חפט"י סוף שבוע

brunu

New member
חחחחחח

אני מצטער בנות בל ההשוואה גדולה עליי.... זה פשוט מדהים מדי ואני לא יכול לעצור מהקריאה בעוד שעיניי עומדות לדמם חחח [מגזימן אחד שכמוני חח] באמת זה מחמיא לי רצח כל הדיון הזה, תודה בנות

THE HELL BOY

New member
../images/Emo87.gif אז מה...

יש לי רק להגיד שאנריקה צריך להפסיק עם הרחמים עצמיים המטופשיםשלו. רבקה הוכיחה את עצמה מספיק והוא צריך להפסיק לחשוב על הנכות כעל סיבה לדחות אותה. סבסטיאן - רק עכשיו התעוררת? אתה לא יודע הרבה דברים אבל אתה כן יודע להכניס את הפה והלשון לאן שלא צריך. אתה גם יודע למה אתה נולדת ככה- אתה מפונק ובלתי אחראי לעצמך. תמצא עבודה, תקח אחריות ויהיה לכולנו עתיד טוב יותר. אברהם.... עליו יש לי הרבה מה לומר אבל העיקר הוא- הוא אטום!!! לא מתנהג כמו אב!!! כל מה שמעניין אותו זה המטרות האגואיסטיות שלו. חבל מאוד. ועוד אישתו חסרת שדרה. פדרו ואוקטביו- חבל? לדחוף לבריכה? אני רק יכול לחכות ולראות איך זה נכשל. מגדלנה- אישה מסכנה. איך שאנטוניו וראול גרמו לה לפחד זה לא אופייני לשוטרים. האכזבה באה מהצד שלהם. וחבל מאוד על זה. רוחאסיטו מי אמורסיטו
שוב מסתבך בצרות. קודם אביו המת נגלה לו לנגד עיניו, אז גם לואיסנה חוזרת. היא בהחלט בחורה מוזנחת
ולסיום הערה- אנריקה, תתעורר

brunu

New member
איזה מגילה../images/Emo2.gif יפה יפה...../images/Emo13.gif

רבקה בהחלט הוכיחה את עצמה.... אבל אנריקה במצב רגיש מאוד ורוצה בטובתה חחח צודק מאה אחוז לגבי סבסטיאן חח אטום הוא בהחלט... לצערנו לא חסר כאלה בעולם אתה בטוח שזה יכשל? איך? מי ימנע מהם? הם שוטרים מיואשים... בהחלט אכזבה גדולה בעיקר מראול מי אמורסיטו? גם אתה? חח

