פרק אחרון

anatcl

New member
למשתתפי פעם בחיים היקרים

תודה על עונה יפה ומרגשת .על זה שחשפתם מולינו הצופים את הלב היפה שקיים בפנים - בתוך כל אחד מכם יעל בר זוהר היקרה - את יפה בצורה שאין מילים לתאר , את חכמה ומקסימה אבל הכי הכי !! את טובה ותדעי לך ששבית אותי לליבך , תודה. קרין המקסימה - את עדינה אבל שורדת יפה - כשעזבת את המשחק התגלתה בחורה מדהימה ויפה ומוכשרת מאין כמוה - בהצלחה בהמשך הדרך שלומי ומושיק - תודה על ההומור והשירה היפה ולשלומי - כל הכבוד על הראש הפתוח - אתה בחור מאוד חכם וחבל שאתה לא משקיע באקדמיה כי יש לך המון פוטנציאל. קובי וקובי - כל הכבוד על הראש הפתוח והלב הגדול - ריגשתם אותנו והצלחתם לפתוח לנו בלב מקום אמיתי לתקשור עם ערבי ישראל. תודה גם למשפחת עאדל אסי וליאור היקרים - אסי - אתה בתחילת העונה חשפת את ליבך בכנות וביושר וריגשת אותי מאוד. הקשר בינך ובין ליאור הוא אמיתי ומרגש ולדעתי הוא מספיק חזק בשביל לעזוב את כל השטויות מאחורה ולו רק בשביל הבן שלך ולהתרכז בגאוניות שלכם בנושא כתיבה וקולנוע. ליאור היקר - אתה בחור יפה חכם , טוב לב והומוריסט. אנא פתח ליבך לקבל אהבה - אתה עוד תתמוטט מאהבה כה רבה . יש לך את כל הזכות לקבל כל שתרצה . אני אישית חושבת שאתה בחור מדהיםץ משפחת אלפרון - קיבלתם את יעל בצורה הכי חמה ואוהבת . אם נשאיר את ההיסטוריה והעיסוק של יעקב בצד אתם משפחה נהדרת ויש להמון בתי אב במדינת ישראל ללמוד מההתנהלות שלכם - ראויה להערצה!!! אהובה יקרה - את אישה יפה יקרה ומדהימה , ריגשת אותי עד דמעות כמעט בכל פרק - אין סוף לאהבה שלך ואין קץ לנתינה - תבורכי על מי שאת ועל משפחתך המדהימה שהקמת ותמשיכי לשמור על המשפחה בציפורנייך . אוהבת אותך מאוד כאילו והיית אימי שלי. יעל גולדמן החמודה - עשית את מלאכתך בברכה והענקת למשפחה את מלוא ליבך , את יפה ומוכשרת , קלאסית ואצילה ושימרי על כך. לפעמים בראיונות האחרונים את קצת בזה לעיסוק המשפחה - עצה שלי היא שתמעיטי לעשות כך ותתרכזי בטוב! במה שאת זכית להכיר , באנשים עצמם ויהי דרכך ברוכה . שוב תודה לכם על עונה נהדרת יהי דרכיכם ברוכה.. ענת

adidasabc

New member
חשוב מאוד!

מישהו יודע איך אני יכול להשיג את הפרק האחרון של "פעם בחיים"? פספסתי את זה וזה מאוד חשוב לי.....

ילד רע 15

New member
../images/Emo222.gifשרשור הפרק האחרון../images/Emo136.gif

הפרק שודר אתמול - באפיק 5 - ערוץ "Yes ישראלי", רק ללקוחות YES, במסגרת השעה 21:30 - אחרי 'Y בעשר' - פרק אחרון בהחלט.
ספרו איך היה.

CU22 האחת

New member
חבל שנגמר../images/Emo7.gif

היתה עונה נהדרת נהנתי מכל פרק במיוחד ממושיק עפיה שלומי סרנגה אסי וליאור דיין שפשוט קרעו אותי מצחוק גם אצל שאר המשתתפים היו קטעים נחמדים ומצחיקים בקיצור אחלה תוכנית אחלה עונה אני מקווה ש YES יצלמו גם עונה שלישית

amylee22

New member
הייייי

ראיתי שיש בפליקסים כול מיני קטעים מכול העונה אבל פספסתי את כול העונה מההתחלה עד הסוף ויש רק קטעים אולי מי שהקליט יוכל לשים את כול העונה שם שאני אוכל גם להנות פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז יום טוף:)

למעלה