שבת ארגון

אני בבית אחרי...

-בעזרתך אבא- אני בבית היום אחרי 6 שבועות ו6שבתות שלא הייתי... התגעגעתם אלי!? היה אחלה של שבת ארגון רק חבל שגילו לי באולפנא ת'שם לפני... שיהיה לכולנו שבוע טוב

בני עקיבא: שבת ארגון ברוח גוש קטיף

בני עקיבא: שבת ארגון ברוח גוש קטיף 09:06, 4 דצמבר 2005 / ג' בכסלו תשס"ו ערוץ 7 בשבת האחרונה, פרשת תולדות, חגגו חניכי תנועת בני עקיבא את שבת הארגון. במוצאי השבת ציינו במאות סניפי התנועה ברחבי הארץ את סיומו של חודש הארגון במפקד אש ובהענקת שם חדש- השם "נצח", לשכבת הגיל הבוגרת. השם "נצח" מסמל את קיומה של רוח גוש קטיף לנצח, בארץ הנצח על ידי עם הנצח. נושא החודש הוא "ממשיכים בעז ובאמונה" והוא עסק בהמשכיות של רוח גוש קטיף. התכנים שבהם עסקו השבטים השונים היו אמונה, תורת ישראל, עם ישראל, עבודת האדמה, תפילה, רוח וארץ ישראל. תכנים אלו מסמלים יותר מכל את אנשי גוש קטיף שמהות חייהם מורכבת מיישוב הארץ ועבודת אדמת הארץ לפי ערכי תורת ישראל ותוך תרומה לעם ישראל. כך נמסר ממחלקת ההסברה של בני עקיבא. חניכי התנועה למדו על התכנים מתוך פעולות ושיחות שהועברו להם בסניפים, ובשבת הארגון הציגו השבטים השונים תערוכות והצגות המתבססות על התכנים של חודש הארגון. הם ציינו כי עשרות אלפי חניכי תנועת בני עקיבא פועלים ללא הפסקה לתרום לעם ישראל ולארץ ישראל ומעשירים את עולמם בערכי התורה העם והארץ. לדבריהם, גם בזמנים קשים אלו, תנועת בני עקיבא מנחילה בדיבור ובמעשה את המסר של אחדות אהבה וחסד לחניכיה ופעיליה.

toilesh 1

New member
אללה נצח! איזו השבעה מגניבה!!!!!

עשו לנו אתמול השבעה שיוואוווווווווווווו!!!!!!! הפרידו אותנו בנים בנות ואז התחילו את ההשבעה.... אני היחידה שעשו לה השבעה? אני מקווה שלא כי היה פשוט כיף!!!!