Mastoolit

New member
המממ למה אני מתחילה לחשוד../images/Emo109.gif

שדיאגו לא מת?
כי אחרי זה למה אתה מדגיש כ"כ הרבה שרוחאס כל הזמן רואה את רוחו. יש לזה שני הסברים בלבד: 1) דיאגו לא מת
2) רוחאס משתגע ותאמין לי אחרי מה שעשית עם ברונו אני כבר לא יודעת למה לצפות
. או שרוחאס מתחיל לקבל כוחות על טבעיים והוא מתקשר בטלפתיות עם המתים
(מופרח מדי
). בעבר לזה רוחאס חמוד
אני מתה לראות את הקטעים האלה מוחשיים ומאויישים בטלנובלה. זה מתוק כזה שהוא שם לה פרחים בשיער
. המהלך של אנטוניו וראול לא הכי מבריק לדעתי. למשל התמונה, קרוב לוודאי שהאיש ההוא ריאמונדו מעבר לזה ששינה את שמו גם שינה את המראה. לפחות ככה נראה לי. הוא לא יכל להרשות לעצמו גם להיות כאיש השחור וגם להמשיך להסתובב באותה צורה שהוא היה אז כשהיו כל החבורה הזו. הרי כולנו מסכימים שמעבר לזה שהוא איש שחור הוא מסתובב בין הדמויות, אז ככה שקרוב לוודאי שהוא שינה את המראה והחזות. וגם במהלך של ההליכה למגדלנה. הם באמת ציפו שהיא תספר להם הכל?
ולא נראה לי שהיא לא רוצה, אפשר לחשוב מי רוצה לחיות באיום ובסכנה מתמדת שכזו, אבל היא מפחדת על החיים שלה, זה ברור. רק חסר עכשיו שהיא תמות ושוב הם ייכלאו למבוי סתום
הופה, מה קרה לסבסטיאן? פתאום הבנאדם מתגעגע לברונו שהוא כל כך שנא
חחחחחחחח הלוואי שעכשיו יבין מה הפסיד בעבר, שיסבול, שכל יום בשבילו יהיה עינוי. ובאמת טוב שהוא שם לב מי הוא. שלב חשוב מודעות עצמית
אויש רבקיטה. היא באמת מסכנה
לא יעזור לה כמה תתחנן ותדבר ותגיד דברים נכונים, שני האטומים האלה שמקרה איכשהו נקראים "ההורים שלה" לא יבינו ולא יקשיבו לה
. ואפילו שרק אברהם האגואיסט הזה אשם, אסתר אשמה לא פחות בשיתוף הפעולה הזה. חסרת אופי וחלשלושה שכמוה
למה בכל פרק טוב אוקטביו ופדרו חייבים להדחף?
והרעיון שלהם אינפנטילי למדי. חבל מאוד שהם לא מבינים שהם זוג כזה לא יוצלח. לואיסנה חזרה? וואי עכשיו זה באמת עצוב שהסמים האלה השתלטו עליה, גירשו אותה מהבית או מה שלא קרה לה
ורוחאס לעומת זאת השתקם והכל. עכשיו הם חייבים לחזור אחד לשני. הם מתאימים. הם אוהבים. הם התחילו יחד ויסיימו ככה

brunu

New member
דיאגו חי? אחלה אופציה חח...

זה שרוחאס משתגע יותר הגיוני, לא? הסצנה עם הפרחים באמת אמורה להיות מוי יפה הם יפרסמו תמונה של בתקווה שמישהו הכיר אותו אז ויכול להפנות כעת... או שבאמת הם מקווים שהיא טיפה השתקם, או אופציה אחרונה שזה יפחיד אותו. הם גם ככה במבוי סתום... מגדלנה לא נראה שעומדת לספר, ללחוץ עליה שוב יהיה מסוכן... היא יורדת מהפרק בכל מצב מבחינתם חחח הוא לא שנא אותו... אלא התמרד ורצה לשלוט בהונו וזה שונה משנאה. לפחות הוא מודה שברונו כיוון אותו לחיים טובים. אבל הפעם אנריקה אשם ולא אברהם, לא? חח ככה זה... הם ''הרעים'' חח למה אינפנטלי? לא היה לה בית... מחוסר עבודה היא עברה לגור בבית סנדרס ולאחר מכן נותרה ללא בבית... איך הם יחזרו אם היא מסוממת?

