הפרק היומי[14/3]

GalBatz

New member
פרק חביב.^^

אבל יש כמה דברים שאני זוכרת שהיו ממש שונים בפאנסאב.>< את העניין של ביקורת האופנה של שיפו ומיוגה על אינויאשה ואיזשהו משפט בחלק שקאגומה מסבירה לאינויאשה על הטיל (אני די בטוחה שהיא לא אמרה "כל אחד זוכר את היום שבו האדם הראשון נחת על הירח" אלא משהו בסגנון "אע, אני צריכה ללמוד יותר על טילים לפעם הבאה שהוא ישאל" או משהו כזה.) ועוד כלמני דברים קטנים. ולא הבנתי למה היטן הרג את היצורה הזאת שהייתה איתו.

metuka15

New member
פרק גדול!

קגומה הרגה אותי עם הטיל! והויכוח אם קגומה יפה..שמיוגה אמר שהוא מעדיף מלאות או משהו כזה גם היה מצחיק בטרוף והויכוח של אינו וקגומה שיפו חמודדדדד
בקיצור פרק מעולה!

De-Panther

New member
../images/Emo58.gifאולי ספוילר|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

אני פשוט לא בטוח (נוו כבר הספקתי לשכוח) למיוגה לא הייתה איזושהי בת זוג באחד הפרקים??

y a m i girl

New member
האיXD../images/Emo58.gif|מדוזה|../images/Emo82.gif

זה היה אם אני לא טועה בפרק 63 הנסגד (או שזה 65 הנסגד... שניהם נסגדים בכל מקרה ) היא אישתו או משהו והוא בורח ממנה, היא עוד יצור כמוהו, יו זה כזה פרק מצחיקXDXDXD

y a m i girl

New member
^^|מדוזה|../images/Emo82.gif

אני דיי אוהבת פרקים 9-10^^ הם נחמדים^^, אני בעיקר אוהבת את האחים (טוב נו, את הבכור><) קאגומה פשוט פקצה!!!! יו, היא כזאת פקצה! כגחרףטחגלרטםחן שיפו הוא יצור קרצייתי ומעצבן... למרות שזכרתי שבהתחלה הוא פחות... אוי, שיט, כמה הוא מדרדר מפה... יצור תקוע ולא נחוץ>< מיוגה נורא טיפשXD ועכשיו הכי חשוב- אינו! הוא כזה חמודדדדדדדדדדדדדדד לעזאזל!!!! יההההה ובקשר לריב בין אינו לשיפו ומיוגה, אני אסיים אותו חד וחלק. קאגומה לא יפה. קיקיו יותר יפםה ממנה (וגם לא הכי משהו...) וכמובן שסנגו וקאגורה הכי! אבל קאגומה? יאק.

שיפו תעשה לי שועל ^_________^

טואני היחידה שחשבתי שהאח הבכור יותר *לעזאזל עם שמות יפאנים* בישי?!

BaBy AnImE

New member
פרק נחמד ^^

רק אני שמתי לב שבכל פרק יש מילה שהם חוזרים עליה יותר מדי פעמים? הפעם זה היה 'קאוואי'. שיפו חמוד, רק לא הבנתי למה צריך בועה כזו גדולה ליצור שיכול להיכנס לכיס O.O

The Snow fox

New member
פרק מעולה!!../images/Emo63.gif

שמציג את מערכת-היחסים בין קאגומה לאינויאשה באופן טיפה יותר מורכב, מלא כרגיל באקשן מצוין (אם כי הפעם היה הדגש יותר על היחסים בין אינויאשה לקאגומה) ומתוהל כהלכה בהומור קורע. שיפו בלתי נסבל. וואי, נראה שהפרק היום הולך להיות אדיר!!

למעלה