שבת אומנים בקרית טיבעון

../images/Emo126.gif../images/Emo32.gifשבת אומנים בקרית טיבעון

המלצה חמה לארוע שישי-שבת הקרובים בהם מציגים מעל 100 מאמני טיבעון את יצירותיהם ומוכרים מהם. שנה שעברה ראיתי וקניתי ממנפח זכוכית שיצר לי בדיוק את הכלי שרציתי ועד היום כולם מקנאים בי
על הרעיון של הכלי, יצירות קרקמיקה זעירות של בע"ח מאמני קרמיקה ונתתי אותן כמתנות (לכל אחד ע"פ בע"ח שהוא אוהב
) ראיתי ציורים, אמני קרמיקה שימושית, יצירות מההמות בפימו (תכשיטים לגוף, לקרוקס ולבית) של אמנית פימו מדהימה ומתוקה, תכשיטים סתם,ועוד ועוד. מי שמתוכנן/ת לבוא: ממליצה לפתוח מראש את קובץ הPDF באתר המועצה ולבחור את מסלולו על פי המפה, יש המון מה לראות וחבל לבזבז זמן (מה שקרה לי לפני שנתיים). חבל לנסוע באוטו מנקודה לנקודה מניסיוני, אלא אם כן המרחק ממש גדול. הארוע אידיאלי לנשמות יציריתיות בכלל ולחובבי אומנות ואומנות שימושית בפרט והכי חשוב-למי שמחפש מתנות (שיכולות להיות גם זולות) ומאד מיוחדות לפסח ולסתם... מדגישה גם את אופייה המיווחד של טיבעון-למרות שהארוע המוני ושוקק חיים הוא מתאים גם לחרדי קהל כמוני, המרחב עצום ואין צפיפות, וגם היכן שיש (קרית האמונים-לאומנים שאין להם היכן להציג) עדיין נשמרת אוירה תרבותית ונעימה ללא דחיפות בשל חתך האוכלוסיה של טיבעון וגילאי המשתתפים היחסית מבוגר (בכלל טיבעון מלאה בקשישים
) אפרוך-אם היית מוכרת את יצירותייך הייתי אומרת שארוע כזה ממש נולד עבורך
ובעצם גם ככה הוא עבורך-לדעתי תהני מאד-יש המון אומני קרמיקה בטיבעון.

למעלה