יש לי תמונות מהחפלה

tlingit

New member
../images/Emo127.gif יש לי תמונות מהחפלה

זוכרים שסיפרתי לכם על חפלה שהייתי בה (לפני שבועיים וקצת)? אז, כמו שהבטחתי אני מצרפת תמונות. קודם כל הנה קישור להודעה שלי עם תיאור החפלה והנה תמונה ראשונה: מהריקוד בסגנון הבאלאדי

tlingit

New member
תמונה שניה

הרקדנית היא כמובן פיפי נס (ותודה, פיפי, על הרשות להעלות את התמונות לפורום) תמונה שניה – מהריקוד בסגנון הקלאסי (פרטים מלאים בהודעה המקורית)

tlingit

New member
תמונה רביעית

ותמונה אחרונה, מהריקוד בסגנון הצועני, הרוואזי (אני מקווה שזכרתי נכון פיפי) (כאמור כדאי לקרוא את תיאור החפלה)

ליMור

New member
אואאוווווווו,,,,

פשוט תענוג לקרוא ולראות את התמונות,,, יש חפלה /סדנא נוספת כזאת ????

טלינגיט ופיפי היקרות ../images/Emo42.gif

טלינגיט, אין כמוך. מה שאת עושה כאן בפורום הזה הוא ממש נפלא.
פיפי, האנרגיה שלך והיופי שבך קורנים מכל תמונה שטלינגיט הביאה לכאן.
באהבה אורנה

Elina5

New member
אחלה אחלה אחלה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

פיפי המקסימה במיטבה...! כל כך הרבה שמחה את מביאה...איל פאנאנה איל מחבובה! וכל הכבוד לצלמת , tlingit?
קולולולולללו אלינה

tlingit

New member
../images/Emo9.gif כל התודות על התמונות

כל התודות על התמונות היפות שמורות לבן-זוגי היקר, PbD , האיש בעל סבלנות הברזל, ידי זהב ועין בוחנת שאין כמותה.
הוא שנהנה לצלם וטרח אחר-כך גם על התאמת התמונות כך שאוכל להעלותן לכאן.

באלאדיה

New member
אני כנראה נכנסת בשעות עמוסות

ולא מצליחה לראות כלום! |באלאדיה פורצת ביבבה| טוב נו- נתאפק עד מחר... לילה טוב לכל הנסיכים והנסיכות..

באלאדיה

New member
וואו איזה יופי ../images/Emo99.gif

מתי יש שידור חוזר?? יש סיכוי לספטמבר???

fifi ness

New member
חן חן לכם על המחמאות!!!

תודה לך טלינגית על התמונות,אותי זה מביך ואפילו קצת מצחיק. ידעת וזכרת כל שם וסגנון ריקוד, יפה מאוד!!!.... ובכן חן חן גם לבן זוגך שצילם באירוע.חן חן לכל המפרגנים אלינה, אורנה הודיה,באלאדיה המנהלת המקסימה, ללימור, ל lydiamai ולכל אלו שהגיבו באופן אישי זה אכן מפרגן. אני מקווה שנעשה אי פעם מפגש שבו נוכל לרקוד ולשמוח ביחד יש לנו פה עסק עם אחלה אנשים. [ודרך אגב אני רוצה לשלוח הרבה סמיילים ולא הולך לי זה גורם לשגיאה בדף.}אז אני שולחת הרבה חיבוקים ואהבה לכולם. פיפ נס.

ליMור

New member
../images/Emo124.gif באלאדיההההההה,,,,,

שמעת מה פיפינס הציעה????? מפגש,, אואואוווו,,נשמע לי טריפיק,, מה את אומרת ???????

lydiamai

New member
wow זו תמונה מקסימה במיוחד .

כי ממש מרגישים את התנועה והזרימה. הצעיף תמיד עושה את זה.

למעלה