../images/Emo13.gif

מעייני! מזל טוב! שיהיה לך יום הולדת שמח והמון המון מזל טוב ועד 120 שתצליחי בכל מה שתרצי. ושתמיד יהיה לך טוב.

dim dim

New member
המון מזל טוב

הרבה הרבה הרבה אושר, המון מזל טוב, בריאות!! עד 120! שיהיה לך מה שתרצי שהכל ילך לך קל בחיים, בלי הרבה דאגות והמון שמחת חיים, ושתשארי האדם הנפלא שאת. אוהב אני.

Sandy B

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

מעייני... המון המון המון מזל טוב! הלוואי שזאת תהייה יומולדת מיוחדת וטובה במיוחד שתמיד תזכרי בטוב! אני מקווה שהשנה הבאה בכלל תהייה מוצלחת וטובה הרבה יותר מהשנה שעברה! שיהיו לך חיים מלאי אהבה, אושר, השלמה והגשמה עצמית! אני אוהבת אותך!!
זר פרחים ומרשמלו!
|חולית|

ועוד משהו...

יש לך אותי\יזהר אשדות לכי ילדה אהובה אל חופים רחוקים אל חלומות אחרים יש עוד דרכים שאותן לא עברו מעולם לכי לשם קחי לך ילדה אהובה את תרמיל האתמול יש בו כמעט את הכל לכי ילדה אהובה, כי עוד לא מאוחר אל המחר לא, לא, אל תשכחי גם כשעצוב לך יש לך אותי לא, לא, אל תשכחי אני כאן אל תכעסי אהובה, אם נתנו לך לחשוב אין כאן מקום לאהוב פעם היה זה חלום שאליו מגיעים ממקומות אחרים לא, לא, אל תשכחי... ואני כבר עייפתי מאד על שנים אבודות לא אבכה עוד כשביקשתי למצוא את הסוד זה שגם לך מחכה לכי ילדה אהובה אל חופים רחוקים אל חלומות אחרים יש עוד דרכים נסתרות להגיע דרכן לכי איתן לא, לא, אל תשכחי... פה תמיד.. אל תשכחי את זה.. מקווה שתנצלי את השנה הזאת ושתחגגי
מזל טוב!

מזל טובבבבבבבבב ../images/Emo65.gif

איזה מעיין? יש פה כמה פשוט
אין לי הרבה זמן - רק רציתי להגיד לך המון המון מזל טוב ושתהיי מאושרת ויהיה לך רק טוב!!!
נטע

ועוד משהו קטנטן../images/Emo13.gif../images/Emo65.gif

יש לך אותי\יזהר אשדות לכי ילדה אהובה אל חופים רחוקים אל חלומות אחרים יש עוד דרכים שאותן לא עברו מעולם לכי לשם קחי לך ילדה אהובה את תרמיל האתמול יש בו כמעט את הכל לכי ילדה אהובה, כי עוד לא מאוחר אל המחר לא, לא, אל תשכחי גם כשעצוב לך יש לך אותי לא, לא, אל תשכחי אני כאן אל תכעסי אהובה, אם נתנו לך לחשוב אין כאן מקום לאהוב פעם היה זה חלום שאליו מגיעים ממקומות אחרים לא, לא, אל תשכחי... ואני כבר עייפתי מאד על שנים אבודות לא אבכה עוד כשביקשתי למצוא את הסוד זה שגם לך מחכה לכי ילדה אהובה אל חופים רחוקים אל חלומות אחרים יש עוד דרכים נסתרות להגיע דרכן לכי איתן לא, לא, אל תשכחי... פה תמיד.. אל תשכחי את זה.. מקווה שתנצלי את השנה הזאת ושתחגגי מזל טוב!

yaeltal

New member
../images/Emo39.gif מעיין יקרה,

מאחלת לך שיהיה לך יום הולדת שמח, כמידת השמחה שנוכחותך פה ממלאת בי.. שהשנה החדשה הזו בחייך תהיה מלאת אופטימיות וכוחות מחודשים, כמו אלו שאת זורעת בקוראים פה לעתים כה קרובות, וטובה כמידת הטוב שבך- ליותר ממנו לא אוכל לאחל.. שיגיעו רגעי האושר שכלכך מגיעים לך ושאת נאבקת להשגתם בנחישות מעוררת הערצה.. מאחלת לך כל מה שרק תבקשי.. שלך, יעל..

shani שני

New member
../images/Emo12.gifהו, איזה יופי ../images/Emo6.gif מזל טוב מתוקה!

מעיין מתוקה, אמנם לא תמיד אני מגיבה לדברים שאת כותבת, אבל תמיד אני קוראת. אני רוצה לאחל לך, מעומק ה
יום הולדת שמח
שתהיה לך שנה מלאת אושר ושמחה, כמה שיותר. שתעשי דברים בשביל עצמך, אל תשכחי להאמין בעצמך, זה הכי חשוב! את בחורה מדהימה, מ-ד-ה-י-מ-ה ואם את מפקפקת בזה, אני יודעת שיש פה מספיק אנשים שיבואו להרביץ לך
אז חמודה, תשמרי על עצמך מכל משמר, את יקרה מפז. אני מקווה שטוב לך ושמח לך ביום ההולדת.
אוהבת,

00 liz 00

New member
מזל טוף!!! ../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif

sisyphus

New member
תודה! מתוקים אתם...

אני רוצה להכריז, שיום ההולדת הזה הוא הטוב ביותר ב-19 שנותיי (זקנה אני, הא?)... המון המון תודה לכם.

yaeltal

New member
אם כך,

עליי להכריז שמכל ימי ההולדת שלך זה האחד ששימח אותי הכי הרבה.. שמחה שהיה לך טוב מתוקה, שרק ימשיך כך..

מעיינוש../images/Emo23.gif

מהרגע הראשון שראיתי אותך ידעתי שנולדת מתישהו
נו בצחוק...
אני מאחלת לך יום הולדת שמח בעצם,שכל החיים שלך גם יהיו שמח אבל לא סתם שמח,אחד כזה שזוכרים.. שלעולם לא תחנקי מסגריות או אלכוהול ושתדעי תמיד הירח יאיר לך את שנתך אני יודעת,זאת חייבת להיות הברכות הכי גרועות שתקבלי אי פעם אבל זה רק מדגיש כמה ברכות טובות קבלת מתוקה
אוהבת המון הולכת לישון הדר

למעלה