פעולה ראשונה של אוכלי המוות

../images/Emo129.gifפעולה ראשונה של אוכלי המוות

רק מי שנרשם לאגודת אוכלי המוות יכול להשתתף! מי שלא נרשם ויגיב פה יחטוף קרושיאטוס למרכז העיניים!!!! אהעעעעעעעע *שיעול**שיעול* אההמ..אז כן, היום אנחנו נטביע את האות האפל על ידכם השמאלית
אך לפני ההטבעה, חידון נאמנות. תתייחסו לכל שאלה ושאלה ברצינות גמורה
---- אדון האופל ---- אם אדון האופל מצווה עליך להרוג את עצמך, היית עושה כן? 1-כן 2-לא אם אדון האופל היה רוצה להטיל עליך קרישואטוס לחמש דקות רצופות על מנת שתוכיח נאמנות, היית עושה כן? 1-כן 2-לא אם אדון האופל היה מזמין שניצל ולך היה בא פיצה, היית נשאר עם הפיצה? 1-שניצל 2-פיצה אם אדון האופל היה מסתובב בעירום היית מסתכל? 1-לא 2-כן ---- זמינות ----- האם תסכים להתייצב לעזרת אוכלי המוות בכל הפעמים שתידרש לכך? 1-כן 2-לא כמה מהר תגיע? 1-מהר 2-לאט ---- סה"כ נקודות ---- 1-6 - אתה יכול להטביע על עצמך את האות האפל *הטבעה*
7-12 - תעוףף לנוו מהעיניים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!! אם יצא לכם להטביע, כתבו בסוף התגובה במודגש - אני אוכל מוות

עונה למרות ש... איכס מאלפוי!../images/Emo215.gif

אם אדון האופל מצווה עליך להרוג את עצמך, היית עושה כן? 2-לא, הייתי אומרת לו שאם הוא רוצה שיהרוג אותי בעצמו או שישלח את אחד מהחסידים השוטים שלו לעשות את זה. אם אדון האופל היה רוצה להטיל עליך קרישואטוס לחמש דקות רצופות על מנת שתוכיח נאמנות, היית עושה כן? 2-לא, למרות שאני מניחה שלא הייתה לי ברירה אם אדון האופל היה מזמין שניצל ולך היה בא פיצה, היית נשאר עם הפיצה? 2-פיצה אם אדון האופל היה מסתובב בעירום היית מסתכל? 1-לא, איכס! ---- זמינות ----- האם תסכים להתייצב לעזרת אוכלי המוות בכל הפעמים שתידרש לכך? 2-לא כמה מהר תגיע? 3. בכלל לא ....................................................................................... מתעופפת מהעיינים! תודה לאל

Beatles Rulz

New member
../images/Emo109.gif שיואו בא לי, אפשר להצטרף גם?

אני מוכנה להתמודד עם קרושיאטוס |חושש|

למעלה