מותר ואסור
במכרסמים וארנבונים

A l a n i s

New member
היחידה שתקיפה פה זו את ../images/Emo214.gif

אבל אולי כדאי שאני גם אהיה כזו.. מתי בדיוק אני אמרתי שמותר עגבניה? איך את מכניסה לי מילים למקלדת?! תזהרי עם המילים שלך.
איזה שטויות.. אסור לתת מלפפון.. פחח נו באמת.

Tweety66

New member
ועוד משהו

וודאי ש"יהיה לה חוסר במשו" אם היא לא תאכל כרוב. אני לא נותת לה אותו סתם כי משעמם לי. אני הייתי איתה אצל וטרינרית שמטפלת במכרסמים מתי שהיא הגיעה אלי, כדי לוודא שהיא בריאה ושהכל בסדר איתה, ואותה וטרינרית יעצה לי לתת פעם בשבוע כרוב כי הוא מהווה מקור מספר 1 לויטמין C.

A l a n i s

New member
../images/Emo214.gif

תסבירי לי איך המון אנשים יודעים שאסור לתת כרוב, מגדלים וגידלו ארנבונים (הרבה יותר ממך), בלי כרוב וכל הארנבונים שלהם בריאים ומאושרים? לארנבונים אין שום חוסר אם לא נותנים להם כרוב. תעייני קצת בפורום, ראיתי שעוד מישהי אמרה שאסור לתת כרוב. ד"א, אין כזה דבר "לדעתי".. זו פשוט לא עניין של דעה. בהצלחה עם הגרימה לגזים..

Tweety66

New member
וגם כאן...

מתוך עוד אתר שבו כתוב שמומלץ לתת עלי כרוב: ירקות טריים שמומלץ / ניתן לתת: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ברוקולי; עלי חסה כהים; אספרגוס; בזיליקום; נענע; גזר יחד עם העלים שבחלק העליון; דשא; צנון; עלי כרוב כהים; פטרוזיליה; כרוב ניצנים; לפת.

A l a n i s

New member
אם את רוצה לעשות ככה ../images/Emo214.gif

אין לי כוח עכשיו, מחר אני אביא הרבה אתרים שכתוב שאסור לתת כרוב. סבבה?

Tweety66

New member
אני חיפשתי אתרים שזה כתוב בהם

וכל מה שמצאתי זה שאסור לתת כרוב לאיגואנה. אז אני אשמח אם תראי לי איפה זה כתוב... בכל האתרים שאני מכירה כתוב שמותר ואפילו מומלץ לתת כרוב.

Lovable Stray

New member
לא ממומלץ לתת כרוב וכרובית

זה עושה גזים וממש לא מומלץ לשום חיה. אסור גם אבוקדו ותפוח אדמה לא מבושל

Sweet Fantasy

New member
../images/Emo127.gifמותר ואסור../images/Emo128.gif במכרסמים וארנבונים

איזה מאכלים מותר לתת להם ואיזה אסור

drorfu

New member
האם מותר להביא לאוגרים סיבירים גזר?

האם מותר להביא לאוגרים סיבירים ???? בבקשה ענו לי (רק מי שבתוח בתוח ב-100%)

Karin917

New member
../images/Emo210.gif

מלפפון,חסה,תפוח,כרוב ופלפל אדום. דברים נוספים: לחם [אבל מעט] ,עוף מבושל [הם ממש אוהבים את זה!],שקדים וקורנפלקס.

A l a n i s

New member
עוף בריא להם בכלל? ../images/Emo214.gif

עד כמה שאני יודעת אפשר בלי.. מה שבטוח זה לא עוזר לבעלי החיים האחרים =\

Karin917

New member
כן,למה לא?../images/Emo210.gif

דובי שלי אוכלת עוף..והיא בסדר. היא ממש אוהבת את זה!

למעלה