אירוחים ופרסים היום בתפוז

../images/Emo126.gif אירוחים ופרסים היום בתפוז

מיכל קליין ראש תחום מידע ופיתוח ב'בטרם' - המרכז הלאומי לבטיחות ולבריאות ילדים. מתארחת הבוקר בשעה 9:30 בפורום הורים לתינוקות. אתם מוזמנים להשתתף ולשאול.
ח"כ מלי פולישוק-ברוך מגיעה לאירוח חי בפורום נוער שינוי וב- BlogTV בשעה 17:00. אתם מוזמנים לשאול שאלות כבר עכשיו http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=835&msgid=50921063
בשעה 19:00 יתארח בפורום פאלם משה בוחבוט, מנכ"ל PDASPA - החברה שמאחורי u-drive - מוצר הניווט החדשני לפאלם. שרשור שאלות נפתח כבר בפורום "פאלם וחברים", ואתם מוזמנים לשאול את שאלותיכם.
הפסיכולוגית קארן לרנר, פסיכולוגית קלינית, מומחית בטיפול בטראומה ובטיפול משפחתי תענה לשאלות הגולשים והגולשות בפורום הפרעות אכילה, שרשור השאלות נפתח ואתם מוזמנים לצרף את שאלותיכם עד יום שבת.
פורום ירמי קפלן חוגג שנה של פעילות ועורך חידון מיוחד. אתם מוזמנים להשתתף ואולי תזכו בסינגל http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/communityEvent.asp?id=31466

lubia

New member
שאלת איביי - מה לעשות?

את יום העבודה שלי אני מתחיל עם חיפוש פריטים באי-ביי. אחת ממילות החיפוש שלי היא chess, ובדרך כלל היא מניבה כ-50 תוצאות חדשות מידי יום. לטעמי זה מספר גדול למדי (לוקח הרבה זמן לבדוק 50 פריטים, בפרט שהרבה פעמים הכותרת אינה מתארת טוב את הפריט), אבל ברור שזה עדיף על מצב בו אין כלל פריטים חדשים. לפני כשנה נתקלתי בתופעה מעצבנת: סוחר מסוים שמכר פריטים בנושא בעלי חיים הכניס את המילה chess לכל תיאורי הפריטים שלו (על ידי הערה בסגנון "לא צריך לדעת לשחק שחמט על מנת..."). פתאום "נפלו" עלי עוד עשרות פריטים לא רלבנטים, וביניהם הייתי צריך לאתר פריטי שחמט של ממש! כתבתי לאותו סוחר, הסברתי לו את הבעיה, והוא הסיר את המשפט מתיאור הפריטים. הודיתי לו על כך. לפני כחודשיים התחדשה בעיה, הפעם על ידי סוחר אחר, המוכר פריטים רוסיים. הוא מתמחה בלוטים של "10 בולי חיות מרוסיה". את הבולים הוא סורק לתוך קובץ שמשום מה רשום בו שחמט. ושוב, כל יום מופיעים עשרה - עשרים פריטים כאלה, שמבחינתי הם התראת שוא. פניתי לסוחר והסברתי את הבעיה, אבל הפעם זה לא עוזר לי. הוא מעמיד פני אדיוט (ואולי לא מעמיד פנים), ועונה לי תשובות בנסח "תחפש שחמט בחיתוך עם רוסיה, וכך תקבל רק את הפריטים שלי", כאילו שאני בכלל מעונין לראות את הפריטים (הירודים) שלו. בתשובה להודעה שניה שלי הוא כתב שאני בהחלט רשאי לקנות ממנו, וכיו"ב. אז מה עושים? יש אפשרות לפנות לאיביי בענין? הצילו!

נימבו

New member
לי יש גם אחד מצרפת ששם את המילה

VALVE במקום VALUE משחק את הטמבל הגששים כבר אמרו "שצרפתי זה לא דוגמא-דה גול דה אופסייד..."

doroni10

New member
אחד מחוקי ה"משחק" באי ביי-

תיאור נכון של המוצר שאותו מוכרים. יש לפנות לאי-ביי עם הבעייה, ולהציע אולי באותה נשימה אפשרות לחיתוכים בוליאניים מתוחכמים יותר (כמו להוציא מתוך החיתוך באם מופיעים מילים או הקשרים אחרים). דורון,

Hadi O

New member
איביי. קיבלתי 10 בקבוקים. 2 שונים

ממה שפורסם. קיבלתי 2 פשוטים מול 2 מיוחדים. הוא טוען שקיבלתי את העשרה שהוא פירסם . שלחתי לו תמונה של מה שקיבלתי והא מתעלם ממני. מה לעשות? רצ"ב תמונה של העשרה החדשים כאשר כולם היו צריכים להיות מדהימים ועכשיו רק 8 מדהימים

® רן

New member
יש פתרון, לפחות חלקי

אם בחיפוש ב eBay תרשום מילה עם סימן המינוס לפניה, החיפוש לא יחזיר שום דף שיש בו את המילה הזו. למשל אם תחפש coin israel -palestine תמצא מכירות שמופיעות בהן המילים coin ו israel אבל לא מופיע בהן המילה palestine. תמצא מילים במכירות של הסוחר שלך שלא מופיעות בד"כ במכירות של אנשים אחרים (שמו, כתובתו, שם החנות שלו - משהו מזהה ייחודי) ו"תפסול" אותם מהחיפוש ע"י סימן המינוס.

doroni10

New member
מנצל"ש- עזרה בזהוי בול- מי מכיר?

תמונה של הבול נשלחה אלי. כפי שניתן לראות בבול יש טעות הסטה משמעותית. אולם לפני הטעות- סימני ההיכר של הבול לא הצליחו לספר לי למי הוא שייך- מי הנפיק אותו? אפילו את המלך בתמונה לא הצלחתי לזהות- למרות דמיונו למלך ספרד.. חיפשתי, חיפשתי.. ולא מצאתי.. :( דורון,

doroni10

New member
תודה רבה ../images/Emo13.gif + תוספות

אחרי הזהויים המוצלחים הנ"ל הצלחתי למצא את הבול בקטלוג. למעשה האדם שמוצג הוא ראש ממשלת ליטא J. Tubelis. הבול הוצא ב 9 ליוני 1930 כחלק משלושה בולים שבאו לציין 500 שנה לאוניברסיטת Vytautas. תודה :) דורון,

למעלה