Mastoolit

New member
כן, כן../images/Emo109.gif

אני יודעת שזה רעיון ממש הזוי וממש לא הגיוני וממש לא יכול להיות, אבל תסכים איתי שהכל אפשרי ובטח שהכל אפשרי בנובלה שלך אחרי מה שעשית עם ברונו
. ברור שזה שרוחאס משתגע הרבה יותר ממשי, אבל אני מעדיפה להתכחש לרעיון הזה, כי אני לא מאמינה שתהפוך אותו למשוגע אחרי שכ-ו-ל-נ-ו (דגש על זה) אוהבים אותו.
זה יהיה אכזרי ומורט עצבים
אה אוקיי. לא נראה לי שיש מישהו כזה שנשאר עם ידע עליו וריאמונדו היקר לא טיפל בו, אחרי הכל הוא איש מאוד מחושב אבל מי יודע איזו טעות הוא עשה שהוא לא חיסל איזה מישהו שהכיר אותו והאיש ההוא אם קיים כזה, יוכל לפתור את הבעיה. ולגבי להפחיד אותו גם מתקבל על הדעת, למרות שפחות כי הוא יודע שהוא יכול לשלוט בכולם במסכה שלו- גם כתור האיש השחור וגם כתור האיש הרגיל שמסתובב שם בין כולם (שאנחנו עדיין לא יודעים איזה דמות זו), ולגבי להשתקם לא נראה לי שזה הכיוון הבנאדם יותר מדי אכזרי ורשע בשביל להשלקם ואף להסגיר את עצמו. לא הגיוני בעליל לדעתי. הם אכן במבוי סתום. ובהחלט מגדלנה לצערם כמה שהיא המפתח לפתרון לא ניתנת "לשימוש". טוב, לא התכוונתי שנאה במלוא מובן המילה, אבל מה שהוא לא עשה גרם לברונו לא לחבב אותו במיוחד ולא להתייחס אליו כבן האהוב והחמוד. ועדיין מדיע לו לסבול. זה אינפנטילי כי זה לא יצליח להם
אני באמת לא יודעת מה יהיה איתם, אבל אולי רוחאס יעזור לה. עובדה הוא זה שהתחיל והיה יותר מכור ממנה בהתחלה ואם הוא השתקם יש מצב שגם היא. ואם הוא ימשיך לאהוב אותה ולהעריף עליה אהבה זה בהחלט עוד יותר יעזור לה! ובמקשר אנריקה רבקה. לדעתי באמת אנריקה היה יותר מדי חלש שאמר שהוא מוותר עליה כי הוא סתם מכשול בשבילה
אני לא מבינה למה הוא ממשיך להיות עם ראש בקיר וכמה שהיא אומרת לו שהיא אוהבת אותו, ושהוא לא מכשול והיא ממש לא מרחמים איתו הוא ממשיך לייסר את עצמו ואך לגרום לזה שהוא משכנע אותה לעזוב אותה?
זה לא אנריקה שלנו.

brunu

New member
תזכרי איך דיאגו מת

נראה לך שהוא היה יכול להינצל מדבר כזה? והרי אכזריות זה המומחיות שלי חחחחחחחחח בהחלט מגדלנה לא ניתנת לשימוש מחח ברונו תמיד אהב את בנו למרות הכל... סבסטיאן התנכר לו תמיד ומרד למה את בטוחה כל כך? חח אז מה שהוא התחיל איתה? ללינדה לא מגיע? אנריקה שלנו מת באותה התנקשות... חייבים להודות שחל שינוי באופי ונקודת מבט אחרי הנכות וזה רק הולך וגובר עליו עם הזמן

Mastoolit

New member
את האמת שלא..../images/Emo109.gif

בעצם לא זוכרת איך הוא מת
זה זה שקדחו לו את הרגליים? או שנפל מהמעלית?
דווקא את הפרטים האלה אני לא זוכרת, אבל את השאר כן! ברונו...אני מריחה כאן שאתה רוצה להרוס לכולנו את ההנאה מרוחאסיטו?
אני בטוחה שהם לא יצליחו.הרגשה פנימית, לך תדע
אני מסכימה מהרגע ההתנהקשות חל מפנה מאוד חמור באנריקה! מקווה שיחזור להיות אותו אדם שהיה בעבר..

brunu

New member
פרדריקו נפל במעלית

לדיאגו בהחלט קדחו ואז פוצצו אותו במסעדתו את מריחה טוב לאחרונה חחחחחחח הרגשה? הייתי בטוח שגם את זה הרחת חח נקווה

Mastoolit

New member
חח ברונו תקשיב../images/Emo109.gif

אני מפתחת את חוש הריח שלי אז תזהר מהרחות יתר שלי שמא אני אעלה לך כאן על דברים מסתוריים ואפלים

chiquitito15

New member
חומות חימר פרק 7../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