TillsWIFE

New member
כל

שבט חדש עובר השבעה... גם לנו (לפני שנתיים) היתה השבסעה מעולה

ashkeloni

New member
../images/Emo7.gif

שכחתי לגמרי שזה השבת
הייתי יכול לקפוץ לסניף להגיד שלום לאנשים T__T

שבת אירגון-וזה ארוך.|ג'ירפה|

טוב,כמו כולם אני משערת שאת ההרגשה של השבת התחלנו כבר מיום ראשון הראשון של החודש.נשארים בסניף עד עשר,כי אז אריאל נסגר וחייבים ללכת לאכול משהו.אומרים לחניכים ש"כל טוסט בארבע שקל",ושהם הולכים כל אחד אוכל כמה טוסטים שבא לו.היו ריבים,אוהו,היו המון ריבים.הם זרקו עלזה גואש והוא בטעות בעט בה,אה.בכל מקרה,זה ההווי הסניפי כל כך שלנו. משום מה נהינו סניף של עזראים,יש לנו כבר שלוש חוצניקים עזראים בסניף,מתוכם אחד מדריך ואחד שהולך להיות.. היתה לנו באמצע פעולת פרידה.אני חושבת שזה מצחיק שזה שמח ועצוב ביחד.ובכלזאת..זה לא שהוא לגמרי עוזב.הוא תמיד יישאר שלנו. יום רביעי היה הלילה האחרון,גאד,היה מדהים.לישון בלי שאף אחד יחליט להעיף אותך מהספה זה נחמד!חח סתם.ואלף ואחד הנסיונות שלנו לעשות הצגה..להמציא הצגה.איכשהוא זה התפתח לדיון פוליטי.מה שמצחיק זה שהדיון הפוליטי היה של שני אנשים עם אותה הדעהP: מהרגע שבו נבחר השם[טוב,יום אחרי זה]ידענו שהשם הולך להיות נצח.כל המדריכים ניסו לשכנע אותנו שזה נצרים,ממציאים סיבות למה זה נצרים,אבל אין על נצח.מתישהוא בשבת,התחלנו לעשות מורל עם כל הסניף לשם."שבט נצח לא מפחד מדרך ארוכה". השבת היתה פשוט מדהימה.היינו 45[עם כל החברים הויטואליים של צלילי.] וזה באמת שיא,לדעתי.היו לנו את שני השליחים הכי טובים בארץ[עכשיו אפילו יש לי תמונה שלהם בפלאפון..]מי שמכיר-שי מהושעיה ואסף שלא מהסניף אבל גר בנו"ש.הם היו נהדרים באמת.כמובן ששוב היו פול הצגות שהם המציאו תוך כדי שהם עשו,מחפשים איכשהוא מסר..תמיד איכשהוא נמצא מסר איכותי. האוכל היה דווקא בסדר,לא חשבתם שאני הולכת להתעלם מהאוכל,נכון? והיה כיף,אין אין,היה פשוט כיף.[אפילו שהיו קצת ריבים עם הקומונרית,אני חושבת שזה שכל השבט יושב בחוץ ובוכה,כולם ביחד,יש בזה משהו מגבש..נראה לי.] היה את המפקד הכי מצחיק בעולם.אפילו הצופים באו,מישהו אמר שזו העיר היחידה שהצופים יבואו לשבת אירגון בבנ"ע.סגדו לי,אני זו שהלכה להזמין אותם.במפקד,אנחנו מדברים ביחד עם השליחים.מצחיק. ואז הוא כמובן,חייב להטעות אותנו אפילו שאנחנו כבר יודעים את השם. "ואף על פי כן יקרא שמכם.סתם.אחדות יקרא שמכם."אבל כבר יש אחדות."עז יקרא שמכם"-נדפק קצת בזה,היתה לי מדריכה בשבט עז.למרות שזה נחמד,77 לבנ"ע זה עז..ואז הוא אומר שיקרא שמנו נצח,מדליקים את הכתובת אש. עושים מורל מטורף,אין לי קול.כל חב"ב אומרים לנו מזלטוב,אחח. הלכנו להביא סווטשירטים.שהייינ בהרא"ה היינו "הראה אמפריות נופלות ל-א-ט."וכל הכיסאות בסניף יוכיחו לכם את הדבר..אין כיסא שהמשפט הזה לא הגיע אליו.אז הגלופה שלנו היא "אמפריות נופלות..לא אנחנו!אנחנו לנצח!"עם ציור של חומה כזו,ואז רואים עוד ציור של החומה רק שהיא מפורקת לגמרי,חוץ מהאבן שרשום עליה נצח.. נכנסנו להופעות בסניף,אני חושבת שיחסית לעובדה שהקטעי קישור אולתרו כמעט לגמרי היה בסדר..הם היו אדירים,למען האמת. ואז כל החניכים הלכו והתחילו כל הצילומים של התמונות.חב"ב לפני,בלעדינו,וחב"ב אחרי-איתנו.ואז היינו אמורים ללכת לדשא שליד האנדרטה ואיכשהוא נעצרנו בדשא של המרכז.כי למי יש כוח ללכת רבע שעה ברגל. ואז עשו לנו פנקייקים,וגיטרות,וכיף.היה נחמד ביותר.וכבר התחילו לתכנן את חנוכה,טיול חב"ב טבעון בחנוכה.אחח. חח היתה לי איזשהוא יציאה בשבת,אמרתי למדריכה שלי,בתמימות[אפילו שכבר ידעתי את השם]-"אנחנו נשאר הרא"ה לנצח!!"אז קלטתי מה אמרתי והתחלתי לצחוק..גאון. לסיכום,היה איכותי.אני חושבת שזו היתה השבת הכי מדהימה בארץ.היה כל כך כיף,נהנתי מכל שניה,וכמו שהבנתי,כולם ממש נהנו.השליחים אפילו אמרו שהם שבת הבאה אצלנו..לא בתור שליחים,אבל אצלנו.בתנאי שנרשום אותם על קיר חב"ב. אגב,הקירות יצאו מדהימים.הקיר שלנו יצא פשוט יפהפה. זהו, כנראה שנתקענו עם השם הזה לנצח.. שבט נצח,קרית טבעון,תשס"ו.אמפריה.

