חדש

../images/Emo127.gif חדש

אתמול קניתי נעליים ממש נוחות ויפות מארו (על פי המלצת הרבה בנות מהפורום) ובנוסף, אמא שלי מצאה בד בנחלת בנימין לשמלה- מהמם! בד משי בצבע משולב של אפרסק בהיר ואבן (הידעתן שיש כזה צבע?!) יום נפלא לכולן!!!

זה כבר שני ../images/Emo127.gif

זה מזכיר לי צבעי שיער- אגוז שוקולד קרם בלונד- שבא לטרוף איזה עוגה.. העיקר שמצאה בד ושתהייה יפה. מזל"ט

מזל טוב על הנעליים מארו

אני מירושלים וגם אני שמעתי על החנות הזו. איפה היא? כמה עולה שם זוג בממוצע? לפני כמה ימים מישהי פרסמה תמונות של הסנדלים שלה והן היו מדהימות.

אליאי

New member
נעליים - המלצה

הייתי השבוע בארו - המוכר הציע לי רק שני זוגות סנדלים (שלא אהבתי במיוחד) במחיר שערורייתי של 500 ש"ח לזוג... משם נסעתי לנעלי אלינור ביפו - הם מכינים נעליים לפי הזמנה (וכך יכולתי "להמציא" לי סנדל בדיוק כמו שאני אוהבת - גובה עקב, צורת סוליה, סוג רצועות, ובצבע של השמלה) וכל זה במחיר של 250 ש"ח בלבד. ההמלצה מסויגת שכן טרם קיבלתי את הנעליים ואין לי מושג איך הן ייראו + האם החנות עומדת בזמנים. אבל בינתיים התרשמתי לטובה מהמבחר, מקצועיות ומהמחיר.

תמשיכי לעדכן...הדיעות חלוקות בפורום

לגבי נעלי אלינור. מה שכן, שמעתי יותר דברים חיוביים משליליים. אני מודאגתץ מעניין הנעליים כי נעליים רגילות קשה לי למצוא (דווקא אין לי רגליים בעייתיות). מחכה לעידכונים

לגבי המחירים בארו

אני קניתי נעל ב- 350 ש"ח. הנעליים הן מעור ולכן גם אפשר לצבוע אותן אחר כך מאוד מומלץ!

miziluly

New member
תתחדשי על שני ה-../images/Emo127.gif

גם הנעליים שלי מ"ארו" והייתי מרוצה מאוד מהשרות וגם שניתן לצבוע אותן לכל צבע שרוצים אחר כך-כך ישארו לי נעלי ערב שחורות שימושיות ביותר. תשימי תמונה נשמח לראות והצבע של הבד נשמע מעולה.

למעלה