את הפרקים הקודמים אפשר לקרוא גם בקומונה
"חומות חימר" / מרגלית צנעני
חומות חימר סוגרות עלייך אחות קטנה חבל עלייך חומות חימר עונות בצורת אחות קטנה את לא נזהרת. טליה דחויה חרפת העדר את לא שפויה את לא בסדר לא נכנעת את משוגעת מה את יודעת על חומות חימר? אחות קטנה נפשך הצילי חומות חימר את לא תפילי לא נכנעת את משוגעת מה את יודעת על חומות חימר?
"שיגעון של אהבה"
המצב בין כלנית לאבנר מידרדר. הוא מגלה כלפיה שנאה. מסתבר שאותה שנאה שוכבת אצלו כבר כמה שנים. עומר מבלה את הלילה בחוץ. בוקר מגיע, קובי מגיע למשרד. הוא רואה כי ענת לא הגיעה לעבודה. עומר תופס את אביו לפני כניסתו לתפילת שחרית. אהרון מביא את בנו לביתו ומכין לו כוס קפה חם. עומר מספר לו שאמו רוצה לקחת אותו לאילת למרות אי רצונו. שרה מבררת היכן עובדת ענת ויוצאת לכיוון המקום. ענת מגיעה לבית החולים לחולי נפש ומתגלה לה שאחותה ברחה לפני כמה ימים והוגשה נגדה תלונה על תקיפת אחות. ענת מבינה כי אחותה נעלמה והמשטרה מחפשת אחריה. כלנית לוקחת כדורים. היא מוציאה מהתיק שלה כדורים מכל מיני סוגים. מסתבר שהיא גנבה אותם מבית החולים בו הייתה מאושפזת. רפאל, רוצה שכיר, מתקשר לטלפון הנייד של אבנר. הוא מזכיר לו שיש לו חוב קטן מלפני חצי שנה אך אבנר מתעצבן עליו ואומר לו לא להתקשר אליו יותר. שרה מתעממת עם קובי. קובי פותח בפניה את לבו ומסביר לה שהוא מאוהב בבתה. היא אינה מאמינה לו ודורשת ממנו לסדר את העניין במהרה. גילה וענת נפגשות. ענת מספרת לה שכלנית ברחה מהמוסד בו הייתה מאושפזת. גילה מתחילה לספר לאחותה שכלנית חזרה לביתה. אבנר מתקשר לגילה. הוא מבקש ממנה סליחה על אמש. זו לא אומרת דבר ומנתקת את הטלפון. ענת מטיחה באחותה שהיא עושה טעות, כי לאחר שגבר חזר בשבילה מחו"ל, הוא מחזר אחריה והיא "מסננת" אותו. גילה עונה לאחותה שהגבר הזה נטש אותה עם ילדה ברחמה ונסע עם אחותה. ורדה מנסה להתקרב לסמדר אך זו דוחה אותה. ורדה לא מבינה מה יש לחברתה לחיים. כרמלה מגלה שעומר נעלם. היא לא יודעת היכן להתחיל לחפש אותו. אהרון מסית את עומר נגד אמו. שרה יוצאת ממשרדו של קובי משוכנעת בכך שהוא אוהב את בתה ומוכן להקריב את עצמו למענה אך לא שלמה עם עצמה שהוא הגבר הנכון בשביל בתה. אבנר קורא בעיתון כתבה על בריחתה של כלנית מהמוסד ומבין כי עליו לפעול בשביל להחזיר אותה למוסד. הוא מרים את הטלפון ומתקשר למשטרה. ענת מגיעה למשרד ומודיעה לקובי שהיא ממשיכה לעבוד כי היא זקוקה לכסף. זה אומר לה שהוא מאוהב בה ושהוא מוכן לעזוב את אשתו למענה. ציפי נכנסת ושומעת את הצהרות האהבה של בעלה בפני מזכירתו. היא מעליבה את ענת וקוראת לה "חסרת ערך, זנזונת וכלבה". רופאים של המוסד מגיעים לביתו של אבנר ומנסים לקחת את כלנית בכוח. היא מסרבת ללכת. גילה מגיעה לביתם של אבנר וכלנית. אבנר משחק אותה בעל כואב בפני הרופאים ובפני גילה. כלנית נשבעת לנקום בהם.
שיגעון של אהבה או סתם גחמה? רק נקמה יש בראשה עכשיו. היא אינה חושבת בצלילות. כנראה שהיא שקרנית טובה עד שהיא הצליחה לשקר לעצמה שהיא באמת משוגעת, לא מאופסת על עצמה. והוא שונא אותה. זה היה כתוב בפירוש. את השנאה הזאת היא הביאה על עצמה ואולי אותה תשוקה שגררה אותו לחו"ל איתה היא רק תשוקה שסתם תישאר תשוקה. בלי אהבה. רק ריקנות. ריקנות ועוד ריקנות.
זה הפרק האחרון שאני מפרסם כי אני נוסע לחופש עד יום שלישי. ביום שלישי אני אסכם את כל הפרקים עד כה ואפרסם את פרק 8
ת-ו-ד-ה

