכול, כשמישהו מעיר הערה בונה,,המטרה לדעת לקבל אותה ולא לקחת את זה לכל מיני מקומות חשוכי אל, ואגב,, אדם בוחר לחשוב אם פגעו בו. או קללו אותו,או לחילופין מקנאים בו"לא אנחנו כאן המקום, חג שמח וכל טוב
,

../images/Emo9.gifבהצלחה גם ממני כאם פונדקאית לשעבר

לו יכולתי,,היתי עוברת את זה פעם שלישית,

../images/Emo130.gifפרסומות ופירסומים

חברים, אני מודה לכל שומרי הפורום שאתם שמים לב לפרטים הקטנים ולפרסומות. והנה - כאן המקום לפרסם את הנ"ל

למעלה