שלום...

scarlet moon

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo24.gifשלום...

חזרתי מרמת הגולן... היה ממש כיף! נהנתי כל כך ... קיאקים, צימר מדהים עם בריכה וג´קוזי, נונ-סטופ משחקי טאקי ושש-בש (נו, טוב..
, זו היה טיול ´סתלבט´)..... היה מדהים. אכלתי בכמויות היסטריות והשמנתי גם, אבל מחר אני נפגשת עם הדיאטנית וכבר נתחיל לפתור את הבעיה..
לא נורא. יהיה בסדר. עדי-
הצטערתי כל כך לקרוא את מה שכתבת בקשר לתמיר...אוף.. כנראה אין לנו מזל עם השם הזה
, הא?
עדידוש. פרחצ´ולה מקסימה שלי- מי כמוני מכירה את ההרגשה הזאת ויכולה להבין אותך ואת השיברון לב שאת מרגישה
. אני לא אתיימר לנסות לאחות לך אותו. השאלה היא אם העובדה שהוא לא אוהב אותך היא חד משמעית או פרשנות מוטעות שלך לדברים שהוא עושה שלא בהכרח קשורים לזה. תראי, אין לי מושג.. אבל אולי בכל זאת כדאי לדבר איתו. הרי במצב הזה באמת שאין לך מה להפסיד. את צריכה לדעת מה קורה, אחת ולתמיד..
בכל מקרה.. יהיה טוב. את תמצאי את האהבה שלך. אני בטוחה במליוני אחוזים. הוא יגיע. ואני מבינה שאת עדיין אוהבת אותו. יודעת עד כמה זה קשה. אבל כל מה שאני יכולה לאחל לך זה שתנסי להתגבר על זה. אין לי שיטות או מרשמים לתת לך (את מכירה את הסיפור שלי... יותר משנה אני התאבלתי על תומר..), אבל אני יכולה לומר לך מהניסיון שלי שאת עוד תמצאי את הנכון. אם זה תמיר או מישהו אחר, שיאהב אותך כמו שמגיע לך... ומגיע לך חתיכת אהבה, פרחצ´וּלה מקסימה ומצחיקה שכמוך. אוהבת מאד מאד,
ושולחת חיבוק ענקי,
ועכשיו, כשאני כותבת לך את זה, אני נזכרת בשיחה שהייתה לי עם חברה שלי מיד אחרי הקטע עם תומר.. אני בכיתי, והיא התחילה לשיר לי את "I will survive"........... I´VE GOT ALL MY LIFE TO LIVE AND I´VE GOT ALL MY LOVE TO GIVE AND I WILL SURVIVE- I WILL SURVIVE! תמיד כאן בשבילך,

b u b a

New member
טל´וש!!!!!!

welcome back, sweetie !!!!!! איזה כיף לראות שנהנת כ"כ!!!!!!! אני כ"כ שמחה בשבילך.....(וקצת מקנאה בשבילי
) ואל תדאגי, חומד...אני בטוחה שלא השמנת....כמה ימים לא עושים כזה הבדל! אל תשכחי שעשית ממש הרבה פעילות פיזית ...... מחזיקה לך אצבעות מחר אצל הדיאטנית ...... לא לשכוח לעדכן אותנו!!! מיליוני נשיקות
אוהבת לירון

scarlet moon

New member
לירון!!!../images/Emo24.gif

תודה! שולחת בחזרה טריליוני חיבוקים ונשיקות
את באה למפגש ב- 21, נכון?

behappy

New member
טלטלונת!!!!!../images/Emo24.gif

שמחה שנהנית,ושהיה לך כייף עם אלעדוש.......ומחר אני נוסעת!ייאי! וזה באמת טוב שאת הולכת לדיאטנית,היא תדע לכוון אותך כך שתוכלי לעזור לעצמך,אני בטוחה! שיהיה לך לילה טוף ואל תשכחי לסרוק לנ כמה תמונות מהטיול!!
אוהבת שיר

scarlet moon

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo25.gifשיר!../images/Emo140.gif

נוסעת?! לאן את נוסעת..?.. בכל מקרה- שיהיה לך המון בכיף! לילה טוב!!!!

scarlet moon

New member
האא!

לטורקיה.. סתומה שכמוני. טוב, אני מתה מעייפות.......... בכל מקרה-- תהני המון! איזה כיף לך!!!

behappy

New member
טלוש!!../images/Emo13.gif

אני נוסעת למלון מאגניב בטורקיה שיש שם הכל,אפילו אינטרנט בחינם אז אני אכנס כמובן...
ואני חוזרת ביום שישי... ובקשר ללירון-כבר אני אומרת לך שהיא באה גם אם אצטרך לגרור אותה בכוח!!!
לילה טוף גם לך ולכוולם! אוהבת שיר

פרינצ´יפסה! כמה טוב לקרוא אותך כאן!

איך התגעגענו! כמה התגעגענו! איזה כיף שחזרת!!!
אני כ"כ שמחה לקרוא שאת לוקחת את הקטע עם האוכל בקלות, שנהנית לך והסתלבטת, כי לעזעזאל טלוש, פעם אחת מותר לך!!! אל תתייסרי על מה שהיה יותר מדי, מחר אצל הדיאטנית תראי איך יהיה <כמובן שאנחנו דורשים עידכונים, ברור?!
> ומה שלא יהיה, אנחנו נעבור את זה ביחד. כמו פעם, כמו תמיד. אל תדאגי, יהיה בסיידר... בדיוק כפי שיהיה בסיידר עם תמיר. "בהתחלה הייתי מפוחדת, הרגשתי מאויימת. חשבתי שלא אוכל לחיות בלעדיך. אבל אז בזבזתי לילות רבים, חשבתי על כמה שהיית לא בסדר והתחזקתי ולמדתי איך להסתדר" אז אולי עכשיו אני קצת מפוחדת, קצת כואב לי ועצוב לי, אבל בסופו של דבר אני אתחזק ואלמד איך להסתדר. יהיה בסדר, אני לא דואגת. זה רק שאלה של מתי. איזה מזל שיש לי אותך, טלוש שלי, ואת כל הפורום הנפלא הזה! כל פעם אני קולטת מחדש עד כמה מדהימים אתם וכמה טוב שיש לי אתכם...
טוב, אני חייבת ללכת לישון <מחר השכמה מוקדמת- עבודה...> אבל לא אוכל ללכת לישון מבלי שאודה לך, טלוש מדהימה שלי, על כל המילים המחממות והעידוד הנפלא. בכלל, לכל הפורום הזה שכ"כ עודד אותי אתמול בערב, כשהייתי בשיא הדיכאון... אתם נפלאים. נפ-לא-אים!
ותאמינו לי ש"תודה" היא מילה קטנה מדי, פשוטה מדי לעומת מה שאני מרגישה. אבל צריך להסתפק במה שיש, אז... תודה.
עדי, שאוהבת כ"כ :)

למעלה