s h a r o n 7

New member
תהנה צ'יקיטו../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo180.gif../images/Emo126.gif

והעיקר תחזור עם כוחות מחודשים
[ולא, אני לא קוראת את "חומות חימר", פשוט דיפדתי בהודעות וקראת במקרה
]

s h a r o n 7

New member
מה עוזב../images/Emo35.gif../images/Emo180.gif../images/Emo126.gif

חחחחח הוא כולה נוסע לחופש.. בעע

LIAH1

New member
אחלה פרק... ../images/Emo2.gif../images/Emo45.gif

וואיי... אני ממש ממש חוזרת בי מהניחושיישן של הפרק הקודם
אבנר הוא ממש לא מי שחשבתי שהוא
עושה הרושם כי יש פה מאין פארסה אחת גדולה. הוא אומנם אולי באמת שונא את כלנית, אך משהו פה מסתתר מעבר. שהרי סיבת הפרידה האמיתית מגילה לוטה בערפל. מבחינתה הוא נטש אותה לטובת ואוחתה, ומעבר לזה לא ממש ידוע בכלל. ועכשיו מה מסתבר?! שהוא משחק אותה לא מעט התחמן הזה
איזו סצינה מעולה היתה עכשיו בסוף
גילה צודקת בחוש שלה לגבי אבנר. היא עושה בשכל שהיא חושדת בכ"ז. עושה הרושם שהיא בחורה עם ראש טוב על הכתפיים, שלא כ"כ מהר נותנת את אמונה באנשים
ומצד שני זו אולי סיבת הניסיון הרע ומר שיש לה, אשר לימד אותה רבות...
בכל מיקרה- היא אחלה דמות נשית
אהרון הזה
חוצפן... ככה הוא מתסיס את עומר כנגד אמו הא?! כמה טיפוסי לגבר גרוש. כ"כ קל כניראה להרוס טודו מאשר להתמודד עם המציאות כמו שהיא. סה"כ אישתו לשעבר סובלת ועומלת קשות ע"מ שלבן שלהם יהיה מה לאכול... והוא פרזיט חוצפן שעוד מנסה לסכסך בין אם לבנה. בושה
מעניין מה יהיה עם קובי וענת
וואיי... ציפי שמעה טודו
עכשיו יהיה פיצוציישן גדול... ככה זה. סופו של כל שקר להתגלות
וקובי כניראה לא היה זהיר במיוחד- אם כבר בפרק 7 אישתו עולה עליו
טוב, כניראה שמשהו צ'ך לזוז מאוד מהר פה, שכן האמת מתחילה לצאת לאור במלוא עוצמתה... אני מחכה לראות האם ציפורה תשמור לעצמה את הידיעה נכון לעכשיו, ותפתח אסטרטגיה חרישית, או שמא היא תלך בשקט, וענת וקובי לא ידעו כרגע שהיא שמעה אותם בכלל
מעניין...
אחלה פרק צ'יקו...
אני מבינה כי את פרק 8 נקרא רק ביום ג'
אז... שיהיה לך אחלה נופש|מקטה| נתגעגע מוצ'יסימו כמובן
Enjoy... כי זה ה-כ-י חשוב