רעותי 17

New member
היה מדהים!!!!!

נהנתי בטירוף!!! למרות ששנה ראשונה שאני לא חניכה ולא מדריכה והיה לי קשה עם זה נפשית... חוצמזה אני לא מתה על "נצח"... אלעד כבוד!!!!!!!!!!!

TillsWIFE

New member
וואי אצלנו היה פשוט מהמם!!!!!!!!

חחח אבל הדגלנות והאופנים עשו אצלנו פעמיים בגלל שהיו תקלות בדיסק ובנים גם נפלו.. פחחח P: ועבדו אצלנו על השבט החדש אמרו בהתחלה "ישובון" ואז "עוצם" ובכתובת אש היה כתוב נצח אבל ל-נ הוסיפו קו כזה וזה היה נראה ע', ול-ח הוסיפו קו למטה שזה נראה כמו מ' סופית. ואז חשבו שזה "עוצם" ואז הקוים המיותרים נפלו ואו שזה "נצח", היה כל כך כיף!!! ואז חבריא ב' עלינו למגרש והתחלנו לעשות מוראל והיה פשוט מדהים להיות חלק מהכל וכולם שרו את ההימנון של התנועה אפילו ההורים. ואח"כ ההופעות במועדון של הישוב ואז היתה לנו הרקדה ואז חבריא ב' (כולל שבט נצח...) נסענו לגני יהושוע לעשות "על האש"... היה כל כךךךךךךךךך כייייייף!!!!!!! איזה באסה שנגמר... אני רוצה שוב!!

מִיכַלי

New member
השנה היה ממש מרגש

עשו אצלנו דגלנות ברוח גוש קטיף וצפון השומרון. תלו סרטים כתומים על הדגלים ועשו דברים פשוט מדהימים!! שבט נצח - ברוכה הבאה לחבריא ב'

היה ממש טוב..

השליחים היו ממש מעולים (מהמכינה בעלי)
באו מלא בוגרים לפעולת ער"ש, הסעודות היו אחלה, היו הרבה צחוקים, התסי"ם היו יפים והיו לי דמעות בעיניים כשנזכרתי בשנה שעברה..וגם כשראיתי את חניכות שלי עם חניכים שלהן זה כלכך מרגשששששש אני מרגישה סבתא ;|| ההשבעה הייתה מדהימה..עשו להם תחנות בסגנון התכנית 'סוף הדרך' ואני הייתי אחראית על תחנה מגעילה במיוחד- לאכול טונה+שוקולד או מלפפון חמוץ עם מלא פירורי צ'ילי מקסיקני חריף עליו
..זה היה ביפו ואני אוהבת את יפווו אז היה טוב ואפילו עשינו תמונת שוקובו- אני,מי שהדריכה איתי ו2 חניכות שלנו[[: אה וראיתי במוצ"ש חניכה לשעבר שלי שלא ראיתי מיליוןןןן זמן והיא הייתה כזו מותקקקקקקק ואמרה לי לבוא לבקר וזה...קיצר היה טוב וטוב שהיה. שבועטוב

../images/Emo84.gifוואיי, היה פשוט מ-ד-ה-י-ם!

התסי"ם יצאו יפה, הכל דפק בול עם החולצות, החניכים נהנו- וזה מה שחשוב. והעיקר, יש להם שם מדהים- נצח
וכל האנשים שחושבים שזה מכוער, תנסו להקשיב לשם בלי הצליל רק המשמעות ואז אי אפשר שלא לאהוב סוף סוף בנ"ע התעלו על עצמם והביאו שם עם משמעות אמיתית, עמוקה וכל כך נחוצה! במקום להביא שמות שקודם חיפשו שם יפה ורק אחרי זה מצאו את המשמעות
.

TillsWIFE

New member
נעמההההה

אני מצטערת על הגלופה, עוד לא ראיתי אותך מאז יום חמישי אני מקווה שאני אראה אותך היום.. אפחד לא גילה בגללי, נכון???? אל תכעסי עליי..

../images/Emo84.gifשטויות... זה ממש בסדר!

ב"ה אף אחד לא גילה! ואני אבוא ביום שלישי לבי"ס בעז"ה...

למעלה