ראש בראש!

../images/Emo129.gifראש בראש!

Brother ניצח עם 9.625 לעומת ה-9.375 של Am I Inside. [חח משעשע] A Little Bitter vs. Them Bones כביכול ברור מי לוקח, אבל שניהם שירים כל כך נותנים בראש. מוחע, נראה אתכם
איזה שיר אתם אוהבים יותר? איזה אתם אוהבים יותר מבחינת המילים? איזה אתם אוהבים יותר מבחינת הלחן? ציון ל-א ליטל ביטר: ציון לדם בונז: קטע נבחר משני השירים: הערה:

everynormal

New member
אני נכנעת למיינסטרים- ד'ם בונז

איזה שיר אתם אוהבים יותר? הם עצמות איזה אתם אוהבים יותר מבחינת המילים? הןם עצמות המילים שמה יותר מיוחדות ומקוריות לדעתי איזה אתם אוהבים יותר מבחינת הלחן? הם עצמות- בזכות הסולו חחח ציון ל-א ליטל ביטר: 10 זה גם שיר ממש טוב, אבל אני מכירה יותר טוב את ד'ם בונז ומעדיפה אותו...יש מצב עם הזמן זה ישתנה ציון לדם בונז: 10 ולא פחות קטע נבחר משני השירים: בד'ם בונז כמובן שהצרחה בהתחלה והסולו של ג'רי, בליטל ביטר הקטע שליין צועק "שיין" [או משו כזה] והקטע שהוא מדבר אה וגם הסולו כמובן הערה: ד'ם בונז זה אחד השירים!!

המממממממממ

איזה שיר אתם אוהבים יותר? קשה.. א ליטל ביטר איזה אתם אוהבים יותר מבחינת המילים? שניהם איזה אתם אוהבים יותר מבחינת הלחן? שניהם ציון ל-א ליטל ביטר: 10 ציון לדם בונז: 10 קטע נבחר משני השירים: How the mind does shout for rest When the bodies shaken, yeah Oh the tightness in my chest Still your leaves I'm raking Lord is this a test Was it fun creating, yeah? My god's a little sick And he wants me crazy The body is a temple A dormant alter To where infantile men lie around Itching and nibbling For a small piece of sanity Of which you can not give Shit! ודם בונז.. הכל. בעיקר Dust rise right on over my time Empty fossil of the new scene הערה: מדהימים האליס האלו

Sanguine Sky

New member
../images/Emo13.gif

איזה שיר אתם אוהבים יותר?חשבתי שthem bones אבל קראתי את המילים והבנתי שאת שניהם אני ממש אוהבת. אז אני לא יכולה לבחור, כל שיר אני אוהבת מבחינה אחרת... איזה אתם אוהבים יותר מבחינת המילים?שניהם אותו דבר איזה אתם אוהבים יותר מבחינת הלחן?Them bones! ציון ל-א ליטל ביטר:9 ציון לדם בונז:10 קטע נבחר משני השירים:לא יכולה לבחור מהם... הערה:מסכימה עם שתי ההערות שלפני

למעלה