../images/Emo43.gifאל תפחד,דניאל../images/Emo26.gifפרק 10../images/Emo20.gif

חרונימו מספר לאשתו, דניאלה שהוא ינסה להשיג את לוסיה בכל מחיר. "היא בתנו, ואתנו היא צריכה להיות. למרות שדלפינה אימצה אותה!"...
פרק 10 - האם המאמצת
אסוסנה ודניאל מתידדים ופרנסיסקו מאושר מכך. הוא שמח שסוף סוף הם יוכלו להיות משפחה קרובה ושמחה. הם מתחבקים. דניאלה אומרת לחרונימו שהיא האם הביולוגית של לוסיה ושהיא אמורה לקבל אותה בחזרה, למרות כל הטעויות שעשתה. סנדרו מאושר על כך שהצליח לבסוף להוציא את דניאל מחייו, לאחר שבגללו אנסטסיה לא רצתה אותו, כי הייתה מאוהבת נואשות בדניאל אשר לא רצה אותה. פרנסיסקו שואל את דניאל מדוע הסתיר כל הזמן את העובדה שהוא מתכתב בפורום ושיש לו שם חברה. דניאל מספר לו שהוא ידע שאמו לא תאהב את הרעיון בגלל שהוריו, פרנסיסקו ומריאנה, הכירו זה את זה דרך פורום ושחיי הנישואים שלהם לא מתנהלים כל כך טוב. הוא מספר לו שהיה בטוח כי היא לעולם לא תסכים שזה יקרה גם לו. פרנסיסקו מנשק אותו ומבטיח לרצות אותו בכל, הוא מסכים לבקשת דניאל - שלוסיה תתארח בביתם. פדרו הקטן מאיים על סנדרו שאם לא יהיה המשרת שלו הוא יגלה למריאנה על דניאל. לוסיה "משתכנעת" מ"גונסלו" ומחליטה לצאת איתו, בהמלצתו של סבסטיאן אשר מבקש ממנה לא להגיע לפגישה ולאכזב את גוסטבו. דניאל מזמין את לוסיה לארוחה בביתו של אביו, היא מסכימה רק בגלל שדלפינה יוצאת בערב. סנדרו נהיה משרתו האישי של אחיו הקטן, פדרו. חרונימו ודניאלה מתכננים ביחד כיצד להחזיר לחיקם את בתם, לוסיה. הערב מגיע ופנצ'ו ודלפינה יוצאים לקולנוע. לוסיה בורחת מהבית לדירתו של פרנסיסקו, לאחר שדניאל מסר לה את כתובתו. גוסטבו מגיע לפגישה שקבע עם לוסיה ומגלה שהיא הבריזה לו. חברי הפורום מעבירים מודעה במסרים אחד לשני, חוץ מל"גונסלו", ומחליטים לעבוד על גוסטבו ולחשוף אותו בצורה הכי משפילה שיש. מריאנה לא מבינה מדוע סנדרו נהפך למשרתו של סנדרו והם אומרים לה שזה בגלל נדר שנדר. לוסיה מגיעה לביתו של פרנסיסקו ופוגשת את דניאל, אשר מציג בפניה את משפחתו החדשה. פרנסיסקו מברר על משפחתה בארוחה, ושואל אותה על אביה. "אבא, אין לי אבא. אבל יש לי אמא שדואגת לי כל כך הרבה והיא בשבילי כמו שני הורים דואגים ואוהבים". היא מנשקת את דניאל ובוכה. פרנסיסקו מבקש את סליחתה על השאלה. הטלפון מצלצל ואסוסנה ניגשת להרים. מריאנה מדברת ומבקשת את פרנסיסקו. 8 פרקים לסוף

למעלה